Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Rezonanse ap informāciju, ka nepieciešamība lūgt valdībai finansiālu atbalstu nav traucējusi AS Liepājas metalurgs kontrolpaketes īpašniekam un padomes priekšsēdētājam Sergejam Zaharjinam šotrešdien Liepājas Latviešu biedrības namā vairāku simtu lūgto viesu kompānijā plānot savas sešdesmitās dzimšanas dienas rautu, līdz ar ziņām par gaidāmu piketu pie svinību vietas likusi uzņēmuma saimniekam mainīt plānus un vērienīgās svinības pārcelt uz sestdienu.

Zaharjins, kurš dzimis 1953. gada 7. februārī, savu sešdesmito jubileju bija ieplānojis atzīmēt vērienīgā pasākumā Liepājas Latviešu biedrības namā tieši šajā datumā, un uz svinībām bija ielūgti vairāki simti viesu.

Droši zināms, ka ielūgumu saņēmis, piemēram, ilggadējais Zaharjina atbalstītājs, Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks. „Jā, Seska kungs ir saņēmis šādu ielūgumu un plāno pasākumā piedalīties,” Pietiek aizvadītajā nedēļā apliecināja mēra padomnieks sabiedrisko attiecību jautājumos Andrejs Rjabcevs.

Ne pats Zaharjins, ne arī Liepājas metalurga preses pārstāve Simona Laiveniece tā arī nav vēlējušies atbildēt uz Pietiek aicinājumu atklāt, kāds tieši ir Zaharjina Latviešu biedrības namā paredzētā jubilejas pasākuma budžets. Viņi ne noliedza, ne apstiprināja aplēses, ka tā izmaksas pārsniegs 40 tūkstošus latu.

Tāpat Zaharjins nevēlējās atbildēt arī uz jautājumu, vai uzskata par pieņemamu rīkot šādu pasākumu laikā, kad viņš lūdz finansiālu palīdzību faktiski no nodokļu maksātāju līdzekļiem, un vai viņam šādā brīdī rīkot šādu pasākumu nav nedaudz kauns.

Pietiek jau informējis, ka Zaharjins ļoti stingri nodala Liepājas metalurga finansiālās problēmas no personiskās labklājības: tā, piemēram, saasinoties uzņēmuma problēmām, viņš izvēlējies vērsties ar lūgumiem pie valdības, bet nav pat mēģinājis līdzekļus iegūt, ieķīlājot kredītiestādēs kādu no saviem vismaz 19 nekustamajiem īpašumiem.

Iepazinušies ar Pietiek šajās dienās publicēto informāciju par 60-80 tūkstošus vērto BMW X6 automašīnu, kas iegādāta par Liepājas metalurga līdzekļiem un kuru lieto Zaharjina dēls Aleksejs Zaharjins, Pietiek lasītāji ir interesējušies – ar kādu un par kā naudu pirktu auto braukā pats Sergejs Zaharjins.

Pateicoties CSDD ziņām un kāda Pietiek lasītāja iesūtītām fotogrāfijām, uz šo jautājumu iespējams atbildēt precīzi – pats Zaharjins lieto Mercedes Benz automašīnu ar valsts reģistrācijas numuru 1-LM. Šādas jaunas automašīnas cena ir virs 100 tūkstošiem eiro, un konkrētais auto tāpat iegādāts nevis par Zaharjina personisko naudu, bet gan par Liepājas metalurga līdzekļiem.

Foto

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...