Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Valsts policija nolēmusi, ka īstā persona, kas varētu izvērtēt Drošības policijas darbinieku prettiesisko rīcību, aizvadītajā trešdienā aizturot Drošības policijas ēkā Lato Lapsu, varētu būs šīs struktūras vadītājs Normunds Mežviets, kurš pats, visticamākais, deva prettiesiskos rīkojumus Drošības policijas darbiniekiem. Lapsas iesniegums līdz ar viņa Valsts policijai nodoto diktofonu, kurš satur pilnu un autentisku notikušā ierakstu, tagad ir oficiāli nodots Mežvietam.

"Ja kādam vēl ir kaut mazākās šaubas par Latvijā valdošo sistēmu, kur viens noziedznieks valsts postenī piesedz otru, tad nu tām vajadzētu gaist. Pierādījumi par notikušajām nelikumībām un pašu nelikumību izvērtēšana tiek nodota tieši tai personai, kura, visticamākais, pati ir devusi rīkojumus veikt šīs prettiesiskās darbības un līdz ar to tagad ir vistiešāk ieinteresēta pierādījumu iznīcināšanā un pārbaudes pārvēršanā par farsu," šo faktu komentē Lapsa.

Kā jau ziņots, aizvadītajā trešdienā Drošības policija uz pusotru stundu aizturēja Lapsu, kurš bija ieradies Drošības policijas ēkā, lai saskaņā ar Iesniegumu likumu vērstos ar iesniegumu mutvārdos. Šādu iesniegumu Drošības policija nespēja pieņemt un aizturēja Lapsu it kā par pretošanos policijas likumīgajām prasībām, it kā par diktofona ienešanu Drošības policijas telpās. 

Ne aizturēšanas laikā, ne pēcāk izplatītajā paziņojumā Drošības policija nespēja sniegt nekādu likumīgu pamatojumu tās darbībām. Pēc aizturēšanas Drošības policija arī prettiesiski liedza Lapsam sazināties ar ar advokātu. Pietiek jau ir publiskojis pilnu aizturēšanas audioierakstu, kas atrodams šeit.

Pēc Valsts policijas lēmuma par šo notikumu izmeklēšanu nodot pašas Drošības policijas priekšniekam Mežvietam Lapsa jau trešdien vērsīsies ar iesniegumu gan pie ģenerālprokurora, gan pie iekšlietu ministra.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...