Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

no centra

06.01.2015. 14:51

»

TT

TM eksperte Dagnija Bērziņa taisa mēslus vismaz 20 gadu garumā. Galēji nekompetenta un pilnīgi bezatbildīga


Ir diezgan skaidrs, kas ir šī riebīgā komentāra autors. Šis vīrelis būtībā to ir uzrakstījis pats par sevi, jo viņš pats ir pilnīgi nekompetents, bezatbildīgs, turklāt arī ļoti ļauns, skaudīgs un slinks.Ar kaunu ir patriekts no dažādām darba vietām. Es ekspertes vietā sūdzētu šo riebekli tiesā par goda un cieņas aizskaršanu.°Kaunies, Strauberģel!

Atbildēt

nedraps

01.12.2014. 18:36

gadiem dzīvojam neatkarīgā valstī ko gribam tā daram un vērtējam citādi notiks okupācija drausmīga ...

Atbildēt

nedraps

01.12.2014. 18:36

»

blond

Jautājums par Veselības inspekcijas lietderību jāuzdod jaunajam un ļoti apņēmīgajam veselības ministram Guntim Belēvičam, kas solīja, ka šajā amatā rakšot kā traktors...


gadiem dzīvojam neatkarīgā valstī ko gribam tā daram un vērtējam citādi notiks okupācija drausmīga ...

Atbildēt

kaija

27.11.2014. 18:14

»

TT

TM eksperte Dagnija Bērziņa taisa mēslus vismaz 20 gadu garumā. Galēji nekompetenta un pilnīgi bezatbildīga


Ar kādām tiesībām Jūs varat apvainot cilvēku, ja pats neko nesaprotat no tiesu medicīnas?

Atbildēt

Kaija

26.11.2014. 18:28

»

TT

TM eksperte Dagnija Bērziņa taisa mēslus vismaz 20 gadu garumā. Galēji nekompetenta un pilnīgi bezatbildīga


TT- ar kādām tiesībām jūs varat apvainot cilvēku, ja pašam nav nekādas sajēgas no tiesu medicīnas?

Atbildēt

mafrips

23.11.2014. 18:30

izvērtēja nodomāju korekti tikai grib piesieties labajiem tautas kalpiem drausmīgi ...

Atbildēt

mafrips

23.11.2014. 18:29

izvērtēja nodomāju korekti tikai grib piesieties labajiem tautas kalpiem drausmīgi ...

Atbildēt

janka

13.11.2014. 14:22

Ir zinams gadījums,kurā šis nelietīgu ārstu advokatu kantoris tiesā iesniedz viltotus dokumentus,diagnozes neskatoties uz to ka pēc lietas būtības tiesas pieprasījums šim kantorim bija pretlikumīgs un neatbilstošs lietas būtībai.Vadoties no šī gadījuma var izdarīt secinājumu ka valstī medicīnu brīvi var izmantot represīvām,pret cilvēktiesībām vērstām darbībām.Lai gan tas tikai apliecina labējo partiju prettautisko būtību darbībā.

Atbildēt

TT

13.11.2014. 12:06

TM eksperte Dagnija Bērziņa taisa mēslus vismaz 20 gadu garumā. Galēji nekompetenta un pilnīgi bezatbildīga.

Atbildēt

to paija

12.11.2014. 18:56

»

paija

aCīmredzot cietusī nav sūdzējusies KPK kartība un tagad jau spriedums stajies likumīga spekā. Labak būtu samaksajusi advokatam, nevis rakstījusies pietiek. Domāju,ka tagad var tikai sūdzeties augstakstavosam organizacijam par faktisko rīcību


Spriedums nav stājies likumīgā spēkā, jo tika iesniegta apelācijas sūdzība, tātad cietušajai ir visas iespējas rīkoties KPL kārtībā.

http://www.tiesas.lv/e-pakalpojumi/tiesvedibas-gaita


PS. kodeksa jau nav gadus 7, ir likums.

Atbildēt

rafgudps

12.11.2014. 14:35

nedrīkst tā teikt krievija ir blakus tāpēc mūsu pienākums visas disfunkcionālās iestādes patriotiski stutēt nauda ienāks algās ...

Atbildēt

rafgudps

12.11.2014. 14:35

»

nu

no šīs iestādes nekāda lietderība un reāla pienesuma nav - var mierīgi to klapēt ciet


nedrīkst tā teikt krievija ir blakus tāpēc mūsu pienākums visas disfunkcionālās iestādes patriotiski stutēt nauda ienāks algās ...

