Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

ZZS “Kā var nesolīt?” onkoloģijas pacientiem

Visvaldis Bergmanis, prostatas pacientu iniciatīva
17.10.2017.
Komentāri (19)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Alexa

19.10.2017. 10:02

Man Zaļie zemnieki asiociējas tikai un vienīgi ar pr..tūtām. Gadu gadiem vērojot viņu darbus un izdarības, nespēju, utt tad secinājumi ir tikai- Lētas m..kas.

Atbildēt

19.10.2017. 08:46

onkoloģijas slimniekiem nekas cits neatliek, kā cīnīties vieniem pašiem, kā nu sanāk un paveicas. Man ar ārstu ir paveicies - pēc tam, kad 2 citi bija uzstādījuši nepareizas diagnozes vai vispār ignorējuši simptomus - GADIEM ilgi. Man paveicās, ka pavisam īsi pirms gala tiku pie cita ārsta. Pēdējā brīdī "izvilka" - gan jau tādā stadijā, kas vairs nav ārstējama, bet, gana ilgi jau esmu nodzīvojusi, neskatoties uz darba devēja un atsevišķu kolēģu atklātām nelietīgām darbībām, cenšoties panākt to rezultātu, kuru neizdevās panākt diviem nekompetentiem ārstiem............Un tiesas visu šo atbalsta "uz pilnu klapi" - tā it kā slimam cilvēkam jau nepietiktu ar visu iepriekš aprakstīto...

Atbildēt

Spoks

18.10.2017. 23:52

Nu gan Bergmanis sasmīdināja: ZZS un Augusts Brigmanis ir godīgie politiķi. Par tādu reklāmu pat zirgam jāsmejās. Kučinskis, starp citu, ir Šķēles TP cilvēks, novadu reformas ieviesējs, ar ko mokās tagad visa Latvija

Atbildēt

Doīgaisaiz

18.10.2017. 13:11

Kā gan kāds glupi nemaidīs, ja čaška varbūt tik mīļa, ka pat MK sēdē nevar atturēties no šās bučošanas. Super!!!

Atbildēt

Varbūt

18.10.2017. 12:18

»

Nu,

manam vīram izraksta fokusinu. Nekas nemainās


Lai raksta kombodartu. Uz kādu laiciņu paliks labāk, tikai pupi sāks augt

Atbildēt

Pilsonis

18.10.2017. 11:12

Vienā puse Igaunijas Valsts, otrā pusē Lietuvas Valsts, pa vidu sasmacis purvs..... Vai latviešiem nav apriebies būt sulaiņu tautai?

Atbildēt

Nu,

17.10.2017. 22:27

manam vīram izraksta fokusinu. Nekas nemainās.

Atbildēt

Atbilde

17.10.2017. 22:00

»

Rigvir

Rigvir


Pamuļķi, aizveries ar savu Rigvir, tas ir melanomai, nevis prostatas vēzim. Pamatlietas vajag zināt!

Atbildēt

Rigvir

17.10.2017. 21:13

Rigvir

Atbildēt

Dace

17.10.2017. 20:38

Kur paliks 4 mlj no esošā plāna?

Atbildēt

he he

17.10.2017. 20:37

Šie jau tik Rīdzenē viens ar otru var sarunāt a tautai jau viņi tik solīt māk un neko nedarīt tautas labā.

Atbildēt

Aga

17.10.2017. 19:44

Toties ZZS klusām samazināja darbinieku skaitu Mikrouzņēmumos no 5 uz 4 . Tikai viltīgi noslēpa to likumā ar maksimālā apgrozījuma ierobežojumu!

Atbildēt

čaška

17.10.2017. 18:52

Šī parodija par sievieti, mātīte, kas savu nespēju piesaistīt tēviņu (gadījuma sakari + īslaicīgi partneri - garantēti uz visu atlikušo) kompensē vētrainās, haotiskās darbību imitācijās. 100% sado-mazo piekritēja, jo daudzas viņas mobinga izpausmes ir atklāti sadistiskas, tai pat laikā neslēpjot savu gūto baudu no tā.

Atbildēt

izsmiekls

17.10.2017. 18:42

Nūu, paga, paga, ja budžeta naudu novirzīs pacientiem un citām sabiedriski derīgām lietām - ko tad būs ielikt sev kabatās? Neko? ZZS tādam variantam nekad nepiekritīs. Pacientiem ejot pie vēlēšanu urnām ir jāsaprot - tā nauda, kas tev nav iedota zālēm patiesībā ir ielikta ZZSa cilvēku kabatās caur nevajadzīgiem un mākslīgiem iepirkumiem. Saprotat?

