Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kādā Dzintarzemītes mājiņā pie Dzintarjūras krasta dzīvo kārtīgs un rūpīgs saimnieks. Būdams labsirdīgs, viņš reiz paņem pie sevis rūtaini raibu sētmales runci Rūdi, kurš labā vietā ātri vien uzēdas trīsreiz resnāks nekā pirms tam.

Nākot Ziemassvētkiem, saimnieks gatavo svētku galdu un nopircis dārgu brieža gaļas desu. Izmantojot apstākli, ka saimnieks aizrunājies pa telefonu ar radiem, runcis Rūdis nozadzis no galda desu un uzlec uz skapja to noēst.

Saimnieks to pamana, nolamā Rūdi un pieprasa atdot desu, uz ko runcis atbild: “Kā desas patiesā labuma turētājs esmu gatavs parakstīt protokolu, ka es juridiski atdodu desu atpakaļ — tajā skaitā to daļu, ko esmu jau paspējis aprīt. Taču tu nedabūsi no manis atpakaļ desu, bet gan tikai protokolu. Un to pašu parakstīt tev būs jālien augšā uz skapja pie manis!”

Tāda, lūk, pasaciņa. Diemžēl precīzi atbilstoša realitātei, - tieši tā var skaidrot atceltā arestētās mantas glabātāja atteikumus atdot Latvijas valstij arestēto mantu, pieprasot braukt pie viņa uz Šveici, pie kam ne uz mantas atdošanu, bet gan tikai uz protokola parakstīšanu, kas neko nedos Latvijai...

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...