Atbildēt

paija

12.11.2014. 10:06

»

slišala zvon, ne znaju gde on

Nu tak ne! Eksperta pieaicināšana ir lēmums k/p ietvaros, tā arī pārsūdzams, pēc k.procesa noteikumiem...


aCīmredzot cietusī nav sūdzējusies KPK kartība un tagad jau spriedums stajies likumīga spekā. Labak būtu samaksajusi advokatam, nevis rakstījusies pietiek. Domāju,ka tagad var tikai sūdzeties augstakstavosam organizacijam par faktisko rīcību.

Atbildēt

12.11.2014. 09:05

Sūdzība par eksperta darbu jāsniedz Tiesu ekspertu padomei( Rīgā, ūnijas iela 8 k-9, LV-1084), kura ir kompetenta izvērtēt eksperta darbu un atzinumu.

Atbildēt

slišala zvon, ne znaju gde on

12.11.2014. 00:12

»

paijai

Vai tad TME atzinums kriminālprocesā ir administratīvs akts


Nu tak ne! Eksperta pieaicināšana ir lēmums k/p ietvaros, tā arī pārsūdzams, pēc k.procesa noteikumiem.
Eksperta atzinumi ir pierādījumi, tāpēc arī apstrīdami kā pierādījumi. Cietušais var pieteikt noraidījumus un iesniegt pieteikumu papildus ekspertīzei. Jāsāk ar procesa virzītāju, kas nu kurā stadijā, un tad atteikumu pārsūdz pēc k/p augstākai amatpersonai/uzraugošam prokuroram utt.
Skat. Kriminālprocesa likuma 99.-un tālākie panti par cietušā tiesībām
lato papsa šo problēmu neatrisinās, jo viņa primāri jārisina k/procesā, tad, ja visas tieaības ir izmantotas un pr.virzītājs atsakās noteikt papildus ekspertīzi, tad var celt brēku

Atbildēt

paijai

11.11.2014. 22:38

Vai tad TME atzinums kriminālprocesā ir administratīvs akts?...

Atbildēt

paija

11.11.2014. 21:25

Veselības inspekcija tiešam neparbauda tiesmedekspertu darbību, bet izskaidrojumu, kur jāgriezas jau gan vajadzeja sniegt.
Valsts tiesu medicīnas ekspertīzes centrs ir veselības ministrijas pakļautībā. MK noteikumi Nr.776 "Valsts tiesu medicīnas ekspertīzes centra nolikums,kas nosakaIV. Centra darbības tiesiskuma nodrošināšana un pārskatu sniegšana
10. Centra darbības tiesiskumu nodrošina centra direktors. Centra direktors ir atbildīgs par pārvaldes lēmumu pārbaudes sistēmas izveidošanu un darbību.
11. Centra struktūrvienību amatpersonu izdotos administratīvos aktus un faktisko rīcību var apstrīdēt, iesniedzot attiecīgu iesniegumu centra direktoram. Centra direktora lēmumu var pārsūdzēt tiesā.
12. Centra direktora izdotos administratīvos aktus un faktisko rīcību (izņemot šo noteikumu 11.punktā minēto lēmumu) var apstrīdēt Veselības ministrijā. Veselības ministrijas lēmumu var pārsūdzēt tiesā.

Atbildēt

Nezinītis

11.11.2014. 21:18

Gribētos uzzināt kā datortomogrāfijā var redzēt muguras smadzeńu satricinājumu !

Atbildēt

blond

11.11.2014. 20:35

Jautājums par Veselības inspekcijas lietderību jāuzdod jaunajam un ļoti apņēmīgajam veselības ministram Guntim Belēvičam, kas solīja, ka šajā amatā rakšot kā traktors.
Ja kāda ministrijas struktūrvienība vai tās pakļautības iestāde zaudējusi jēgu un kļuvusi par profesionālo godu diskreditējošu kantori, tā ir jāaizvada pa skuju taku. Un tā radīsies arī mazliet vairāk līdzekļu no budžeta tiem, kas patiešām strādā labākas veselības aprūpes vārdā.

Atbildēt

nu

11.11.2014. 19:59

no šīs iestādes nekāda lietderība un reāla pienesuma nav - var mierīgi to klapēt ciet!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

21

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

FotoPirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību pagātnē un perspektīvā.
Lasīt visu...