Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vispār jau zaļie vilvēciņi

21.02.2016. 11:52

no latgales......

Atbildēt

lembītis ar kūkumu

21.02.2016. 11:51

reta bilde, mākslas foto

Atbildēt

godīgā kochozniece

20.02.2016. 13:19

secināms - ķitri kukuļus ņem tikai atlaides vai pakalpojumu veidā! :))

Atbildēt

stop

20.02.2016. 09:51

»

Guru

Pēc idejas Pētersones kundzei pārdodot a/m atpakaļ Skandi Motors darijums bija jādeklarē, jo a/m tika novērtēta un pieņemta kā pirmā iemaksa. Te gan darijums ir noslēpts apzināti, lai noslēptu par cik tad ir novērtēta tā vecā a/m. Tas ir darijums un summa bija deklrācijā jāuzrāda ... Pati saka ka ir...


Rungu nevar noslēpt maisā...adatu var noslēpt siena gubā...bet auto vertību pēc modeļa..tehn.datiem un izlaides gada prot noteikt pat pirmklasnieks-nerunājot par KNAB kur šie izskatās ir parasti gadījumi kurus atšķetina 5 minūtēs.
Nav labi būt aizstāvim ja pats esi analfabēts un varbūt vēlies situāciju vēl pasliktināt paužot aplamības

Atbildēt

runga

20.02.2016. 07:33

Tad aizej uz salonu un nopērc jaunu auto par 8000 euro,kura cena tirgū ir 33000,bez komata un cipariem aiz tā,tad arī sapratīsi ka tiem,kas prasa viņas demisiju ir tam pamats,protams pat nepiesaucot šo FP šeftmaņu darījumus un varenās rīcības.Nepieminēsim pat pārējo,neko vairāk.

Atbildēt

Guru

19.02.2016. 20:48

Pēc idejas Pētersones kundzei pārdodot a/m atpakaļ Skandi Motors darijums bija jādeklarē, jo a/m tika novērtēta un pieņemta kā pirmā iemaksa. Te gan darijums ir noslēpts apzināti, lai noslēptu par cik tad ir novērtēta tā vecā a/m. Tas ir darijums un summa bija deklrācijā jāuzrāda ... Pati saka ka ir viņu līzingam izmaksājusi un tas nozīmē, ka mašīna ir viņas īpašums un faktiski viņa pārdeva viņu, nesaņemot naudu ...

Atbildēt

Pētnieks

19.02.2016. 17:52

Paskatījos arī viņas vietnieces Daces Pelēkās amatpersonu deklarāciju arī tāda pati jauna Hunday 2014.gada mašīna kā Pētersonei pa izskatās,ka nopirkta pa lēto. Abas vienādas- tāpēc jau ieņēmumi nepildās......

Atbildēt

Frosja

19.02.2016. 15:36

Izlasīju un gardi pasmējos,tad nu teiksim kā jāsaka,viss ir okei,teiksim,pēc mutiskiem skaidrojumiem teiksim kaut ko skaidrāk apjautu,taču teiksim,ka ticamības vairāk nekļuva.Tad teiksim,ko var prasīt,no citiem,kad pati sapinusies savās melu shēmās.

Atbildēt

krū

19.02.2016. 11:21

Haaa... Tad varbūt sanāk, ja loterijas noteikumos minēts, ka laimesta-auto vērtība ir 30% no tirgus cenas, tad ir aizmirsies pierakstīt, ka "laimīgais" tiks pie līzinga un organizētājs ir nomaksājis tikai pirmo iemaksu??

Atbildēt

urmas

19.02.2016. 11:10

diez kāds ir dzirdējus ka korumpēts , amatā esoš ierēdnis agalvotu: "ES ŅEMU KUKUĻUS..."
paldies Ināra - visi tikko tev noticēja uz vārda !

