Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Veseli pieci amatpersonas deklarācijā "piemirsti" nekustamie īpašumi, - šāds ir Valsts ieņēmumu dienesta Piektās strīdu izskatīšanas nodaļas galvenās nodokļu inspektores Raitas Kaminskas sniegums.

Saistībā ar aizvien jaunajiem atklājumiem VID darbinieku amatpersonas deklarācijās vairāki lasītāji Pietiek bija ieteikuši painteresēties par vecākā muitas uzrauga Daiļa Kaminska deklarētajiem īpašumiem. Tajos nekas neparasts nebija atrodams, toties jo brīnumainākas izrādījās viņa dzīvesbiedres Raitas Kaminskas deklarētās ziņas.

2013. gadā 1. martā stājoties darbā Rīgas domes Pašvaldības ieņēmumu pārvaldes Nodokļu maksātāju apkalpošanas nodaļā, Kaminska kā savus īpašumus minēja tikai dažas AS Grindeks un AS Latvijas Krājbanka akcijas, kā arī 1998. gada izlaiduma Opel Astra.

Toties, divus gadus vēlāk stājoties nodokļu inspektores darbā VID, Kaminska jau uzrādījusi pietiekami iespaidīgu nekustamo īpašumu sarakstu - divus dzīvokļus Kuldīgā (vienu īpašumā, otru kopīpašumā), kā arī trīs zemesgabalus šajā pašā pilsētā.

Īpaši interesantu šo situāciju padarīja fakts, ka nevienā no publiski pieejamajām Kaminskas amatpersonas deklarācijām nebija norādīts, ka šos piecus nekustamos īpašumus viņa būtu iegādājusies vai kā citādi ieguvusi savā īpašumā.

Savukārt pašas tagadējās galvenās nodokļu inspektores Kaminskas skaidrojums ir - viņa visus piecus īpašumus esot gluži vienkārši "piemirsusi".

"Stājoties amatā ir piemirsies uzrādīt par īpašumā un lietošanā esošajiem īpašumiem Kuldīgā, Upeņu alejā 13, un zemes gabaliem Kuldigā Vēju ielā 2 un Krasta ielā L19 un par lietošanā esošajām 2 garāžām Kuldīgā, Lapegļu ielā garāžu kooperatīvajā sabiedrībā Venta," - šāds ir Kaminskas oficiālais skaidrojums.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lekt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...