Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Izrādījies, ka tas nav labais tonis – aizejošā Valsts prezidenta preses sekretārei izplatīt divdomīgus jociņus par jaunievēlēto Valsts prezidentu: par to nule pārliecinājusies Valda Zatlera ilggadējā preses pārstāve Ilze Rassa, kurai par nepiedienīgu pantiņu nācies atvainoties jaunievēlētajam Valsts prezidentam Andrim Bērziņam.

Rassa savā Twitter profilā bija retvītojusi kādreizējās žurnālistes Guntas Slogas sajūsmināto atsauksmi par Twitter iemītnieka ar pseidonīmu kardinalsPujats pantiņu: „Atkal padevies jociņš: Bērziņam bij’ septiņ’ dēli, Ē, septiņ’ dē-li, ne tie ēda, ne tie dzēra, ne tie zina, kas tēēēvs ir.”

Pantiņš ļoti tieši un nepārprotami norādīja uz Rassas tiešā priekšnieka pēcteci – jaunievēlēto Valsts prezidentu Andri Bērziņu, kura ārlaulības bērnu skaits, pašam jaunajam valsts galvam klusējot par šo jautājumu, pēdējās dienās kļuvis par mediju plaši apspriestu tēmu.

„Runājot par Valsts prezidenta kancelejas vadības nostādni, vēlos norādīt, ka vadība neatbalsta šāda veida paziņojumu retvītošanu un atvainojas visiem, kam šis paziņojums ir sagādājis nepatīkamas emocijas. Šis jautājums ir ticis pārrunāts arī ar Ilzi Rassu,” – šāds trešdien bija Valsts prezidenta kancelejas oficiālais viedoklis.

Savukārt pati Rassa trešdien operatīvi paziņoja, ka „šī joka pārsūtīšana no manas puses nebija pieļaujama. Es pieļāvu kļūdu un par to arī publiski atvainojos a.god. A.Bērziņam”.

Savukārt pats Bērziņš, kura amatpersonas deklarācijā uzrādīti divi bērni no pirmās laulības un viens bērns no pašreizējām oficiāli nereģistrētajām attiecībām, par šiem jautājumiem joprojām klusē.

Tikmēr šonedēļ kļuva zināms, ka Bērziņš ilgus gadus ir veicis regulārus maksājumus kādai bijušajai Cēsu Valsts ieņēmumu dienesta darbiniecei, un viņa Pietiek otrdien apliecināja, ka šie maksājumi ir bijuši tieši uzturlīdzekļi. Saskaņā ar Iedzīvotāju reģistra datiem pašlaik šīs sievietes meita ir 21 gadu veca.

Tāpat vairāki lasītāji Pietiek ir informējuši, ka vēl viens bērns (pašlaik ģimnāzijas vecumā) Bērziņam esot no kopdzīves vai attiecībām ar kādu pašlaik individuāli praktizējošu advokāti. Šī advokāte Pietiek trešdien paziņoja, ka pagaidām neesot gatava par šo tēmu sniegt kādus komentārus.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

FotoNav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras” dalībniekiem, jumtotājiem un labuma guvējiem nāksies atbildēt. Visiem, izņemot vienu - galveno beneficieri, smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu.
Lasīt visu...