Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Veseli pieci amatpersonas deklarācijā "piemirsti" nekustamie īpašumi, - šāds ir Valsts ieņēmumu dienesta Piektās strīdu izskatīšanas nodaļas galvenās nodokļu inspektores Raitas Kaminskas sniegums.

Saistībā ar aizvien jaunajiem atklājumiem VID darbinieku amatpersonas deklarācijās vairāki lasītāji Pietiek bija ieteikuši painteresēties par vecākā muitas uzrauga Daiļa Kaminska deklarētajiem īpašumiem. Tajos nekas neparasts nebija atrodams, toties jo brīnumainākas izrādījās viņa dzīvesbiedres Raitas Kaminskas deklarētās ziņas.

2013. gadā 1. martā stājoties darbā Rīgas domes Pašvaldības ieņēmumu pārvaldes Nodokļu maksātāju apkalpošanas nodaļā, Kaminska kā savus īpašumus minēja tikai dažas AS Grindeks un AS Latvijas Krājbanka akcijas, kā arī 1998. gada izlaiduma Opel Astra.

Toties, divus gadus vēlāk stājoties nodokļu inspektores darbā VID, Kaminska jau uzrādījusi pietiekami iespaidīgu nekustamo īpašumu sarakstu - divus dzīvokļus Kuldīgā (vienu īpašumā, otru kopīpašumā), kā arī trīs zemesgabalus šajā pašā pilsētā.

Īpaši interesantu šo situāciju padarīja fakts, ka nevienā no publiski pieejamajām Kaminskas amatpersonas deklarācijām nebija norādīts, ka šos piecus nekustamos īpašumus viņa būtu iegādājusies vai kā citādi ieguvusi savā īpašumā.

Savukārt pašas tagadējās galvenās nodokļu inspektores Kaminskas skaidrojums ir - viņa visus piecus īpašumus esot gluži vienkārši "piemirsusi".

"Stājoties amatā ir piemirsies uzrādīt par īpašumā un lietošanā esošajiem īpašumiem Kuldīgā, Upeņu alejā 13, un zemes gabaliem Kuldigā Vēju ielā 2 un Krasta ielā L19 un par lietošanā esošajām 2 garāžām Kuldīgā, Lapegļu ielā garāžu kooperatīvajā sabiedrībā Venta," - šāds ir Kaminskas oficiālais skaidrojums.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...