Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pietiek izdevies noskaidrot, kas ir gados vecākais cūciskais kungs, kurš marta vidū tika pieķerts, Ziepniekkalnā no savas automašīnas izgāžot atkritumus: auto pieder 1946. gada 29. aprīlī dzimušajam Aleksandram Poluektovam.

Pēc visa spriežot, cūkošanai no savas 1996. gada izlaiduma automašīnas Audi A3 ar valsts reģistrācijas numuru JZ940 pensionārs bija izvēlējies vietu, kas atrodas patālāk no viņa dzīvesvietas, - Poluektovs mitinās Rīgā, Brīvības gatvē 310.

Poluektova cūkošanos bija fiksējusi portāla TVNET lasītāja Laura, kura bija nofilmējusi video, kā pavecais kungs apzināti un mērķtiecīgi apstādina savu auto, lai izmestu atkritumus grāvmalā rajonā starp Ziepniekkalna daudzdzīvokļu mājām un mazdārziņiem.

"14.marta kopā ģimeni pastaigājāmies pa Ziepniekkalnu. Pa jauno ceļu, kas savieno Ziepniekkalna ielu pie Dienvidu tilta, un ielu, kas iziet pie rūpnīcas Dzintars, mums garām pabrauca Audi ar numuru JZ 940. Pēkšņi šoferis apstājās un sāka mest ārā no mašīnas savus atkritumu maisus," notikušo aprakstīja Laura.

"Biju šokā, redzot, ka pensionārs gaišā, saulainā dienā rīkojas tik cūciski. Vīrietis rīkojās apzināti un mērķtiecīgi. Izskatījās, ka viņš savus atkritumus šajā vietā neizmet pirmo reizi. Vīrietis, kuram blakus mašīnā sēdēja arī kundze, tajā dienā tajā vietā izmeta arī citus atkritumus, ko diemžēl nepaguvu nofilmēt."

Pietiek arī turpmāk darīs visu iespējamo, lai publiskotu gan šādu, gan arī citas sugas nekauņu - invalīdu stāvvietu cienītāju - vārdus un nodarbes.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...