Atbildēt

andris a

17.10.2017. 18:18

Viens no pamatiem Katalāņu BRIVĪBAS PRASĪBAI - IR Nacionālas Valsts saglabāšana-jo Spānijas vara Katalonijā iesūta citas tautības-spāņu darbaspēku, kas , protams, arī nerunā katalāņu valodā. Mums..., protams , ir daudz TRAĢISKĀKS... stāvoklis , jo šie ""mūsu kolonisti"""ne tkai nerunā..., bet Ir pie Varas-kā var-vergturi....Virsvergturis ir -Vardarbīgā mākslīgi izdomātā-cilvēku nicinošā jūdu hrist.reliģija ar Jūdu izdomāto viņu...Dieva jēdzienu, un vēl Virsvadibu no tās Grupas pārstāvjiem, kas fakt. ""Privāti""drukā NAUDU -eiro un $ dolārus, ko ""atprečo"" caur savām bankām....un ""apaudzina- materializē"""caur cilvēku DARBA SPĒKU....

Atbildēt

Troļļu gans

17.10.2017. 17:41

Zaļie mēģļi ir reti glumi politiķi. Atceramies kā plātījās manierīgais kolhoznieks pēc šīgada pašvaldību vēlēšanām, bet kā krīzes laikā mērgļi bija nolīduši ēnā un neplātījās par saviem trekno gadu sasniegumiem. Tiklīdz palika nedaudz labāk, tā uzreiz izlīda politiskās arēnas priekšplānā. Ja tādiem mēgļiem vēlētāji regulāri nedod pa galvu un nesper pa vienu vietu, tad realitātes sajūta pazūd ļoti ātri un cilvēciņi sāk dzīvot savā pasaulē, kur slimošana ir paredzēta tikai prezidentiem un citām ekselencēm un padibenēm. 3 1/2 gadus ZZS rullē veselības nozari, cik gadi būs nepieciešami, lai sakoptu ZZS postu? Koalīcijas partneri arī ir pielikuši savas greizās rociņas, gan Straujuma auklējoties ar Belēviču, gan Saeimas deputāti 3 1/2 gadus skatoties uz nekārtībām veselības jomā. VM MK sēdēs nedara neko, jau otrā sēde ar 1, 2 jautājumiem. MK līderis (ZZS) tikai klusē un glupi smaida.

Atbildēt

ješka

17.10.2017. 16:39

Ko tad lai doma cilvēki,kuriem pasaka-jūsu slimība nav ārstējama un seko pilnīga ignorance.Arī tā notiek demokrātijas un attīstības citadelē Latvijā jau gadiem ilgi.

Atbildēt

Paija - novēlējums autoram

17.10.2017. 16:04

Aber jūs pārbaudiet labāk (1) savu ikdienas pārtikas sastāvu, studējiet pārtikas tehnolģiju pašmācības ceļā, lai neēstu ražotāju indīgo pārtiku un tad arī (2) varēsiet aptiekas haizivju biznesu " sildīt" vien nopērkot nekaitīgu marles saiti.

Atbildēt

Nu,nu

17.10.2017. 15:30

Jums ZZS likās kā konservatīvi? Tie ir glumi,jēli,jā-solītāji, tikai tiktāl, cik tas vajadzīgs pašu shēmām. Vienmēr prot būt labie, it kā aizstāvji un glābēji, citi taču tie sliktie, mēs jau nē! Ļaujiet tik mums strādāt un novirzīt visu pareizā virzienā, tikai balsojiet par mums!!!!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Uzspēlēsim konkursu

FotoMaija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru darbus. Konkurss paredz arī naudas balvas.
Lasīt visu...

21

Postcilvēku logoss un atavisma dumpis

FotoŠis teksts ir domāts cilvēkiem. Tāpēc lietoju cilvēkiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs cilvēku rīcībai. Tas attiecas uz jēdzienu “logoss”. Uzdrošinos šo jēdzienu attiecināt uz postcilvēkiem, lai viņu pazīmes kompleksi asociētu vienā vārdā.
Lasīt visu...

21

Līgo svētkus gaidot

FotoLatvieši pēc savas attieksmes pret tautību daloties trīs grupās. Pirmā grupa uzskata, ka esam maniakāli pārņemti ar savu mākslīgi konstruēto unikalitāti, otrā – ka piedzimt par latvieti esot tas pats, kas izvilkt lielo laimestu loterijā, bet trešajai par savu tautību mainās atkarībā no viņu emocionālā stāvokļa.
Lasīt visu...

15

Vienotības Kariņš un KGB boss Andropovs: negaidītas līdzības

FotoSaprotams, ka gadiem ilgi ar manipulatīvām viltus ziņām apdullinātu labticīgo “Vienotības” vēlētāju šāds salīdzinājums varētu šokēt. Vēl pirms gada kāda oligarha ilgstoši uzturēts laikraksts īsteni ziemļkorejiskā veidā jūsmoja, drukājot savā avīzē ar trekniem burtiem: “Tieši smaids Kariņu padara līdzīgu eņģelim.” Jā, tā nav rūgta ironija vai sarkasms, katrs, kurš māk lietot meklētājprogrammu “google”, ātri atradīs lielā Latvijas medijā šo trulo propagandas piemēru.
Lasīt visu...

12

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

FotoKāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā uz bērnu jautājumiem un nekādā, ne vismazākajā mērā nerisina tās lietas, par kurām vairākkārt jau esmu rakstījusi.
Lasīt visu...