Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Viss līdzšinējais ir pupu mizas, Valsts policijā tiek plānota vēl lielāka varas pārdale un sagrābšana. (Protams, ņemiet vērā, ka viss tālāk lasāmais ir tikai manas iedomas un sapņi.)

Vispirms no trases novāca Rīgas reģiona kriminālpolicijas priekšnieku Andreju Sozinovu un pēc tam mēģināja viņu iesēdināt ar Valsts drošības dienesta palīdzību.

Tagad nu jau bijušā iekšlietu ministra Sanda Ģirģena ieliktenis Armands Ruks (attēlā) plāno aizvākt Rīgas policijas priekšnieku Juri Šulti uz Valsts policijas koledžu, kad tās direktors Ģirts Zalāns iznāks no atvaļinājuma.

J. Šultes vietā par Rīgas reģiona pārvaldes policijas priekšnieku plāno ielikt Juri Staļģevicu un par Rīgas kriminālpolicijas priekšnieku savu draugu Vilni Nagli.

Par Rīgas reģiona pārvaldeds „ekonomikas policijas” priekšnieci tiktu ielikts Nagļa cilvēks – Inga Meikšāne un par Rīgas policijas nodaļu priekšniekiem – ar A. Ruku saistīti cilvēki. Tas nozīmē, ka Rīgā ar A. Ruka svētību varēs darīt jebko.

Tagad ar LatRosTrans naftas trubu saistīti cilvēki no Jelgavas ieņem amatus gan Rīgas kriminālpolicijā (J. Staļģevics), gan visas Latvijas kārtības policijā (priekšnieks Andris Zellis), gan visas Latvijas „Ekonomikas policijā” - kriminālpolicijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldē (priekšnieks Jānis Bauska).

Jā, un vēl policija tagad braukās ar Baltic Taxi, jo kādam oligarham vajag naudu uz vēlēšanām…

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valsts sabiedrisko attiecību mazspēja un katastrofa

FotoSakarā ar zemiem Latvijas vakcinācijas skaitļiem un attiecīgu risku, ka atkal būs ierobežojumi un ka mācības atkal notiks attālināti uc, atļaušos izteikt arī savas neprofesionālas pārdomas.
Lasīt visu...

10

Savāds laiks

FotoNo aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot.
Lasīt visu...

21

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

FotoNeviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta likumā noteiktajā kārtībā. Nevienam nav jāpierāda savs nevainīgums. Šie ir jebkuras demokrātiskas, tiesiskas valsts pamatprincipi. Nevainīguma prezumpcija ir nostiprināta arī Latvijas likumdošanā. Izņemot vienu virzienu – banku sektoru.
Lasīt visu...

6

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

FotoMēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta prezidenta pensija, dzīvoklis un mašīna. Latvijas Republikā nevar būt prezidents, kas neievēro Satversmi un Tautas gribu. Tādēļ tiks ierosināts Likums par prezidenta pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, liedzot Jums visas privilēģijas.
Lasīt visu...