Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sen bija laiks mācīties

14.04.2016. 09:58

To, ka šādi kursi ir nepieciešami, skaidrs kā diena, jo vecie, iesīkstējušie padomjlaika kadri vai nu jāatlaiž, vai viņiem jāmācās runāt ar klientiem, jāmācās organizēt, plānot, publiski uzstāties utt. Atlaist būtu nežēlīgi (vairot bezdarbnieku skaitu?), īpaši pirmspensijas vecumā - tad jāmācās!

Atbildēt

aukas

14.04.2016. 05:23

LIDERĪBAS? :)) tagad bus vida liderigās meitenes un puiši:))

Atbildēt

kādā līderībā

13.04.2016. 15:48

nodokļu "optmizācijā'?

Atbildēt

Vo

13.04.2016. 14:08

Mūsu pusē kādreiz tos, kuri centās izvairīties no darba kaut kur nolienot malā, sauca par loderiem un šādu malā nolīšanu dēvēja par loderēšanu vai loderību. Nezināju, ka tagad to sauc par līderību un vēl šajā "amatā" par dārgu naudu apmāca.

Atbildēt

13.04.2016. 13:38

»

Guntis

Vai šī komentāra autors ir kaut ko dzirdējis par mērķtiecīgu profesionālā līmeņa paaugstināšanas/pilnveidošanas nepieciešamību


Protams, un pats esmu daudz apguvis par savu naudu, lai būtu konkurētspējīgs. Mācos joprojām.

Valtij jarūpējas par konkurences veicināšanu, nevis tērējot naudu un laiku tusiņiem un izklaidei, kas ir šīs mācības pēc būtības, jo tās zināšanas nedod, bet atsvaidzina..

Jābūt darbinieku testēšanai ik pa laikam, jau sagatavojot tikai jautājumus, kuri jāapgūst pašiem testējamiem. To sauc par efektīvu vadību, kas Pētersonai un citiem no VID šķiet sveša lieta.

Atbildēt

x

13.04.2016. 13:17

Virsrakstā "līderību", uz sitiena, izlasīju ar īso "i"...

Atbildēt

Mmm

13.04.2016. 12:45

Turieties VIDiesi! Si melu kampana pret jums neko nepanaks! Iegrieziet vel stiprak tiem valsts izzadzejiem, lai viniem apsiktos naudas, ar ko barot maksas zurnalistus! Versieties pret tiem ar fiz personas auditiem! Nevar but ka jeri, kurus apmelo, a tie tik cies klusi un attaisnojas nezin pat par ko !

Atbildēt

o pis

13.04.2016. 12:36

VID valsts izzadzeju dienests.

Atbildēt

viedais

13.04.2016. 12:34

ziema macijas extremo brauksanu ar automasinam biķerniekos 38000 ,, tagad pavasaris lideribu, 100000 , pavasaris riesta laiks, jabut tak vadosiem teviņiem un matitem,, kadi kursi bus vasara????? pec kursiem varetu domat ka tur dzeimsi bomndi strada, bet izradas korumpeti zagļi..

Atbildēt

Žulis

13.04.2016. 12:06

Pēdējais laiks paralēli VID nodibināt Valsts zaudējumu dienestu, kurš uzskaitītu nelietderīgi izšķērdēto un izzagto nodokļu maksātāju naudu. Un par naudas izšķērdēšanu un izzagšanu piedzītu soda naudas, ierosinātu krimināllietas un pārdotu izsolē vainīgo īpašumus tāpat, kā VID to dara. Es domāju, ka šim dienestam Latvijā pavērtos ļoti plašs darba lauks. Un galvenais, šī dienesta darbība tiešām varētu nest kādu labumu mums visiem.
Utopija, protams. Taču reizēm gribas pasapņot.
Pastaigāju pa veikaliem. Tur sīpoli no Beļģijas un Nīderlandes, ķiploki no Ķīnas, tomāti no Spānijas, āboli no Polijas.... Varētu domāt, ka mēs dzīvojam Sahāras tuksnesī, kur nekas neaug un viss jāieved. Katra ārzemju lauksaimniecības prece, ko tirgo mūsu veikalos arī ir zaudējums valstij, jo nauda aiziet projām no valsts citu valstu lauksaimnieku atbalstam. Un kas pie tā vainīgs? Valsts piekoptā politika. Mūsu valstsvīri un ierēdņi tērē tūkstošus, lai iemācītos "līderību", bet neprot veidot valsts politiku tā, lai šeit normāli attīstītos vietējā ražošana, lai darba spējīgie cilvēki nebēgtu projām no valsts iztikas un darba meklējumos. Šādiem "līderiem" pat ar sūnainu koku pa pakaļas vaigiem sadot tā lai sarkanas strīpas paliek ir stipri par maz.

