Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nords

24.12.2017. 09:16

»

vot

Krīzes situācija vides aizsardzībā ir VARAM un ZM verdziskajai Eiropas regulu ieviešanai un izpildei, tādejādi iekšējās lietas atstājot pašplūsmai


ir krīze VARAmā, ir! Ir krīzes situācija valstī ar vides aizsardzību institucionālā līmenī jau ilgstoši. Neviena iestāde valstī neuzrauga direktīvu izpildi! Neviena pati.

Atbildēt

vot

24.12.2017. 00:55

Krīzes situācija vides aizsardzībā ir VARAM un ZM verdziskajai Eiropas regulu ieviešanai un izpildei, tādejādi iekšējās lietas atstājot pašplūsmai.

Atbildēt

007

22.12.2017. 20:12

»

Rainis

Un tev kā vārdiņš, zaļais cilvēciņ


Nāgels tavā dibuā :)

Atbildēt

Rainis

21.12.2017. 18:41

»

no šiem nedrīkst aci novērst

Gints Bumbieris


Un tev kā vārdiņš, zaļais cilvēciņ?

Atbildēt

no šiem nedrīkst aci novērst

21.12.2017. 16:34

»

Rainis

Daiļirsēji zaļi kā dolāri


Gints Bumbieris
Edvīns Zakovics
Arnis Muižnieks
Roberts Strīpnieks

Atbildēt

Rainis

21.12.2017. 16:15

Daiļirsēji zaļi kā dolāri!

Atbildēt

kurš ir autors?

21.12.2017. 13:03

»

vietējais

Visprimitīvākais paņēmiens kā atbrīvoties no patiesības ir - noslīcināt to tukšas runās un rakstu plūdos...


no visiem malkascirtēju, mežinženieru, huskvarnistu, zāģeru un mežkungu tukšajiem vāvuļojumiem, šīs rindas ir vislabākās!:

Lai mīlētu savu zemi, tā ir tev jāpieder, līdz kaulam, līdz pēdējai gārsai un atmatai.
Līdz katrai rudzu vārpai un sētas krancim , kas pa druvu skraida. Līdz klēts izliektajai mugurai un šķūņa durvju čīkstoņai, kas lūdzas ielīst malkas sterā. Vai tev var kas piederēt, ja citi izlemj , cik tev būs nodevu maksāt un kad tu drīkstēsi ko paturēt?

Atbildēt

to vietējiem

21.12.2017. 13:02

Nesaglabāsim tādu kārtību tikai tāpēc, ka tā ir pierasts, ka arī citur ir tikpat slikti iekārtots.
Nu kolosālu "brīvību" esam dabūjuši!
Zeme it kā ir mans privātīpašums, bet tajā pašā laikā iznāk, ka tas pieder kaut kādiem onkuļiem , kuri nosaka cik man par to "privātīpašumu" katru gadu ir jāmaksā, ko es drīkstu un ko es nedrīkstu ar savu privātīpašumu darīt, ik pa laikam maina tā ''kadastrālo'' vērtību, patvaļīgi inspicē, ko es savā īpašumā daru, kā arī uzliek man soda naudas, ja es nedaru pēc viņu prāta.
Izskatās, ka tā banda, kas ielīdusi Latvijas valdībā jau sāk regulēt manas saistības ar tualeti, un drīz vien sāks regulēt arī intīmo dzīvi, jo to arī prasa ''sabiedrības intereses''
Droši vien drīz ar likumu tiks noteikts cik reizes katru nakti laulātajiem jānodarbojas ar seksu, bet, ja vīrs šo normu nespēj veikt, tad tiks uzlikta soda nauda no 180 - 1080 eiro gadā vai arī sieva piespiedu kārtā būs "jāiznomā"

Atbildēt

lauķis

21.12.2017. 09:34

»

vietējiem

...ja tas ir pilsoņa likumīgi iegādāts vai mantots privātīpašums, tad kāpēc var likt visādi''zinātnieki'' īpašniekam nezinot bradāt pa viņa mežu, pašvaldība uzlikt soda naudu par zāles garumu pilsoņa īpašumā...


Nu nav nekādas īpašuma tiesības , ir klaušas un verdzība. ,,Savā,, īpašumā labākajā gadījumā tu esi nomnieks.
Romiešu tiesības = vergu tiesības.

Atbildēt

vietējiem

20.12.2017. 22:24

...ja tas ir pilsoņa likumīgi iegādāts vai mantots privātīpašums, tad kāpēc var likt visādi''zinātnieki'' īpašniekam nezinot bradāt pa viņa mežu, pašvaldība uzlikt soda naudu par zāles garumu pilsoņa īpašumā...
================
Tā var gvelzt tikai neizglītots cilvēks. Tas, ka īpašuma tiesības sabiedrības interesēs var ierobežot, ir noteikts visu attīstīto valstu konstitūcijas. Arī mūsu Satversmes 105.un 115.pantā.
Īpašuma tiesības nav absolūtas, īpašnieks ar dabas resursiem nevar rīkoties tā, kā viņam ienāk prātā. Paldies Dievam, ka Latvijā atmodušās nevalstiskās vides organizācijas, jo pie mums nav politiska spēka, kas domātu par vides izsardzību.Nožēlojami, ka grozījumus virzīja ZZS ļimončiks un VMD Ozols, kas laikam kādreiz bija Zaļajā partijā.

