Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Labdien, dārgā valdība un premjere! Man 08.10.2015 plkst.11 bija jābūt pie infektologa sakarā ar ļoti daudz lietotām zālēm pēdējo 5 gadu laikā, kad man tika veiktas 4  smagas operācijas. Mani sauc Kaspars Siders, p/k 040571-xxxxx, neesmu nekāds dzērājs, ir maģistra grāds bioloģijā un bakalaura ekonomikā. Dzīvoju Rīgā, Tapešu 52. Jau 4 gadus esmu 2. grupas invalīds.

Protestējot  pret maniaka Belēviča izteikumiem [par to, ka cilvēki, kuri izmantojuši medicīnas maksas pakalpojumus, vairs nevarētu izmantot valsts apmaksātos izmeklējumus], rīt neiešu pie hepatologa (infektologa) Rīgas Stradiņa slimnīcā, kas varbūt varēja glābt mani no priekšlaicīgas nāves, jo ALAT un  ASAT (specifiski aknu enzīmu rādītāji) man normu pārsniedz 10-30 reižu, kas nozīmē drošu nāvi.

Tad nu būšu Belēviča un Jūsu pirmais upuris, jo nupat "Stradiņos" man paziņoja, ka "kvotas" beigušās un valsts šo ārsta apmeklējumu vairs nesedz, kaut esmu 30 gadus apmaksājis visus nodokļus un daru arī tagad. Vairs ne - pasakiet  VID, ka uz nāvi nolemtie nodokļus, ziniet, pārstāj maksāt... man tādas naudas speciālista apmeklējumam  nav. Nosūtu arī savu CV, esmu sastopams un sazvanāms (29 646404).

Man tāpat nav ko zaudēt! Morituri te salutant!

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...