Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nora

01.02.2018. 07:13

Es to Iveta redz kengarrags,kur viņš apjeķ škola? Mans Laris pabeidz škols,slavu dievs!

Atbildēt

Jožiks

01.02.2018. 06:51

Nekas nav jau mainījies,direktors kā strauss, bāž galvu smiltīs, a spalvu paliek,zamudrilas! Var mainīt kažoks,cik var! Var mainīt vārds,familijs a cilvēks tas pats! Vooot mudrosķ, a biezpiens galvā, kļeptoomanij! Ko domā škols !!!!nahaļstva Iveta tas pats.

Atbildēt

OHO

01.09.2016. 19:09

kas ir IVETS!!!!

Atbildēt

SoJus

05.02.2016. 18:55

»

mudrgis


kāds politika? Nahaļstwo wot!

Atbildēt

Nu, nu

02.02.2016. 19:06

»

mudrgis


tās irr narkotikas,zāls tas ir tas Musik!!!

Atbildēt

Jolka

27.05.2015. 09:29

»

:)

Все коментарии пишет один и тот же человек. Точки


Один врядли... Три-четыре человека максимум. Отличается слоган. И я тоже писала - значит уже 3 человека

Atbildēt

:)

22.05.2015. 19:48

Все коментарии пишет один и тот же человек. Точки....

Atbildēt

vasa

22.05.2015. 19:34

Vecakiem ir jaiet uz skolu un jaskatas kada ir kattiba.kur ir direktors.kapec nav nekad skola!kapec neko nedar!kapec ta ir!

Atbildēt

oksa

22.05.2015. 16:48

Nav tas labi! Ko dar un nedoma par skolniekiem.!kur ir Nils! Ko vins dar.lai tas nebut!

Atbildēt

es

22.05.2015. 12:40

»

???

Atšķirībā no direktores, kura ir sieviete un puišu tualeti neapmeklē, Jūs Alfred Lapetrov, apmeklējot tualeti varējāt darīt zināmu situāciju ar tualetes durvīm :-) bet kur nu, tas jau ir patīkamāk otru noriet, kā saka "cita acī skabargu redz, pats savā baļķi ne" :-) bet nu kur nu, alkohols aptumšo prātu...


Kas tas te murgu! Lasot daudzos komentārus.uzgāju šo.Un saprotu.ka te jāatbild! Pirmkārt.kurš-a ir to te rakstījis!!! Vai rakstītajai pašai ir godaprāts un pašapziņa stādīties priekšā! Mēs visi reizēm apmeklējam tualeti.tā tas iekārtots.darbiniekiem ir sava tualete.kuru tie apmeklē.Par citu paligtelpu stāvokli man interese nav bijusi un nekas man nav bijis jāziņo! Tam domāti tehniskie darbinieki.kas ar to nodarbojas un kuriem tas tiešais pienākums.Ja kādam nav sapratne par šīm elementārajām lietām un takta izjūtu.rakstot šādu tekstu.tad tiešām-prāts aptumšojies un garie vientulības gadi garentēti.jo sabiedrība no šādiem cilvēkiem vienkārši norobežojas.Tas ka ar vadību un skolu nav kas kārtībā pat neizteikšos.tas nav to vērts.Tik daudzās lietās lika vilties pilnībā!

Atbildēt

Nikolaj.

22.05.2015. 11:42

Kadas gelas! Iveta brauc labi ar auto! labi ko neizdar.bet brauc rally zila kostjuma ! nu labi.ko jus! man patik vina.brauc labi domaju.labi da labi!

Atbildēt

vasa

22.05.2015. 07:04

Skola nav ta vieta.kur var ta direktors rikoties.tas nav musu Kengarags tirgus.kur var visu atlauties runat un darit pec sava prata.Tirgu visu zin par visiem un dara ta ka grib...a ja skolas direktors neko nedar.par visiem runa.doma par savu labumu.vai varbut vispar nedoma.Kam tas direktors.kads cilveks vinu ielika skolu komisija.kur skatas! vai vispar.ir jazin ka vina ir tik peška.kas ta par komisiju? cik vinai par to maksa valsts naudu!a kengaraga skola-bardaks! nu nevar ta.

Atbildēt

zemgus

21.05.2015. 05:12

Divaina skola.Ne par vienu Rigas skolu nav tik negativs.Ko dara Rigas dome? Kapec visu pieļauj.kur dome skatas! Nav tas labi.

Atbildēt

omon

19.05.2015. 05:10

Ir DARBS Rumbulas tirgus Ivetai Safranovicai.Darbs nenormets.ir komandejumi uz Krieviju.Abhaziju. var vest šmotkas.Mums vajag energisku darbinieku.

Atbildēt

Kristene

18.05.2015. 17:21

»

Slucis

Сам то что не построил? Руки из ж..ы


Ну русский хоть построил,а ты что латышь фигов сделал полезного для своей "гордой"страны?!?

