Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Sadarbībā ar arValsts prezidenta drošības dienestu Valsts prezidenta vizītes dienā  šī gada 5. aprīlī tika organizētas stāvvietas pie Carnikavas novada domes Valsts prezidenta automašīnai un kancelejas pārstāvju transportam. Pielikumā ir fotogrāfijas, kurās redzama tā pati vieta, kas attēlā, kurš pievienots Pietiek rakstam.

Tika lūgts 5. aprīļa rītā rezervēt četras automašīnu vietas pie Carnikavas novada domes ēkas Stacijas ielā 5, Carnikavā, un tas tika izdarīts. Ikdienā šīs stāvvietas tiek izmantotas domes auto vajadzībām.

Jūsu portālam nosūtītais attēls uzņemts no tāda leņķa, lai izskatītos, ka auto novietots invalīdu transportam paredzētajā stāvvietā. Pielikumā nosūtām foto, kurā redzams pašvaldības policijas auto, kas novietots tāpat un nofotografēts aptuveni tādā pašā rakursā kā Jums iesūtītais attēls

Invalīdu stāvvieta netika aizņemta. Netika arī noteikti papildu ierobežojumi Stacijas laukuma autostāvvietā, tā kā allaž bija mašīnu pilna. Arī barjera, kas šajā attēlā ir redzama, ir novietota ārpus invalīdiem paredzētās stāvvietas apzīmējuma uz asfalta.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...