Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pēdējo divu gadu laikā Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa apmācīšanai iztērēts 7341 eiro, - šī nauda izmantota „angļu valodas stila korektūrai” un „publiskās runas un veiksmīgas uzstāšanās konsultācijām”, liecina prezidenta kancelejas pēc oficiāla informācijas pieprasījuma apkopotie dati.

Vislielākā summa – 4088,63 eiro – ir samaksāta par publiskās runas un veiksmīgas uzstāšanās konsultāciju „37,08 kontaktstundām”, kuras ar pašreizējo Valsts prezidentu pavadījusi aktrise un konsultante Zane Daudziņa.

Vēl 2027,89 eiro iztērēti, lai Vējonis „51 kontaktstundu” ilgas konsultācijas publiskās uzstāšanās jomā saņemtu no režisora un skatuves mākslas pedagoga Pētera Krilova.

Salīdzinoši nelielu summu – 1225 eiro nodokļu maksātāji apmaksājuši, lai Vējonis „49 kontaktstundas” saņemtu „angļu valodas stila korektūras konsultācijas”, ko nodrošinājis Bendžamins Moriss Rots.

Tiesa, uz jautājumiem par šo mācību efektivitāti Vējoņa kanceleja atbild izvairīgi, vien norādot, ka „konsultācijas palīdzēja sagatavoties Valsts prezidenta darba kārtības pasākumiem. Konsultācijas sniedza speciālisti ar nepieciešamo profesionālo kvalifikāciju un pieredzi, kas nav Kancelejas administratīvā resursa rīcībā”.

Nekāds šo līdzekļu izlietojuma efektivitātes izvērtējums Vējoņa kancelejā nav veikts: „Atbildot uz jautājumiem par konkrēto pasākumu nepieciešamību, lietderību, ilgumu, laiku un rezultātu izvērtējumu, informējam, ka konsultācijas notika atbilstoši Valsts prezidenta darba kārtības vajadzībām, par katru konsultāciju laiku atsevišķi vienojoties.”

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...