Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kurš gan vada Valsts ieņēmumu dienestu (VID) - Cīrules kundze vai Pētersones "Pelēkais" kardināls? Izskatās jau, ka Pelēkā, darot visu, ko vēl Pētersone nebija paspējusi, lai šo iestādi iznīcinātu!

Jau gadu atpakaļ, kad Pētersonei sāka šūpoties krēsls, VID tika uzsāktas pārmaiņas. Pārmaiņas tika nosauktas par optimizāciju, reorganizāciju, strukturālajām izmaiņām.

Minētais notika pavisam vienkārši - tika nosaukts mistisks, ne ar ko nepamatots skaitlis, darbinieku skaits, kuru amati jāsamazina - 548! Sadalīja proporcionāli - un aiziet! Un tā, neko nevērtējot, "apzinīgie "vietnieki to sāka īstenot dzīvē.

Ja samazina tik daudz darbinieku, rodas jautājums - cik no tiem ir samazināti vadītāji? Izrādās, pēc fakta laikam pāris cilvēku būs, bet, ja saskaita uz šodienu un salīdzina, cik vadītāju pēc štatu saraksta bija VID uz 2016. gada 1. novembri un uz 2017. gada 1. februāri, - tie nesaprotamu iemeslu pēc vairojas, un to skaits ir audzis par 20 vadītājiem.

Vienkārši samazina darbiniekus, kuri ir patiesie darba darītāji, un palielina vadītāju skaitu - uz trim darbiniekiem ir pat viens vadītājs! Te laikam būtu interesanti paskatīties Valsts kontrolei, ar ko tas pamatots. Līdz ar to arī algas paaugstinājums, kurš tika solīts VID darbiniekiem, izkūp vadītāju algās!

Izveidotas, kaut kādas mistiskas atbalsta daļas ar 17 darbiniekiem. Sak, ja Pētersonei bija jāaiziet un Pelēkā draudzene netika amatā, lai Cīrules kundzei un finanšu ministrei būtu, ko padomāt, un lai būtu, par ko atbildēt. Jo iestādē jau par visu atbild vadītājs!

Amatos tika salikti savējie: Sandra Kārkliņa Ādmine - kontroles pārvaldi vadīt, Santa Garanča - piedziņas pārvaldi vadīt: vēl ielēca pēdējā vagonā pāris dienas pirms Cīrules atnākšanas.

Ar šo scenāriju, kā runā 11.tramvajā, Pētersone un Pelēkā zvana darbiniekiem un palūdz šo vai to… jo tur ir savējie/svešie, kurš aizrotēts, kurš atlaists… Un tā divas P tiekas regulāri un apspriež nākošo scenāriju, bet cieš darbinieki un nodokļu maksātāji.

Interesanti, kā VID izskatīsies 2017. gada 1. un 2.martā klientu apkalpošanas centros, kuri ir Jūrmalā Tukumā, Daugavpilī Jelgavā, Valmierā... Lai mums visiem veicas, bet, ja tā turpināsies vai veiksies?

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...