Atbildēt

oho

19.02.2016. 10:27

Te apskatīts VID. Bet kā ar ar tiesnešiem un prokuroriem. Atgādināsim, ka Augstākā tiesā ir tāda Veronika Krūmiņa, kuras vārds tiek saistīts ar Reiru, Prudentius, ofšora zonu Delāverā, nozagto naudu, nesamaksātierm nodokļiem. Veronikas Krūmiņas vīrs ir Jānis Krūmiņš, radinieks bijušajam rebju bīdītājam Tieslietu ministrijas kādreizējam valsts sekretāram Aivaram Maldupam (medniekam un dzipu cienītājam). Jāņa Krūmiņa un Aivara Maldupa miesīgie bērni ir savstarpēji saprecējušies, tāpēc Veronikai Krūmiņai tika savulaik sagadāts augsts amats - valsts sekretāra vietniece likumdošanas jautājumos. Tad Veronikai Krūmiņāi gatavoja spožu karjeru - neilgi pastrādājot par tiesnesi viņu tīģera cienīgiem lēcieniem virzīja par tiesnesi apgabaltiesā utt. - līdz kamēr tagad viņa jau ir senatore !!!

Cien. pietiek.com, papētiet, kā tas bija iespējams? Citi tiesneši melnajās sutanās vergo ilgi līdz dabū sarkano sutanu - senatora vietu. Bet Veronikai Krūmiņai bija un ir blats un nu viņa tik ātri JAU IR senatore.

Veronikai pašai nav miesīgu bērnu, nav arī kopīgu bērnu miesīgu ar veco (jo gadu starpība sevis cienošai sievietei ir ievērojama) vīru Jāni Krūmiņu. Veronika Krūmiņa ir adoptējusi sev 2 bērnus - lai vecumdienas būtu gaišākas :-)

Uzsākot gaitas Tiesl.ministrijā Veronika Krūmiņa oficiāli dēvējās par Lilitu Krūmiņu. Vārds " Lilita" viņai ļoti nepatika (nak no vieglas uzvedības sieviešu ģints) un tādēļ Krūmiņkundze izvēlējās sev vārdu ar viņasprāt gaišu auru " Veronika". Tieslietu ministrijas pakļautībā bija Dzimtsarakstu departaments ar Iklāvas kundzes vadību un vārda maiņa bija viegli izdarāma.
Cien. Iklāvas kundze , kura senos laikos bija Viļa Lāča sekretāre bija ļoti izpalīdzīga kundze.

Ārijas Iklāvas kundzes pārziņā bija visi adopcijas jautājumi- viņa teica gala vārdu daudzos lēmumos. Varbūt arī starp Ā. Iklāvu un V.Krūmiņu joprojām saglabājušās draudzīgi lietišķas attiecības , varbūt viņas kafijošanas reizēs apspriež adopcijas kritisko stāvokli valstī un rūpējas par bāreņu likteņiem, ....

Veronikas Krūmiņas labākā draudzens un čomaciene no Tieslietu ministrijas laikiem bija Iveta Zalpētere, kurai kā Tieslietu ministrijas Privāto tiesību departamenta darbiniecei bija arī bērnu tiesību jautājumi, vēlāk Iveta Zalpētere kļuva par Bērnu lietas ministrijas valsts sekretāri, tagad ir iekortolējusies par Privatizācijas aģentūras direktori.

Varbūt maldos, atvainojos, ja maldos, bet Privatizācijas aģentūrā ,iespējams , strādā, varbūt uz līguma pamata Aivars Maldups, - Krūmiņu ģimenes radinieks. Maldupa bērniem arī ir labi amati, vienam šķiet , ja nekļūdos- Satiksmes ministrijā.

Ar šo pagaro komentu tikai gribēju teikt, ka radu un draugu būšana plaši zeļ.

Ir iznācis valsts pārvaldē strādāt 12 gadus un ir tie vērojami pietiekami sakrājušies. Zinu daudz par tām ierēdņu - politiķu- čomaku saitēm. Strādāju valsts pārvaldē , jo man interesēja mans profesionalais jautājums, bet pēc 12 gadu darba, atrodoties vidējā līmeņa amatos, secināju, ka es neesmu nevienam ne rads, ne "vīna pudeļu - medību čomaks" - un aizgāju prom ar žēlumu pret savu darbu, jo ne man koeficientu pie algas lika kā blatņikiem, lai gan stradāju intensīvāk par labi prēmētiem blatņikiem.

