Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

arturs

29.05.2015. 17:01

Lapsa, cīnies labāk ar korupciju. Nu garšo aziātiem suņi, nu un kas? Kūpinātas vistas Rīgas tirgū arī izskatās līdzīgi, tikai higiēniskāk sakrautas. Es nekad neēdīšu mīļo sunīti, indietis nekad neēdīs svēto govi, arābs nekad neēdīs netīro cūku. Par ko ir cepiens???

Atbildēt

gigi

28.05.2015. 10:14

Gan jau liela daļa no deputātiem ari savos ceļojumos ēdusi ko tādu ko pie mums nav pieņemts darīt. Ēduši žurku, nopirkuši transvestītu vienai naktij vai izdzēruši glāzi ar čūskas sirdi ....

Atbildēt

klusais

27.05.2015. 21:19

»

klusais

Nezinu :) rīt varu pajautāt , izmantoju copy paste no e-pasta


Par Mole cricket saņēmu sekojošu skaidrojumu -
" mole cricket is Chinese Rural dog.My husband say it only has in China. He says any dogs except the pet dog and purebred dogs. "
Bildi arī atsūtija .

Atbildēt

jurists

27.05.2015. 15:44

»

Ēdelweiss

Es personīginuzskatu, ka soreiz gan lato Lapsa ir pilnīgi iebraucis grāvī ar sito "suņu tiesību" aizstāvēsanas akciju... Nevienā normativaja akta nav nosacits tiesi, ka suns, kā majdzīvnieks nav izmantojams partikai...tiesi tapatās kā jūrascūciņas..ka kaķi vai akvārija zivtiņas... Un, ja man tie visi...


Varbūt tev arī ir tādas cilvēktiesības, bet roku su'nēdējam ar visām viņa cilvēktiesībām nekad nespiedīšu. Taču baidos, ka tev nav tiesību uz suņu sišanu, kas nepieciešamas, lai suni ēstu.

Atbildēt

sel

27.05.2015. 11:25

Ak Dievs..viņiem tā ir ikdiena..

Atbildēt

Ēdelweiss

27.05.2015. 09:04

Es personīginuzskatu, ka soreiz gan lato Lapsa ir pilnīgi iebraucis grāvī ar sito "suņu tiesību" aizstāvēsanas akciju... Nevienā normativaja akta nav nosacits tiesi, ka suns, kā majdzīvnieks nav izmantojams partikai...tiesi tapatās kā jūrascūciņas..ka kaķi vai akvārija zivtiņas... Un, ja man tie visi garso, tad es tos ēdīsu un likumu nebūsun pārkāpis.... Man ir NEATŅEMAMĀS CILVĒKTIESĪBAS, garanr]tētas pat LR Satversmē : tiesības uz dzīvību !., kuras man neviens, pat LR un Eirojudenpiderasenkomisaren nevar atņemt... Labak jau Lato Lapsa būtu pievērsies latviskā nacisma eskalēšanai pamatskolu klasēs Rīgas ZVĢ kas ir tiešs cilvēktiesību parkāpums...!!!!!!!

Atbildēt

hm

27.05.2015. 08:50

»

jaja

Stāsts nav par suņu mīlēšanu vai nemīlēšanu. Tikpat labi pretī varētu likt argumentus par to kā ģimenes mīluļi noplēš zīdainim no galvas skalpu. Cilvēki un suņi ir dažādi. Iedzimtība un audzināšana. Bet stāsts nav arī par to...


100% pievienojos - "Tomēr tirgus sievu argumenti, par to, ka sunīšus ēst nedrīkst, bet pērtiķus, cūkas un govis drīkst, mums kā empātiem šķiet psihopātiska un hitleriska liekulība. Visi dzīvnieki ir vienlīdzīgi, bet daži jums ir vienlīdzīgāki. Tāda ir jūsu, pseido empātu, dzīves pozīciju."

Atbildēt

jaja

27.05.2015. 07:49

»

Nu, ja...

