Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Sadarbībā ar arValsts prezidenta drošības dienestu Valsts prezidenta vizītes dienā  šī gada 5. aprīlī tika organizētas stāvvietas pie Carnikavas novada domes Valsts prezidenta automašīnai un kancelejas pārstāvju transportam. Pielikumā ir fotogrāfijas, kurās redzama tā pati vieta, kas attēlā, kurš pievienots Pietiek rakstam.

Tika lūgts 5. aprīļa rītā rezervēt četras automašīnu vietas pie Carnikavas novada domes ēkas Stacijas ielā 5, Carnikavā, un tas tika izdarīts. Ikdienā šīs stāvvietas tiek izmantotas domes auto vajadzībām.

Jūsu portālam nosūtītais attēls uzņemts no tāda leņķa, lai izskatītos, ka auto novietots invalīdu transportam paredzētajā stāvvietā. Pielikumā nosūtām foto, kurā redzams pašvaldības policijas auto, kas novietots tāpat un nofotografēts aptuveni tādā pašā rakursā kā Jums iesūtītais attēls

Invalīdu stāvvieta netika aizņemta. Netika arī noteikti papildu ierobežojumi Stacijas laukuma autostāvvietā, tā kā allaž bija mašīnu pilna. Arī barjera, kas šajā attēlā ir redzama, ir novietota ārpus invalīdiem paredzētās stāvvietas apzīmējuma uz asfalta.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

FotoPēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas atlīdzinājuma likumdošanas iniciatīva, ko reizēm publiski sauc arī par "restitūcijas atlīdzinājumu ebreju kopienai". Diskusija izraisa dažādus komentārus, nereti asus, retu reizi arī tādus, kurus nevajadzētu pagodināt ar uzmanību.
Lasīt visu...

18

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

FotoLikumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā totalitārā režīma laikā nelikumīgi atsavināto nekustamo īpašumu” anotācija.
Lasīt visu...

21

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

Foto1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi." Viņi vēlas godīgu, nekorumpētu pilsētas pārvaldi.
Lasīt visu...