Vissāpīgākais ir tas, ka gudri, zinoši cilvēki valsts pārvaldē nav vajadzīgi (arī sodien ne) , viņus uzreiz "noēd" blatņiki- čomaki , jo tie baidās, ka kāds ar savu gudrību neizdzen no siltā beņķa un kafijošanas(pārnestā nozīmē runājot).

Turklāt Veronikas Krūmiņas vīrs Jānis Krūmiņš, kā valsts sekretāra A.M.radinieks pirms gadiem tika iekārtots par Tiesu namu aģentūras direktoru, bez attiecīgas izglītības utml. Bet vēl pirms tam stradāja kadā Tieslietu ministrijas departamentā (formāli tur skaitījās bez attiecīgās izglītības )

Ģimene šiki izdzīvojās , nevienam citam nebija Tieslietu ministrijā tādu privilēģiju kā Veronikai Krūmiņai un viņas vīram Jānim Krūmiņam sava radinieka un ģimenes drauga Maldupa laikā Tieslietu ministrijā.
Tagad jau tā ir vēsture, bet apstiprinājums tam, kāpēc Latvija tik panīkusi, jo amatos sēž muļķu korumpētie radi, kas no sava darba neko nejēdz, bet kuriem pieliek visaugstako koeficientu , pareizinot ar to algu un viņi saņem vislielakas algas.

Bijušais Augstākās tiesas priekšsēdētājs Andris Guļāns taču to zina, bet klusē, jo pats pieder pie Andra Šķēles mafijas.

Atbildēt

Fakti, fakti

19.02.2016. 10:25

»

opium neprašām

Rādās ka beidzot arī vadītājai nav kur paslēpties jo iespējams ka ir notikusi falsifikācija vārdos un varbūt arī rakstu darbos.Liekas ka pirmklasnieks izmantojot aritmētikas pamatdarbības uzreiz atrod kļūdu pakotni un ja KNAB atrastu laiku izpētei-tad viss sabiedrībai par VID vadītāju būtu skaidrs un...


Par kādu "iespējamību" runa? Par acīmredzamiem faktiem publiski pieejamā Pētersones un viņas vīra Valda Pētersona amatpersonas deklarācijā, kurā redzams, ka vienā deklarācijā ir māja, otrā mājas virs nav,ir palikusi tikai zeme (!!!), kaut kādi mistiski mātes aizdevumi 42000.- eiro, lēta mašīnas iegāde, mašīnas bērniem studentiem u.c.

Atbildēt

opium neprašām

19.02.2016. 09:45

Rādās ka beidzot arī vadītājai nav kur paslēpties jo iespējams ka ir notikusi falsifikācija vārdos un varbūt arī rakstu darbos.Liekas ka pirmklasnieks izmantojot aritmētikas pamatdarbības uzreiz atrod kļūdu pakotni un ja KNAB atrastu laiku izpētei-tad viss sabiedrībai par VID vadītāju būtu skaidrs un saprotams un jautājumi tiktu noņemti.

Atbildēt

klusais

19.02.2016. 08:12

Vai gadījumā pec deklarācijas "trobeļa" džipa sakarā VIDā netika radīti noteikumi deklarācijas aizpildīšanai , kas attaisnoja Pētersones norādīto informāciju ? :)

Atbildēt

Normnds Šlitke

18.02.2016. 23:11

»

durnosļivs

Mieru! Nekāda zemiskuma nav. Viņa taču ir resna! Ir vai nav resna, ko? Ja tu pasaki, ka bluķis ir bluķis, kur te zemiskums? Konstatēju faktu. Tieva viņa tiešām nav. Varbūt pie vainas fotošops, horizontāle ar vertikāli sajukusi...