Dīvaini, ka bija tik maz normāla cilvēka komentāru. Kāds kaut ko ieņurdējās par psihopātiem. Nu šoreiz jāsaka, ka te komentāros izveidojusies psihopātu alianse. Nu kaut cik normāls cilvēks nu vismaz zivis akvārijā mīl.. Nespēja mīlēt, empātijas trūkums, līdzjūtības un sirdsapziņas neesamība ir galvenie...


Stāsts nav par suņu mīlēšanu vai nemīlēšanu. Tikpat labi pretī varētu likt argumentus par to kā ģimenes mīluļi noplēš zīdainim no galvas skalpu. Cilvēki un suņi ir dažādi. Iedzimtība un audzināšana. Bet stāsts nav arī par to.
Stāsts ir par eiro foxu, kurš liekulīgi gaudo par suņu ēšanu, pats būdams nelieta. Ja kāds morāli un ētiku izmanto savu merkantilo interešu sasniegšanai, nebrīnieties par reakciju. Komentētāji nav asinskāri un nav nedz par dolbo.obu stulbeni, kurš ēd suni, nedz pret suņiem, komentētāji ir pret otru stulbeni, kurš taisa sensācijas, liekulīgi raudot par nabaga sunīšiem un kaķīšiem.
Empātija nav tirgus tantes žēlums pret klaiņojošiem kaķīšiem, kura tos baro ar sapuvušām zivju galvām, stiepj uz māju, kastrē un iespiež būrī. Empātija ir spēja saprast citas dzīvas būtnes ciešanas un dzīvot tā, lai nenodarītu šai būtnei ļaunumu. Mēs neēdam suņus un kaķus (ja nu vienīgi veikalā pirktajā desā), mēs neēdam sienāžus (kāpēc ne?), bet mēs varam diskutēt par to, ko ēst vai neēst. Tomēr tirgus sievu argumenti, par to, ka sunīšus ēst nedrīkst, bet pērtiķus, cūkas un govis drīkst, mums kā empātiem šķiet psihopātiska un hitleriska liekulība. Visi dzīvnieki ir vienlīdzīgi, bet daži jums ir vienlīdzīgāki. Tāda ir jūsu, pseido empātu, dzīves pozīciju. Un tas ir tas pret ko mēs protestējam savos komentāros. Jā, mēs protestējam pret lapsu un viņa trulo liekulību. Kad nepareizie cilvēki saka pareizas lietas, tas degradē pareizo lietu vērtību. Morāli netīriem ļaudīm nevajadzētu demonstrēt savas "labās puses", savu tukšumu dvēseles vietā aizlīmējot ar viltus žēlumu. Kad tirgus sievas un nelieši izrāda "empātiju", mani personīgi tas šķebina.
Jā, mums, kuri ēd līķu gaļu ikdienā, nerūp nedz vistas, nedz, cūkas, nedz sienāži. Mēs dzīvojam uz planētas, kur visi ēd viens otru. Nav dzirdēts, ka aligatoriem, haizivīm vai tārpiem būtu ētikas kdekss, kas liegtu ēst "asinskārus divkājus". Kanibālisms ir universāls tabu. Līdzīgs neēd līdzīgu. Bet par Ļeņingradas blokādi un kā izdzīvoja daudzi, neviens negrib neko daudz pastāstīt, vai ne? Ēšanas tabu var un vajag izdiskutēt, bet ne šeit, ne ar lapsas starpniecību, kuram tas ir rīks savstarpējām psihopātu kaujām politiskajā varā.
Portāla turētājam nu atkal būs iespēja pasūdzēties par viņa "goda, cieņas un "ģeniāliju" aizskaršanu". Viens no "cienījamiem ļaudīm" .. lol.. nauda nesmird un pseido empātija ir labs vairogs, ar ko piesegt tukšumu dvēseles vietā.

Atbildēt

ES

27.05.2015. 07:10

Tiem, kas to visu nosoda - vai Jūs paši esat vegāni?

