Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Arī šogad būs ļaudis, kas mēģinās jums iegalvot, ka tad, ja katrs ceturtais jūsu ģimenes loceklis bijis spiests doties svešumā, bet jūs paši esat iekrituši parādos līdz savu bērnu un bērnubērnu mūža galam, jūs esat īsti veiksminieki un ar jums notikušais - īstens veiksmes stāsts.

Neticiet viņiem.

Arī šogad būs ļaudis, kas mēģinās jūsu vietā pieņemt jūsu dzīves svarīgākos lēmumus, aizbildinoties ar to, ka viņiem ir tādas tiesības, ka jūs paši viņiem šādas tiesības kaut kad esat devuši (un tas tak nekas, ka neatceraties), ka jūs paši neapjēdzat savu laimi un ka gan jau ar laiku jūs kļūsiet prātīgāki.

Neticiet viņiem.

Arī šogad būs ļaudis, kas mēģinās jūs mācīt, kā pareizi dzīvot un kā pareizi domāt, un arī šogad viņi būs gatavi par nelielu, taisnīgu samaksu (no jūsu maka, protams) "sabiedrības interesēs" urbināt plāno galdiņu, nemaz nedomājot kautrēties par to, ka paši dzīvo pēc pilnīgi citiem - sīkas savtības un personiskās kabatas pildīšanas "principiem".

Neticiet viņiem.

Arī šogad būs ļaudis, kas mēģinās jums iestāstīt, ka traģēdija pirmām kārtām ir mācība, nevis noziegums, ka neizdarība ir panākums, bezatbildība - norma, neizlēmība - apdomība, gļēvums - saprāta pazīme, bet nodevība - vēl augstāka saprāta pazīme.

Neticiet viņiem.

Uz jūsu "veiksmes stāsta" rēķina, katrs savā veidā pārdodot vai gluži vienkārši palaižot vējā savu valsti, savu tautu un savu varbūt kaut kur vēl aizķērušos sirdsapziņu, šie cilvēki kaldina tikai un vienīgi paši savu personiskās veiksmes stāstiņu.

Jūs vaicāsiet - kam tad ticēt, ja viss ir tik slikti?

Ticiet sev.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...