Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kad jokdari marta beigās bija nolēmuši pasmieties par vīriešiem, kas lielveikala stāvvietā ir vienmēr gatavi palīdzēt blondīnei izbraukt no stāvvietas, viņi nebija plānojuši, ka šajā jokā „iekritīs” Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) priekšnieka vietnieks Normunds Plēgermanis (attēlā), kurš lielveikala stāvvietā bija ieradies ar savu dienesta auto.

„Iedomājieties situāciju – blondīne, kas nesen nokārtojusi autovadītāju eksāmenu. Viņa smuki atstāja savu auto stāvvietā, taču nemācēja no tās izbraukt. Ko darīt!? Jāuzkrāso lūpas un jādodas meklēt palīdzība pie nejauši sastaptiem vīriešiem. Un viņi labprāt palīdzētu, ja vien tā mašīna būtu tāda, kādu vīri bija iedomājušies,” – šādi situācija, palīdzīgajiem vīriem ieraugot, ka noparkotā automašīna gabarītos krietni pārspēj viņu iedomāto, aprakstīta interneta vietnē www.runabildes.lv.

Taču kāds Pietiek lasītājs norādīja uz to, ka viens no izjokotajiem vīriešiem ir VUGD priekšnieka vietnieks, ģenerālis Normunds Plēgermanis, kurš turklāt lielveikala autostāvvietā pieķerts nevis ar privātu braucamo, bet gan ar dienesta automašīnu.

VUGD tikai pēc atkārtota jautājuma apstiprināja, ka videoierakstā redzamais vīrietis patiešām ir ģenerālis Plēgermanis, taču noliedza, ka ģenerālis lielveikalu varētu būt apmeklējis darba laikā (VUGD ierēdņu darba laiks beidzas 16.30).

Savukārt par Plēgermaņa došanos uz lielveikalu dienesta auto VUGD skaidro šādi: „Tā ir dienesta automašīna, jo amatpersonas pienākums ir jebkurā brīdī (arī ārpus darba laika) ierasties notikuma vietā ugunsgrēkos vai glābšanas darbos, tāpēc viņam ir piešķirts dienesta auto un atļauja ar to doties uz un no darba uz mājām.”

Pietiek pagaidām nav izdevies noskaidrot, cik tieši ugunsgrēkos un glābšanas laikos 2015. gada laikā ar dienesta automašīnu ir ieradies ģenerālis Plēgermanis. Amatpersonai, kura pamatdarbā pērn saņēmusi 44,9 tūkstošus eiro, gan ir arī pašai savs auto – 2008. gada izlaiduma Toyota Avensis.

Video no www.runabildes.lv

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...