Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Personiskā bankrota priekšā nonācis vēl viens Latvijas Kredītņēmēju apvienības vadības pārstāvis, - kā liecina Maksātnespējas aģentūras informācija, savu fiziskās personas maksātnespējas pieteikumu Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā iesniedzis apvienības valdes priekšsēdētājs Ainārs Gorenko.

Latvijas Kredītņēmēju apvienība ar vārdiem "Mēs esam spēks!" publiski apgalvo, ka "ik dienu mēs palīdzam daudziem kredītņēmējiem, konsultējot un pārstāvot viņu intereses sarunās ar politiķiem, bankām un valsts amatpersonām".

Tikmēr Gorenko ir pēdējā pusgada laikā jau otrs redzamais šīs apvienības pārstāvis, kura personiskais stāsts apliecina - apvienības eksperti gan apgalvo, ka palīdz citiem, taču paši sev palīdzēt nespēj.

Šā gada 9. jūlijā Ogres rajona tiesa pieņēma lēmumu par maksātnespējas procesa sākšanu Lielvārdes novada domes priekšsēdētājam un Kredītņēmēju asociācijas dibinātājam Jānim Āboliņam, kura parādsaistības ir vairāk nekā 300 tūkstoši eiro un kurš pirms pāris gadiem stādījās priekšā kā "Kredītņēmēju konsultāciju centra vadošais jurists".

Tagad kārta pienākusi arī Kredītņēmēju apvienības valdes priekšsēdētājam Gorenko, kurš Vidzemes priekšpilsētas tiesā aizvadītajā nedēļā pats bija iesniedzis savu fiziskas personas maksātnespējas pieteikumu.

"Vai tiešām, lai konsultētu maksātnespējas jautājumos, pašam personīgi ir jāiziet maksātnespējas process (līdzīgi būtu, ja pārstāvēt klientus krimināllietās drīkstētu tikai tāds advokāts, kurš pats iepriekš ir sēdējis cietumā)? Vai tas tomēr liecina, ka šajā biedrībā esošie konsultanti "zina", kā palīdzēt citiem, tikai paši ar savu dzīvi netiek galā? Kurš būs nākošais?" - šādu komentāru izteica Pietiek lasītājs, kurš informēja par iesniegto pieteikumu.

Savukārt apvienības mājas lapā lasāms arī šāds pārmetums Gorenko: "Būtu ļoti jauki ja cienījamais Kredītņēmēju apvienības valdes priekšsēdētājs – AINĀRS GORENKO pildītu paša dotos solījumus, vienošanās un norunas un pēc 2 mēnešu “muļķa laišanas”, ATDOTU parādu 100 LVL (viens simts latu), piezvanot celtu telefona klausuli un ar to pierādītu ka IR GODĪGS UZŅĒMĒJS, nevis parasts “uzmetējs”, kurš savas problēmas risina uz citu cilvēku rēķina."

Foto no apollo.tvnet.lv

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...