Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Nu sveiks, mīļais zinātnē balstītais draugs Skride! Sen neesi cenzējis viedokļus!

Tātad – Latvijas Ārstu biedrības prezidente Ilze Aizsilniece uzraksta atklātu vēstuli ar sekojošiem saprātīgiem un ārsta cienīgiem priekšlikumiem: nemocīt bērnus ar testiem un maskām, bet domāt par gaisa kvalitāti skolās.

Ilze Aizsilniece pamatoti norāda uz to, ka Aizsardzības ministrijas bērniem iepirktajās maskās ir nevēlamas vielas - antimikrobiālais pārklājums maskām nav pētīts uz nekaitīgumu ieelpojot. Tas ir biocīds, kas aiztur baktēriju vairošanos, un tam nav sakara ar vīrusu apkarošanu. Man ir grūti atrast Ilzes atklātajā vēstulē kaut kripatiņu dezinformācijas, jo visi pieminētie fakti ir pārbaudāmi.

Izlasiet Skrides tvītu uzmanīgi. Skride ir Saeimas deputāts, Sociālo un darba lietu komisijas vadītājs. Viņš jau kuro reizi izmanto savas pilnvaras, lai vērstos pret cienījamiem ārstiem. Viņš uzsūtīja Veselības inspekciju un pat policiju dakterim Mednim, bet tagad ir ķēries pie jaunas sadaļas savā karjerā.

Skride savā deputāta termiņā nav izdarījis neko nozīmīgu. Kā komisijas vadītājs viņš ir veiksmīgi nozūmējis mūsu trīs vērtīgus likumprojektus un kā deputāts - nodarbojies ar vietējo bezalkoholisko dzērienu ražotāju mocīšanu.

Skaidrs, ka Andris Skride ir piedzimis nepareizā valstī. Andris Skride būtu labs cenzūras ministrs Ziemeļkorejā. Kopā ar Valsts kontroles Irkli. Atklātās vēstules no nepareiziem cilvēkiem ir jāaizliedz ar likumu un steidzami jāizveido nepareizo cilvēku reģistrs!

Paldies Ilzei Aizsilniecei par atklāto vēstuli no daudziem jo daudziem bērnu vecākiem! Paldies par rūpēm un drosmi! Kas to būtu domājis, ka mūsu laikos jau vairs nevarēs rakstīt pašsaprotamas lietas: bērni mīl elpot svaigu gaisu!

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valsts sabiedrisko attiecību mazspēja un katastrofa

FotoSakarā ar zemiem Latvijas vakcinācijas skaitļiem un attiecīgu risku, ka atkal būs ierobežojumi un ka mācības atkal notiks attālināti uc, atļaušos izteikt arī savas neprofesionālas pārdomas.
Lasīt visu...

10

Savāds laiks

FotoNo aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot.
Lasīt visu...

21

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

FotoNeviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta likumā noteiktajā kārtībā. Nevienam nav jāpierāda savs nevainīgums. Šie ir jebkuras demokrātiskas, tiesiskas valsts pamatprincipi. Nevainīguma prezumpcija ir nostiprināta arī Latvijas likumdošanā. Izņemot vienu virzienu – banku sektoru.
Lasīt visu...

6

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

FotoMēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta prezidenta pensija, dzīvoklis un mašīna. Latvijas Republikā nevar būt prezidents, kas neievēro Satversmi un Tautas gribu. Tādēļ tiks ierosināts Likums par prezidenta pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, liedzot Jums visas privilēģijas.
Lasīt visu...