Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā) dzīvojušas personas. Kura, ka tavu skādi, nespēj atcerēties, kā un kāpēc pārtapa no Annas par Jutu. Tas bija uzskatāmi redzams LTV1 tiešajā ēterā Saeimas vēlēšanām veltītajās pirmsvēlēšanu diskusijās.

JKP censoņiem ir īpaša māka piekantēties klāt kādam Latvijas sabiedrību emocionāli skarošam pasākumam. Lai tie būtu pasākumi Dziesmu svētku ietvarā ar neatļautu pašreklāmu Vērmanes dārza, lai tas būtu skandāls ar VDD ēkas celtniecības vietu.

Kāpēc tas viss? Kāpēc Bordāns ņemas kā negudrs pie Dombura? Padomāsim. Kas ir JKP darboņi, kāpēc viņi rīkojas tā, it kā būtu patiesības pēdējā instance? Kāpēc šie ir gatavi gluži vai ar troikām tiesāt visus sev netīkamos cilvēkus? No kurienes šāds boļševisms? Kāpēc tik liela nekaunība un neierobežota patvaļa? Un vai mums piecgades plāni atkal jāpilda, vai ir kāds noteikts Krievijas spiegu daudzums, kurš pēc plāna jānoķer?

Ar domu, ka gadījumā, ja plāns netiek pildīts, tad jāpieraksta klāt “spiegi”, gluži tāpat kā pierakstīja klāt piecgades plānu sasniegumus. Jo prēmijas kompartijas spice gaužām gribēja. Kas tā par slimīgu (atvainojiet) vēlmi noķert vairāk spiegu nekā Igaunijā vai Lietuvā? Nevis noķert maksimāli daudz reālu spiegu Latvijā vispār, bet tieši kā sporta spēlē sacensties, kurš vairāk?

Un ko darīs VDD darbinieks, kurš, ticis zem JKP kontroles, nebūs notvēris “pareizo” skaitu spiegu? Vai tas nav risks tam, ka šie spiegi tiks vienkārši sameklēti no Latvijas vienkāršo iedzīvotāju vidus, pierakstot tiem briesmu noziegumus?! Jo, ja nebūs notverti Krievijas (kāpēc ne ASV?) spiegi zināmā daudzumā, tad VDD vadībai tāda Strīķe piesies ne tikai izviršanu bezkontrolē, bet vēl daudz ko smagāku. Protams, ja JKP tiks pie teikšanas.

Pēc kā tas ož? Pēc PSRS laiku histērijas, ka padomju ļaudis tiek izspiegoti no Rietumu imperiālistu puses. Jā, var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo. Latvijā, kā nojaušams, derētu uzbūvēt ko līdzīgu VDK. Tāpēc arī jezga. Tāpēc JKP cenšas sagrābt visus specdienestus zem sevis.

Kā tas beigsies? Visticamāk, ja tas izdosies, tad Latvija pilnībā būs policejiska valsts. Ar pamatīgu totalitārisma piešprici. Lūk, kāpēc vajag tos cietumus?

Bet, kas citam bedri rok, tas pats tajā iekrīt.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Troļļi

FotoTroļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.
Lasīt visu...

21

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

FotoSavulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par banku paradīzi tā netapa, drīzāk – par banku likvidatoru paradīzi. Sekoja sapnis par “tiltu starp Austrumiem un Rietumiem”, kas arī palicis neizsapņots. Vīzija par miljoniem Rīgas šprotu visā Krievijā palojošajās Latvijas piena upēs pamanījās izplēnēt ne vienreiz vien, neraugoties uz Latvijas uzņēmumu spītīgo vēlmi pēc katras krīzes tirgū atgriezties no jauna.
Lasīt visu...

6

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

FotoSaskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā". Satversmes 22.pantā ir noteikts, ka "Saeimas sēdes ir atklātas".
Lasīt visu...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...