Suņu ēšana un kaušana ne ar ko neatšķiras no vistu, trušu, cūku, jēru un govju kaušanas. Indieši vispār nesaprot, kā mēs varam govis turēt nebrīvē un vēl pārtikā izmantot, siksnas taisīt utt. Tad tūdaļ visi skrien pie deputātiem, liek vilkt ārā siksnas un rādīt - kuram ir govs ādas siksna un ko par to domā kolēģi?

Dzīvnieku audzēšana pārtikai un dzīvnieka audzēšana kā mājdzīvnieka, kā ģimenes mīluļa ir divas dažādas lietas. Neviens taču savu mājas suni vai mājas cūku vai mīļoto sporta zirgu nelaiž desās...

Atbildēt

Suņu soļanka

27.05.2015. 05:55

Paldies, tagad viss kļuva skaidrāks.

Atbildēt

klusais

27.05.2015. 05:35

»

Nu, ja...

Dīvaini, ka bija tik maz normāla cilvēka komentāru. Kāds kaut ko ieņurdējās par psihopātiem. Nu šoreiz jāsaka, ka te komentāros izveidojusies psihopātu alianse. Nu kaut cik normāls cilvēks nu vismaz zivis akvārijā mīl.. Nespēja mīlēt, empātijas trūkums, līdzjūtības un sirdsapziņas neesamība ir galvenie...


Tā jau ir , ja atšķirīgi viedokļi , tad psihopāti ...
Ja par miermīlīgajiem suņiem , tad mēdz būt arī šādi - http://nra.lv/latvija/80702-eksperts-suns-kurs-nokoda-bernu-aizsargaja-savu-blodu.htm
P.S. Man dzīvē pašam ir bijuši 5 suņi sākot no vilku aitas suņa , kad man bija seši gadi , ieskaitot rīzenšnauceru , ko atradu klaiņojošu pa rajonu . Patreiz ir labradors .

Atbildēt

Nu, ja...

27.05.2015. 04:04

Dīvaini, ka bija tik maz normāla cilvēka komentāru. Kāds kaut ko ieņurdējās par psihopātiem. Nu šoreiz jāsaka, ka te komentāros izveidojusies psihopātu alianse. Nu kaut cik normāls cilvēks nu vismaz zivis akvārijā mīl.. Nespēja mīlēt, empātijas trūkums, līdzjūtības un sirdsapziņas neesamība ir galvenie psihopātu raksturojošie rādītāji.
Acīmredzot, tas truluma un neizglītotības līmenis ir tik liels, ka šie ļautiņi nezina nu tik ELEMENTĀRU LIETU, KA SUŅI IR VIENĪGIE DZIVNIEKI PASAULĒM, KURIEM NEIROLOĢISKĀ LĪMENĪ IR "IEPROGRAMĒTS" UNIKĀLAIS EFEKTS, KA PAŠAIZSARDZĪBAS INSTINKTS TIEK CNS (centrālās nervu sistēmas) līmenī apslāpēts, ja SUŅI REDZ, KA VIŅU SAIMNIEKS IR APDRAUDĒTS!
Jā, pastāv iespēja, ka arī mīlēts un labi audzināts zirgs uzupurēsies cilvēka labā, bet tas ne vienmēr ir zirgiem raksturīgs.
Bet katrs kaut cik normāli audzināts un mīlēts suns, lai aizstāvētu saimnieku, nedomādams par apdraudētāja pusē esošo pārspēku, cīnīsies līdz nāvei par savu saimnieku! To taču pat bērni zin!
Ja arvien kāds būdams žultaina naida pārpildīts pret sevi un citiem neredz, ka savā ziņā suņi ir unikāli - pajautāšu vai viņš savus nepilnu gadu vecos bērnus uzticētu auklēt piem. cūkai vai vistai? Vai, piemēram, briedim vai bebrim?