Atbildēt

jana

18.05.2015. 09:15

Lasot visu un daudzos komentus. Aldermanes kundze ir vienkārši maldināta. Svarīgāks ir visu kopējais viedoklis un konstatējums.nevis kādas tur direktores tukša maldinoša pļāpāšana,raujot vēl līdz savus padotos šajās negācijās, tie padotie savu viedokli neteiks,jo turas pie savas vienīgās algas!

Atbildēt

sava

17.05.2015. 11:47

Rit 18.maijs! Kad ejam uz RĪGAS DOMI? KUR pulcēties? Lūdzu kādu informāciju ,te ir vēl gājēji.Gaidam!

Atbildēt

valerij

17.05.2015. 07:08

»

mudrgis


Ja direktors neko nedara skolā un cenšas savus padotos ietekmet .kas tad ta jau ir politika! no politikas tur neka nevar but.Vecaki velas lai skola ir kartiba.Tur domei ir skolai jaieliek par direktoru -virieti.-stipru cilveku.kas nenodarbojas ar tenkam.bet saprot ari ko no tehniskam lietam.sakot no jumtiem un beidzot ar tualetem.Un pamata ir zinos pedagogs.kas var nolikt to neizlemigo un nesakarigo vietniecu baru pie vietas un vienu otru no vinam aizsutit pensijā.tad varbut ar laiku bus labak.un vecakiem mierigs prats.

Atbildēt

17.05.2015. 05:10

mudrgis

1 dāvana taisni visas šis lietas ir politiskas un mana mūzika ir brīnums runājot garām ...

Atbildēt

vot.vot

16.05.2015. 09:10

Pajautajiet cilvekiem no Tukums.jums pastastis par direktors! bus joki.

Atbildēt

valerij

16.05.2015. 07:52

to nevar ta atstat! ir jasniedz tiesa ! prasibu par direktori .par nepamatotu apvainsanu! ko vina tik nav sarunajusi.nepamatoti.lai glabtu sevi! a tie bijusie darbinieki! kur vainigi vin! kauns!

Atbildēt

kalna 5

16.05.2015. 06:40

»

orgis

A par ko nomelno? Nekadas poņas


Direktors ja.nomelno gan .tas par100%.vinai nav sava doma.a tas visas vietnieces tik šuk.šuk vel pastumj vinu.a tas vietnieces nav labakas.vinas visas vienadas.tas nav kolektivs a bardaks. Direktors runas ka vinai labak.par citiem nedomas.kad gribes ar par vietniekiem pateiks visu.lai pasai sanak labak.tada ir direktore
vina no pirmas dienas mums nepatik.vinai nav galvas.

Atbildēt

Jolka

15.05.2015. 19:46

»


"Pēc viņas rīcībā esošās informācijas, šīs vēstules tapšanas iemesls varētu būt atsevišķa skolas darbinieka problēmas ar valsts valodas zināšanām un skolas direktores likumīga un aktīva rīcība attiecībā pret šo faktu. „Tur veidojas konflikta situācija, jo skolas direktore iestājas par to, lai šis darbinieks saņemtu valsts valodas zināšanu apliecību un zinātu valsts valodu,” uzsverot, ka šis darbinieks nav pedagogs un tā ir tikai versija par vēstules tapšanas iemesliem, sacīja Aldermane."

Šo informāciju Aldermanes kundze varēja saņemt tikai no skolas direktores. Tādēļ VARU apgalvot, kā tieši direktors nomelno savu bijušo darbinieku

Atbildēt

kalna 5

15.05.2015. 18:05

Nav. Skola direktors!nav un neko nedara.Ta nav direktors- pakazuha sev un kaiminiem.nekas nav.berni smejas.

Atbildēt

termoplast

15.05.2015. 14:57

»


Direktors.ko var .tik dreb par sevi.neko nevar

Atbildēt

vasa

15.05.2015. 12:02

POLITOVA?

Atbildēt

Мария

15.05.2015. 11:32

Гудкова? она делает в школе? что?

Atbildēt

zaks

15.05.2015. 11:11

»

vecaks

Patiesam lugums Aldermanes kundzei.Izvertet to visu nopietno un neklausit tos visus solijumus no skolas!vini nedara neko


ES DOMAJU ,KA RIGAS DOMEI IR JASAKA KAS VISĀ ŠAI LIETĀ,JA RUNA IR PAR SKOLU UN BERNIEM! busim atklāti -SKOLAS nestrādā tie gaisākie prati! SKOLA nav viņu dzīves aicinājums! tas liekas smagi,bet tas tā ir , pamatā visiem skolotājiem ir problēmas mājās,ģimenes problēmas, visas tās negācijas viņas izgāž skolā, bļaujot un raustot bernus!Kautko jau iemāca, tas tā ,bet negaciju ir daudz tiesi no skolotaju puses tiesi šai skolā!

Atbildēt

valerija

15.05.2015. 10:58

»

Jolka

"Pēc viņas rīcībā esošās informācijas, šīs vēstules tapšanas iemesls varētu būt atsevišķa skolas darbinieka problēmas ar valsts valodas zināšanām un skolas direktores likumīga un aktīva rīcība attiecībā pret šo faktu. „Tur veidojas konflikta situācija, jo skolas direktore iestājas par to, lai šis darbinieks...