Atbildēt

ha-ha

13.04.2016. 10:28

»

Guntis

Vai šī komentāra autors ir kaut ko dzirdējis par mērķtiecīgu profesionālā līmeņa paaugstināšanas/pilnveidošanas nepieciešamību


Zini, Gunti, šādi kursi paaugstina un pilnveido tikai to organizatoru kontus. Pievienotā vērtība ir 0. Tukša muldēšana. Kas nemāk vai negrib strādāt tiek kļūst par līderības, ekspertiem, publiskās runas speciālistiem utt.

Atbildēt

Guntis

13.04.2016. 09:43

»

Vai pēdīgos stulbeņus pieņem darbā un pēc tam jāmāca, ka strādāt


Vai šī komentāra autors ir kaut ko dzirdējis par mērķtiecīgu profesionālā līmeņa paaugstināšanas/pilnveidošanas nepieciešamību?

Atbildēt

es

13.04.2016. 08:30

Ļoti dīvaina liekas viena lieta - parasti šādi apjomīgi apmācību iepirkumi tiek dalīti pa tēmām, jeb pa lotēm, un katrs pretendents var piedāvāt vienu vai vairākas tēmas. Diez kā tas nākas, ka viena kompānija ir dabūjusi visu? Pie kam galīgi ne tā zemāko cenu kompānija.
Un kas izstrādāja nolikumu pagājušā gada apmācībām, un kas - šī gada? Vai viena un tā pati persona? Jo ir vēl viena dīvainība - Spring Valley vienīgais pretendents, bet tēmas galīgi nav par kosmosa tehnoloģijām.

Atbildēt

a...kājis

13.04.2016. 08:15

Jo tālāk mežā jo vairāk "ziepju" ....
Liekas ka varas elitei ir jāpieliek trekns punkts V..idam jo katra diena nes jaunumus,kuri liekas ka pilnīgi degradē šo iestādi un tās vadību.
Izskatās ka "kāš" nodokļu maksātāju naudu ne pa jokam un turpina šiki dzīvot ar solījumiem...tagad visu sakārtosim...tikai pasakiet kas mums jāsakārto lai varētu savas gaitas nesodīti turpināt.
Ja medijos runā par apm 30 negodprātīgiem darboņiem tad pareizinot ar 3 atradīsim precīzo ierēdņu skaitu.
Rādās ka nerodas šaubas ka jāveic štatu samazināšana par apm 60% un viss būs ok

Atbildēt

13.04.2016. 08:14

Vai pēdīgos stulbeņus pieņem darbā un pēc tam jāmāca, ka strādāt?

Kam tad domāta vadība, lai izvirzītu prasības darbiniekiem, kam jāmācās pašiem?

Ar ko no VID vadības dalījās peļņā uzvarējusī sabiedrība?Atbildēt

Alis

13.04.2016. 08:04

Ne "līderismu" (Dievs zina,kas zem šī apzīmējuma slēpjas),bet terpentīnu pakaļā iesmērēt tiem sātaniem ar visu pētersoni priekšgalā! Šī ārpus jebkādiem rāmjiem ejošā bezkaunība ir tik grandioza,ka vārdu trūkst. Es tiešām priecājos,ka nodokļus jau sen maksāju citā valstī, nevis LV,kur tie tik un tā tiek uz pēdējiem mēsliem iztriekti.

Atbildēt

Nodokļu maksātājs

13.04.2016. 07:15

Kāpēc man, lai atrastu normālu darbu vai nodarbotos ar uzņēmējdarbību, izglītība un zināšanas jāiegūst par savu naudu? Stulbie ierēdņi, lai noturētos savos siltajos krēslos, savu dumjo galvu apprātošanai arī izmanto manu naudu! Sanāk ka beigās muļķis tomēr esmu es ka maksāju nodokļus - vismaz Pētersone u.c. "vadītāji" man to atklāti iebāž acīs.

Atbildēt

viedais

13.04.2016. 06:30

Vel tak bija kursi , biķerniekos extemas brauksanas ar auto ziemas apstaklos , ja nemaldos 38 000 ?? dziemsi bomži tiek veidoti par valsts naudu, nakosos lai taisa kadus kokteiļa, modes kursus ,,

Atbildēt

jurs

13.04.2016. 05:42

»

labus

naivs jautājums - vai šādas apmācības notiek darba laikā


Protams darba laikā, vai vispār mēdz būt savādāk?