Atkārtošos, bet anonīmie konentētāji, kuri nomelno citus, ir viszemiskāie nelieši. "Durnosļiva" izteikumi ir ārpus zemiskākās nelietības robežām, visticamāk - cietumā pazemota "gaiļa"btukša muldēšana.

Atbildēt

arī amatpersona

18.02.2016. 22:58

Tikai VID vadība var atļauties tik pavirši aizpildīt deklarāciju. Vienkāršiem "mirstīgiem" uzreiz ir zvans no VID, ka mašīna, kas atdota kā pirmā iemaksa jaunai mašīnai ir jāatspoguļo kā deklarējams ienākums. Savukārt, radinieki, kas piedalās ar finansējumu- arī darījums. Aizdevums, dāvinājums? Tas viss ir jāatspoguļo deklarācijā. Ja VID vadībai tas ir par grūtu, tad varbūt vienreiz ir laiks saprast, ka tās deklarācijas ir DEBĪLAS un rada pilnīgi nepareizus secinājumus.

Atbildēt

Ventspils

18.02.2016. 22:35

Kas puzenieka maisiņā-varam minēt. Toties kabatā ir blociņš ar sarakstu.

Atbildēt

Der

18.02.2016. 22:22

Škēle miljonus ieguva no tulpju sīpolu tirgošanas, Pētersone no lauku viensētas ienākumiem, līdzība ir acīmredzama. Ja Pētersonei pajautātu, vai vińa gatava iziet melu detektora pārbaudi, un atbilde būtu jā,viu cienu, ja stostītos, tad ārā no darba ar kāju pa vienu vietu, lai iet ratā uz savu kolhoza sētu.

Atbildēt

sīkumi

18.02.2016. 22:03

VID vadītāja nespēj uzrakstīt juridiski korektu formulējumu, JO “... arī nomaksāja kapitāla ienākuma nodokli)” IR NEPAREIZI JURIDISKI formulēts , PAREIZI IR “Iedzīvotāju ienākuma nodoklis no kapitāla pieauguma (ir 15 procenti)

Atbildēt

durnosļivs

18.02.2016. 21:37

»

Dace

Cik Tu esi briesmīgs cilvēks. Zemiski Tavi vārdi par sievietes izskatu. Un Tev vispār nav sajēgas par VID, tukša runāšana. Kā viena liela daļa cilvēku LV. Un kāda Tev daļa gar viņas mammu


Mieru! Nekāda zemiskuma nav. Viņa taču ir resna! Ir vai nav resna, ko? Ja tu pasaki, ka bluķis ir bluķis, kur te zemiskums? Konstatēju faktu. Tieva viņa tiešām nav. Varbūt pie vainas fotošops, horizontāle ar vertikāli sajukusi?
Par mammu cits stāsts. Es tā saprotu, ka pētersone + rasnačs tagad taisās uzlikt visiem pienākumu atskaitīties par sevi, mammām, tēvočiem - lai viss godīgi un cauri spīdīgi. Bet, ja godīgi, tad sāksim ar pētersones mutterīti. Kadastra numuru studijā! Zemes pārdošanas cenu! Utt, utjp, utml...

Atbildēt

Pētnieks

18.02.2016. 20:04

Cik gan lielu summu Pētersones kundze maksā par līzingu un vēl arī veic iemaksas 3.pensiju līmenī ,arī nav noradīts cik lielas ?
Ja vēl par benzīnu no Bauskas uz Rīgu un atpakaļ, ja vēl divi pieaugusi bērni jāuztur, kuriem arī ir mašīna - kā raksta autors !!!! Laikam jau paēst naudiņa nepaliek pāri - bēdīgi !!!!
Kāds VID auditors , ja visus ģimenes ienākumus un izdevumus saskaitītu, iespējams būtu veicis uzrēķinu, bet ir arī " TABU "

Atbildēt

foobar

18.02.2016. 19:33

Nesaprotu, kāpēc jāčakarē šitā cilvēki? Dana mierīgi varēja pateikt Inārai, ka tagad jādod vieta ZZS profesionālim un Ināra paietu malā. Laikam tiešām ir pa šiem gadiem daudziem rūpals sabojāts, ka tagad atriebjas ar tādu iespaidīgu pazemošanas kampaņu. Muguras smadzenes saka, ka valsts garants Vladimirs atgriezies. Lapsa, Jūs gribat lai mēs pad..šam valsti, ka šo kampaņu atbalstāt? Esošā VIDa vadība nav perfekta, bet Jūs, cerams, saprotat, kāda būs nākamā?

