Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kas tur īpašs, ja Valsts policijas darbinieki ar darba auto ieskrien tirgū pēc kādas zivtiņas, - šāda ir policijas Rīgas reģiona pārvaldes vadības reakcija uz kāda Pietiek lasītāja atsūtīto videoierakstu, ko šodien publicējam.

Kā skaidro Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde, videoierakstā redzamo auto lieto Kārtības policijas pārvaldes Patruļpolicijas pārvaldes Ceļu policijas bataljons, un pārvaldes vadības viedoklis esot - " šajā gadījumā viņi ir rīkojušies atbilstoši likumam".

Saskaņā ar šo skaidrojumu Ceļu policijas darbiniekiem ir divpadsmit stundu maiņas, kuru laikā viņiem ir tiesības arī uz atpūtu un pusdienu pārtraukumu. Atvēlēto laiku darbinieki drīkst izmantot pēc saviem ieskatiem, tai skaitā iepirkties veikalā, ja viņiem šāda nepieciešamība ir radusies.

"Gadījumos, kad darbinieki izmanto atpūtas brīžus, viņiem tas ir jāsaskaņo ar Operatīvās vadības biroju, lai šie pārtraukumi ekipāžām būtu saskaņoti un secīgi. Šajā gadījumā darbinieki pārtraukumu bija saskaņojuši, tādēļ pārkāpums viņu rīcībā nav saskatāms," skaidro Rīgas reģiona pārvalde. 

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...