Atbildēt

labus

13.04.2016. 03:36

naivs jautājums - vai šādas apmācības notiek darba laikā?
nekasos, tikai interesanti - apmeklējot vairākus kursus, cik daudz reālā darba laika "vadošie", būtībā, neko nevada

Atbildēt

xy

12.04.2016. 22:54

Vai šīni valstī ir viens ierēdnis kurš sevi var nosaukt par ierēdni, cik šinī valstī ir uzņēmēju kuri var un grib maksāt godīgi visus nodokļus? petersone ja neproti normāli aizvāktie tad aizej ar savu loloto balto sarakstu pamēģini noslaucīt pakaļu pirkstus tik nesasmērē. Kur viņš tas baltais saraksts ir? Cik ilgs laiks un nodokļu maksātāju naudu iztērēja apspriežot, iztirzājot, saskaņojot, atsēžot, gudri iršot un pārsūtot no viena kompetentā neaizvietojamā speciālista pie otra?

Atbildēt

w

12.04.2016. 21:36

tad tāpēc viņi kā nozombēti..

Atbildēt

nabaga nodoklis

12.04.2016. 21:30

Nē nu protams, šitas viss ir svarīgāks par benzīna ieliešanu brīvdienās vai pēc darba laika, par idiotisku darba uzskaites tabeles kārtošanu, par nekavējošu paziņošanu par darbinieka darbā pieņemšanu vai atlaišanu, par obligātu rekvizītu uzrādīšanu čekos, par to ka uzņēmējs ir slikts ja nevar maksāt valstī statistiski izrēķināto vidējo atbilstoši kodam paredzēto darba algu, par to ka ar valsts autiņiem var vālēt kā grib, kamēr nepieķer žurnālisti vai modrā sabiedrības acs, par to ka valsts iestādes var taisīt pasākumus uz nebēdu, jo tas taču paredzēts budžetā, par ..., par ..., utt.
p.s. kas atļauts Jupiteram, nav atļauts vērsime

Atbildēt

Df

12.04.2016. 20:48

Vienkārši jābeidz barot tas ierēdņu bars. Nodokļus norij pa tīro uz muļķībām. Pie ārsta tikt nevar, skolās 36 bērni klasē. Menti krievvalodīgie jāgaida 3 stundas. Ceļi bedraini. A tie lopi mācās līderismu!

Atbildēt

Jukoo

12.04.2016. 20:45

Ja abstrahejamies no ta, kurs konkretais darbinieks ir apmacits un vai tas vinam pienacas, tad sada veida apmacibas valsts iestadem noteikti ir vajadzigas

Atbildēt

ironiskais

12.04.2016. 19:37

Pēc būtības sanāk, ka VID par nodokļu maksātāju naudu apmaksāja saviem darbiniekiem sektas apmeklējumus:) Nu, kāda līderība? Iemāciet vispirms saviem puspriekšniekiem normāli lasīt, rakstīt un runāt:) Līderības un vadītāja spēju novērtējums Latvijā visā valsts pārvaldē ir viendabīgs - ja Tu esi tuvs vai ne tik tuvs radinieks ministram vai iestādes vadītājam, tad tev ir pilnīgi visas nepieciešamās "spējas" un "prasmes":) Ja Tev nav nekādu politisko sakaru, čomaku, kursabiedru un radinieku tajā partijā, kura konkrētajā vēsturiskajā laika sprīdī rullē to vai citu ministriju, tad tev nav nekādu "spēju" vai "prasmju", un nevienu neinteresē ne izglītība, ne reālās spējas, ne reālās prasmes. Tāpēc ir smieklīgi skatīties uz visiem šiem "spējīgajiem" priekšniekiem un puspriekšniekiem, kuriem VIDs aiz naudas pārpilnības ir apmaksājis mārrutks viņu zina kādus kursus.

Atbildēt

Pipelštoks

12.04.2016. 19:16

Secinājums: vida mazeles un krāni pat nespēj un nepiemīt ne stratēģiskais redzējums, pārmaiņu vadīšana, lēmumu pieņemšana, konfliktu vadība, komunikācija un prasme publiski uzstāties, komandas vadīšana un plānošana, organizēšana un rezultātu sasniegšana. Viņi pat nav spējīgi uz veiksmīgu saziņu un prasmīgu intervijas vadīšanu audita laikā. Privātajā biznesā šādus idiotus un puskoka lēcējus nepieņemtu darbā vai arī izdzītu pirmā mēneša laikā. vids un vispār valsts pārvalde ir vienīgā vieta, kur šie plānā galdiņa urbēji saņem atalgojumu. Nebūtu valsts iestādes varētu sprāgt badā, kas būtu sabiedrībai noderīgi. Idiotiem nav jāvairojas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...