Tas tiesa ,atmosfēra skolā dīvaina ,bērni ar nodurtām galvām un uz grīdas ir pilns pirmais,otrais stāvs starpbrīžos, starp viņiem laipo ar paceltām galvām direktore un visa tā svīta ...ceļā liekas uz virtuvi, cik to nedēļu bijām ,katru dienu viens un tas pats, tāda atmosfera nav redzeta skolās . Visam tad pa vidu kāds brēciens no tām sīkajām skolotājām,liekas viena direktores vietniece.BEZ TABU jāaicina,lai paskatās kā bērni sēž satupuši un galvas noduruši uz grīdas! tā DIREKTORE! nav komentāru! VECĀKIEM JĀIET UZ SKOLU KATRU DIENU ,JĀVĒRO UN JĀPRASA ATBILDĪBA TIEŠI NO VIETNIECĒM! palika iespaids,ka vinas tik par sevi domā.

Atbildēt

Jolka

15.05.2015. 10:20

"Pēc viņas rīcībā esošās informācijas, šīs vēstules tapšanas iemesls varētu būt atsevišķa skolas darbinieka problēmas ar valsts valodas zināšanām un skolas direktores likumīga un aktīva rīcība attiecībā pret šo faktu. „Tur veidojas konflikta situācija, jo skolas direktore iestājas par to, lai šis darbinieks saņemtu valsts valodas zināšanu apliecību un zinātu valsts valodu,” uzsverot, ka šis darbinieks nav pedagogs un tā ir tikai versija par vēstules tapšanas iemesliem, sacīja Aldermane."

Es ļoti labi pazīstu cilvēku, par kuru tika rakstīts... Viņas vietā celtu prasību tiesā par aizvajnojumu. Bet šīs cilvēks, raudot klausulē, atteicās ko darīt. Vienkārši skaļi raudāja. Jo viņa nebija šo vēstuli rakstījusi un nekāda sakara ar šiem rakstiem viņai nav.

Cik viegli aprunāt citu cilvēku, lai sevi attaisnotu! Jautājumi: vai zinot, ka būs atklāto stundu nedēļa bija grūti dot rīkojumu personālam pārbaudīt VISU tehnisko telpu stāvokļus un saremontēt vai vismaz BŪT lietas kursā? Vai domājot par vienu cilvēku, kas varēja uzrakstīt anonīmu vēstuli nav jāņem vērā VISUS vecākus, kas staigāja NEDĒĻU pa skolas telpām un vēroja, ka bērni sēž uz poda, kautrīgi skatoties grīdā?
Pareizi - uz šiem jautājimiem atbildes nebūs! Jo vieglāk ir aprunāt un attaisnoties, nekā atzīt, ka skolas direktore NAV izpildījusi savus pienākumus!

Es biju labākās domās par jauieceltu direktori. Kādreiz arī mans dēls mācījās šajā skolā. Un kārtējo reizi pārliecinos, ka nekļūdījos, kad pārcēlu savu bērnu uz citu skolu.

Atbildēt

Елень

15.05.2015. 10:10

Политова Наталья? Почему она? нам это не нужно Наталья!

Atbildēt

pilsone

15.05.2015. 09:42

»

pilsonis

Direktoriem algas lielas, bet atbildības nekādas


algas ta algas.a kur gods! paskaties kada kremplina vinas staiga! musu Kengaraga tirgus meitenes smukak drebes velk un galva strada.a te furija.ar berniem tadas nevar stradat.

Atbildēt

vecaks

15.05.2015. 09:09

Patiesam lugums Aldermanes kundzei.Izvertet to visu nopietno un neklausit tos visus solijumus no skolas!vini nedara neko
Lai labak.

Atbildēt

jaks

15.05.2015. 09:03

»

pieredze

Pasi skoleni durvis izlauz un tad blaustas, ka durvju nav. Lai lauzeju vecaki maksaa vai ieliek jaunas durvis


Kadas mulkibas! Ka var skoleni pasi durvis uzlaust!!! ja ir stundas ir dezuranti ir policija skola!!! Kas jus lohi!

Atbildēt

jana

15.05.2015. 08:17

»

sd

Nezinu,kas tajà skolà notiek, vienu zinu. Ierēdnīši viens otru vienmēr piesedz lídz pēdējam elpas vilcienam


Nezinu ko viņi tur piesedz.bet kad ta maza skolotaja.Polikarpova vai ka .ar baltam putam uz lupam stasta.ka vini neko nevar darit.acis katra uz savu pusi vinai,kas par skolotajiem!

Atbildēt

Ирина

14.05.2015. 17:40

мы знаем, что это Политова со второго этажа? секретарь говорит, что она говорит, что все, кто положил 1, директор ничего. Та Поллит очень несимпатичный, она кричит на детей, вы осторожны.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...