Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pretēji sākotnējiem apgalvojumiem Mārtiņa Krieviņa vadītā Valsts kanceleja ar „ekspertiem” – ekspremjeres Laimdotas Straujumas dāvanu novērtētājiem patiesībā ir noslēgusi tādus līgumus, kas viņiem nav uzlikuši ne mazāko atbildību par vērtējuma kvalitāti. Pietiek šodien publicē šī līguma paraugu: tieši pateicoties šādu līgumu noslēgušajai „ekspertei” – Nacionālā mākslas muzeja direktorei Mārai Lācei, Straujuma tika pie iespējas par 20 eiro no valsts „prihvatizēt” gruzīnu mākslineces gleznu, kas patiesībā maksāja simtus, ja ne tūkstošus eiro.

„UZŅĒMUMA LĪGUMS Nr. __, Rīgā, __.gada__._____

Valsts kanceleja Rīgā, Brīvības bulvārī 36, turpmāk * "Pasūtītājs", Valsts kancelejas direktora Mārtiņa Krieviņa personā, no vienas puses, un_____ ______, personas kods:_____, dzīvo_______, pases Nr._______, turpmāk * "Uzņēmējs", no otras puses, noslēdz šādu līgumu:

1. Pasūtītājs uzdod, un Uzņēmējs apņemas veikt Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas diplomātisko dāvanu un dāvanu, kas pieņemtas pildot valsts amatpersonas pienākumus, novērtēšanu.  

2. Par šī līguma 1.punktā minētajiem izpildītiem darbiem Pasūtītājs samaksā saskaņā ar darba pieņemšanas aktu 70 EUR.

3. Šī līguma 1.punktā minētie darbi jāuzsāk un jābeidz _____.gada ___._______

4. Pasūtītājam un Uzņēmējam ir tiesības izbeigt līgumu pirms termiņa, pusēm par to savstarpēji vienojoties. Vienpusēja līguma izbeigšana pieļaujama tikai normatīvajos aktos paredzētajos gadījumos un kārtībā.

5. Visi strīdi, kas radušies šī līguma izpildes gaitā, tiks risināti sarunu ceļā. Ja sarunās vienošanās netiks panākta, strīdi starp Pasūtītāju un Uzņēmēju izšķirami normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

6. Uzņēmuma līgums noslēgts divos eksemplāros, no kuriem pa vienam līguma eksemplāram saņem katra līgumslēdzēja puse.

7. Pušu juridiskās adreses un citi rekvizīti:

7.1. Pasūtītājs: Valsts kanceleja (M.Krieviņš)

7.2. Uzņēmējs:”

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lekt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...