Pret visu šo asinskāro divkājaino baru pretī lieku šos argumentu:
https://youtu.be/Trv6iZc9MEo

Otrais video ir par pitbulterjeriem, kas ir vieni no agresīvākajiem suņiem pasaulē, šķirne veidota suņu cīņām.. Tikai man tā šķiet, ka viņi ir daudz saprātīgāki un labestīgāki par šodienas žultaino "komentētāju aliansi"!
https://youtu.be/fMyTm66WA2E

Varbūt tos daudzos "suņēdājus" vecāki ir audzinājuši pēc 1965.gadā izdotās padomju grāmatas "Mūsu bērns", kur galvenais "uzstādījums" zīdaini un mazus bērnus nedrīkst ņemt rokās, skūpstīt, auklēt un samīļot (nu kā jau psihopātiskajā truluma un ļaunuma režīmā!), nu tad ir izauguši nemīlēti un mīlēt nespējīgi morālie kropļi, kas tikai tīrās "riešanās" dēļ metās aizstāvēt vistas un cūkas. Ne nu Jums tās rūp, nekā, tīrākā liekulība!
Vienkārši nevaldāmi gribējas apriet Lapsu, kā jau bailīgiem divkājainajie krančiem!

Atbildēt

klusais

26.05.2015. 21:54

»

?

Mole cricket? Kas tā par suņu šķirni? Zemesvēžu, vai


Nezinu :) rīt varu pajautāt , izmantoju copy paste no e-pasta

Atbildēt

klusais

26.05.2015. 18:42

Salasījos briesmu stāstus , ka dzīviem suņiem velk nost ādu u.t.t. Uzrakstīju savai aģentei ķīnā , lai pastāsta kā tad īstenībā notiek, tad nu varat palasīt , ko činglišā viņa uzrakstīja ( piebildīšu , ka viņas vīrs uzturā lieto suņu gaļu ) -
They killed by hanged, and the next is same as sheep. You can't choose the pot dag and purebred dogs. Mole cricket is the best.

Atbildēt

... PSRS karaspeka kareivis...

26.05.2015. 17:09

... Reiz bija taa .Pie mums uz dal,u atbrauca generaali no genshtaaba inspekcijaa.Pusdienaam prieksh vinjiem tika atvesta piena tel,u gal,a.Pavaars bija no taalajiem austrumiem.Es hleborezkaa daliju sviestu un griezu maizi.Un taa mees saspriedaam telja gal,u eksproprieet un generaaliem sagatavojaam sunju sauteejumu,kuru vieteejaa gerevn,aa netruuka."Inspektori" peec pusdienaam pateicaas dezurejoshajam praporshchikam par garshiigo maltiiti.Mums toties naktii bija beidzot kaartiiga maltiite ar Adazos razoto aabolu stiprinaato viinu, nebija daargs-cena mazdruscinj zem rubulja ... LABU APETIITI !!!

Atbildēt

nu nu

26.05.2015. 16:56

interesentiem ievietoju vēl vienu linku uz receptēm - roadkill recipes. īsāk sakot, amerikā ir dīvaiņi, kas lasa pa ceļa malām nosistos zvērus un ēd. arī suņus un kaķus. lūdzu publiku ievērtēt īstu gurmānu paēdienus:

http://deadfood.com/

Atbildēt

hehe

26.05.2015. 16:51

»

lapsas gaļa nav garšīgāka?Vai kāds nevar pateikt


Atkarīgs, ko lapsa ēd. Ja barojas no maitas, tad neiesaka, $mirdot.

Atbildēt

slimam slimas izklaides, kurš ceļojumā ietu uz kautuvi?

26.05.2015. 16:49

"Žurnālist" lapsa, nemeklējiet ekstrēmas izklaides tālās zemēs, apmeklējiet vienu Latvijas lopkautuvi, vistu fermu, zivju audzētavu. Pastāviet dienu pie konveijera, kur cāļiem noplūc spalvu, apsvilina, nogriež galvu, pakar uz āķa utt.
Un kļūstiet beidzot par veģetārieti, tukšais liekuli!
Kaķu kastrēšana un turēšana būrī arī ir vardarbība, bet to nesaprot tikai blondīnes un psihopāti.