Atbildēt

prognoze

18.02.2016. 19:20

Vai tad līzings nav parādsaistības? Atbilde nekonkrēta, jo galvenā nodokļu kasītāja ne ar pušplēstu vārdu nenorāda summas. Domājams, ka nenomaksātais auto līzings pārsniedz tās min.algas, kuras var nenorādīt. Starp citu, kas tā par zemi mammai, kāds kadastra numurs, varētu uzzināt, par cik pārdeva?
To, ka pētersone kukuļus neņem, es ticu. Kas viņai dos? Lai strādātu valsts pārvaldē un saņemtu labo algu + vīrs tāds pats, viņai pašai būtu kādam jādod.
To, ka viss sāktais jandāls ap vid ir par pētersones nomaiņu šaubu nav. Tas tak skaidrs kā diena, ka b.lembim un co. ir arī tuvāki cilvēki par pētersoni. Bet šai resnulei arī nevajag uztraukties. Nu, iedos citu vietu. Kā nekā uzticama un centīga.

Atbildēt

zzz

18.02.2016. 19:18

»

sss

hmm, un kāpēc nenomaksāto līzinga summu neuzrāda kā esošas parādsaistības


Tāpēc, ka droši vien mašīna ir operatīvajā līzingā paņemta. Par to tiek maksāta ikmēneša nomas maksa. Līzingam beidzoties, vai nu līzinga mašīna tiek līzinga devējam atdota atpakaļ, vai arī izpirkta par atlikušo vērtību.

Atbildēt

sss

18.02.2016. 19:01

hmm, un kāpēc nenomaksāto līzinga summu neuzrāda kā esošas parādsaistības?...

Atbildēt

teiksma

18.02.2016. 18:53

Ar to "teiksim" kundzīt tā piesardzīgāk, pēc tik nesmukas deklarācijas prasās pēc jaunas teicējas.

Atbildēt

Melānija

18.02.2016. 17:06

No viensētām nāk tie labākie Latvijā.

Atbildēt

domadams neizdomasi

18.02.2016. 16:59

»

ināra

Es kukuļus neņemu! (skat. foto


maisins vajag ?

Atbildēt

to 111

18.02.2016. 16:57

Kas tev nepalika skaidrs? Iepriekšējo līzinga izmaksāto mašīnu ieguldīja kā pirmo iemaksu jaunai, līdz ar ko darījuma summa attiecīgi samazinājās. Jautājums tikai, vai mašīnas "atdošana" pirmajai iemaksai nebūtu norādāms kā "ienākums" vismaz deklarācijas mērķiem.

Atbildēt

Šalle

18.02.2016. 16:54

Ja jau skaidrojums ir tik vienkāršs, un lai visiem deklarāciju skatītājiem būtu viss skaidrs, ir jāmaina pašas deklarācijas, paredzot norādīt detalizētāku informāciju par atspoguļotajiem darījumiem. Šobrīd no deklarācijām var gūt vien aptuvenu priekšstatu par amatpersonu darījumiem. Ko tad var gribēt no deklarāciju pārbaudītājiem?!

Atbildēt

111

18.02.2016. 16:32

Nu par mašīnu nekas skaidrāks nepalika arī pēc skaidrojuma.Jādodās politikā ir māksla daudz runāt un neko nepateikt!Tik to parzīta vardu teiksim jāizmet no leksikona, svādāk būs teiksim gandrīz teiksim tiku teiksim saeimā!

Atbildēt

ināra

18.02.2016. 16:01

Es kukuļus neņemu! (skat. foto)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene. “Progresīvākajiem”...

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...