Atbildēt

vietējais

20.12.2017. 21:16

Visprimitīvākais paņēmiens kā atbrīvoties no patiesības ir - noslīcināt to tukšas runās un rakstu plūdos! 
Lai mīlētu savu zemi, tā ir tev jāpieder, līdz kaulam, līdz pēdējai gārsai un atmatai.
Līdz katrai rudzu vārpai un sētas krancim , kas pa druvu skraida. Līdz klēts izliektajai mugurai un šķūņa durvju čīkstoņai, kas lūdzas ielīst malkas sterā. Vai tev var kas piederēt, ja citi izlemj , cik tev būs nodevu maksāt un kad tu drīkstēsi ko paturēt?
Pats galvenais - privātīpašuma neaizskaramības princips tiek totāli ignorēts, nekaunīgi un brutāli visās vietās! Bet visi, kas to saprot, visi gudrie valstsvīri un tēmu labi pārzinošie juristi gļēvi klusē! Jautājums pamatā vienkāršs - ja tas ir pilsoņa likumīgi iegādāts vai mantots privātīpašums, tad kāpēc var likt visādi''zinātnieki'' īpašniekam nezinot bradāt pa viņa mežu, pašvaldība uzlikt soda naudu par zāles garumu pilsoņa īpašumā, krūmu augšanu utt., pie tam, nešķirojot, vai tas ir ceļa, ielas malā, kas ietekmē pilsētas, ciemata “seju”, bet pat dziļā biezoknī esošam tiek piemērots vienāds naudas sods?!
Ja tas ir patiesībā nomāts valsts jeb pašvaldības īpašums, tad tā arī to jāpasludina, nevis jāsauc lepnā vārdā - privātīpašums, un kas vēl svēts esot! Vai tomēr nav pienācis laiks revidēt šādu rīcību?

Atbildēt

Kaut kas pazīstams

20.12.2017. 19:52

LV mežos dažādu kritalu, sausokņu veidā pūst kādi 40 MILJONI kubikmetru koksnes.Cik slimniekiem varētu atļauties zāles, cik samaksāt audžu ģimenēm, lai nolikvidētu bērnu namus, ja pārstrādātu kaut vai desmito daļu?

Atbildēt

!!!

20.12.2017. 19:22

Trešā, visprogresīvākā un visās mežsaimniecības valstīs pielietotā, informācijas ieguves metode ir meža statistiskā inventarizācija, kura Latvijā ir mežzinātnieku kompetence. Šī inventarizācija notiek neatkarīgi no īpašnieku gribas. Mežs tiek uzmērīts parauglaukumos, kuri izvietoti vienmērīgi visā Latvijas teritorijā. Neviens meža īpašnieks nezin precīzo parauglaukuma atrašanās vietu, viņš pat nezin, ka viņa mežā ir parauglaukums, jo tie nav dabā atzīmēti un to informācija netiek analizēta saistībā ar konkrētu īpašumu. Parauglaukuma centru pētnieki atrod pēc iepriekš aprēķinātām koordinātēm, izmantojot GPS uztvērējus. Centrs tiek apzīmēts ar zemē iedzītu metāla stieni. Kopumā Latvijas teritoriju klāj vairāk kā 18 000 parauglaukumi, tie visi tiek apmeklēti 5 gadu laikā (katru gadu 1/5 daļa).

Atbildēt

Latvijas meži – mīti un realitāte

20.12.2017. 19:15

http://www.delfi.lv/news/comment/comment/jurgis-jansons-latvijas-mezi-miti-un-realitate.d?id=39934363 Diskusijas par Latvijas mežsaimniecību veicinājušas vēlmi izteikt mežzinātnieka viedokli. Lasītājs, iepriekš atsevišķos medijos iepazinis tēlojumus, ka Latvijas meži tiek "pārcirsti un izpostīti", ir aicināts izlasīt arī šo rakstu. To izlasījis, viņš, visticamāk, nekļūs par meža profesionāli, bet vinnētājs būs - uzzinās, kā tiek iegūta informācija par koksnes resursiem valstī augošajos mežos un kādi tie patiesībā ir.

Atbildēt

sarkanbalts

20.12.2017. 19:08

Grozījumi arī būtu pretrunā ar Latvijas mežu politiku, kas nosaka, ka "mežs nav mērāms tikai latos un kubikmetros, tas pilda neaizstājamas ekoloģiskās un sociālās funkcijas gan nacionālā, gan starptautiskā līmenī".
-------------------
Tur jau tā lieta ka mums tomēr būs kaut daļēji bet japieskaņojas tam kas notiek kaimiņos, tas ir starptautiskā līmenī. Zinātnieki ir pierādījuši visu ko var pierādīt un ja kādi cietpauri kas sevi dēvē par zaļiem to negrib saprast tad paši vien vainīgi

Atbildēt

Zem ieks

20.12.2017. 18:21

Kas tie par muļķiem, kas liek cirst tādu daudzumu viena gada laikā.Sava meżā neatļaujos vairāk par 2 piecu_septiņu gadu laikā,bet te uzreiz 100 gada laikā!
Riktīgi pilsētas tirliņi

Atbildēt

Tāpat cirtīs

20.12.2017. 17:20

Tas tik pagaidām, lai var eksportēt, ja ne pacels benzinam vēl vairāk akcīzi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...