Atbildēt

lipsts

26.05.2015. 16:36

Nebija pacietības lasīt garo rakstu, bet par bildēm jāsaka - gaļa kā jau gaļa - beigti dzīvnieki. Neredzu atšķirības no gaļas paviljona Centrāltirgū vai plauktiem ar beigtām vistām lielveikalā.
Bez tam bildēs ir atspoguļota cita kultūra. Vērtēt citu kultūru ieradumus no vidējā eiropieša skatu punkta ir tik pat muļķīgi kā sākt nosodīt eiropiešus par no citu kultūru viedokļa svētu vai nešķīstu dzīvnieku ēšanu.
Ja pats neēstu suni, tad tikai uztraucoties par veselību (plēsēju gaļā lielāks visādu parazītu un citu riebeklību risks), bet nekādā gadījumā ne tādēļ, ka uzskatītu, ka suņus nedrīkstētu kaut. Suns man ir tāds pats kustonis kā cūka. Nesaprotu viedokli par suņiem, kaķiem kā bez maz vai radiniekiem - gimenes loc., mazajiem brāļiem, bērniem (tagad no patversmēm "adoptē" (a ja no patversmēm adoptē, kur pārējos jaunie saimnieki dabū? dzemdē vai?))

Atbildēt

asv receptes

26.05.2015. 16:28

jauku zvēriņu jaukas receptes.
jautājums - vai amerikāņi ir barbari un nelieši vai nē?

http://www.backwoodsbound.com/zsquir.html

Atbildēt

26.05.2015. 16:17

lapsas gaļa nav garšīgāka?Vai kāds nevar pateikt?

Atbildēt

a

26.05.2015. 16:02

»

Nē, bet autors neēdīs ne suni, ne kaķi, ne cilvēku


kāda starpība? ar ko visi pārējie nepieminētie dzīvie radījumi ir sliktāki = kaujamāki / ēdamāki par tiem uzskaitītajiem, ko autors neēdīs?

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

26.05.2015. 15:52

Indiešu žurnālists, ja pie mums Centrāltirgū iemaldītos (par kautuvi nemaz nerunājot) arī varētu uzrakstīt grāmatu par ekZotisku barbaru zemi, kurā svētos dzīvniekus slaktē un ēd...

Atbildēt

pedro

26.05.2015. 15:20

piegriezās. da rij tu ko gribi-suni, kaķi. tak nav ko zīmēties.mana mentalitāte saka-ka šitie ir neaizskarami.

Atbildēt

nu nu

26.05.2015. 14:42

»

Nē, bet autors neēdīs ne suni, ne kaķi, ne cilvēku


man jautājums, vai autors ēd cūkgaļu.

cūkas ir cilvēkam ģenētiski vistuvākais dzīvnieks uzreiz pēc pērtiķa, ģenētiskā koda atšķirība ir ap 1%, turklāt cūkas intelekts ir nesalīdzināmi augstāks par suņa vai kaķa.

autors ēd cūkgaļu vai nē? ja ēd, tad viņš ir liekulis. jo ēst cūku atšķiras no cilvēka ēšanas tikai par 1%.

Atbildēt

Jūsu vārds

26.05.2015. 14:17

Iedomājieties kāds būtu trādi-rīdis ja būtu runa par kaķu zupu? Autors dorši vien padarītu sev galu :D

Atbildēt

26.05.2015. 14:17

»

Raitis

Es saprotu autors ir veģetārietis


Nē, bet autors neēdīs ne suni, ne kaķi, ne cilvēku.

Atbildēt

hm

26.05.2015. 14:16

»

nu nu

beidziet tak vienreiz paši liekuļot


Un ko tas nozīmē? Kad balmaki tad var rīt, kur un ko grib?

Atbildēt

Raitis

26.05.2015. 14:15

Es saprotu autors ir veģetārietis?

Atbildēt

nu nu

26.05.2015. 14:06

beidziet tak vienreiz paši liekuļot!!!!

aizbrauciet uz jebkuru lopkautuvi tepat latvijā, un tad rakstiet! slēpta nežēlība kā rietumeiropā ir vēl sliktāka par atklātu, kāda te ir parakstīta!

Atbildēt

m!

26.05.2015. 13:58

Slimi

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...