Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jautajums

07.12.2015. 22:18

Pirmo rezi dzirdu par tādu laikrakstu Gzeta PIK! Cik regulāri to izdod? Kāds ir numura metiens? Laikma vienīgā viet, kur tas ie pieejams ir Jēkaba iela 8?

Atbildēt

mazais padoms

03.12.2015. 23:20

Kuzmina kungs! Vismaz sāciet rakstīt grāmatu kā Zatlers u.c. Grāmata pati atradīs savu auditoriju!

Atbildēt

mazais padoms

03.12.2015. 23:18

>>>

Atbildēt

Pilsonis

03.12.2015. 04:01

»

Dīvaini

Kuzins taču ir vatņiku provokators, viņam vajadzētu paldies pateikt mūsu humānajai sistēmai, ka vēl nekarājas priedes zarā vai cietumā, nevis žēloties par akreditācijām


Jūs uzskatāt, ka akreditāciju vajag dot tikai pareizajam, bet pareizie ir tikai tie, kuri atbalsta tikai „Vienotības” kliķei un tas koalīcijai?

Atbildēt

Vita

02.12.2015. 19:10

»

Dīvaini

Kuzins taču ir vatņiku provokators, viņam vajadzētu paldies pateikt mūsu humānajai sistēmai, ka vēl nekarājas priedes zarā vai cietumā, nevis žēloties par akreditācijām


Nabadzīgajā valstī Jānis kā arodbiedrības pr-js ir tas , kas palīdz nelaimē nonākušajiem.Ja Jūs tā rakstāt, Jums pašam vajadzētu karāties priedes zarā.Viņš ir godīgs,taisnīgs kā visi latgalieši,ļoti gudrs žurnālists.

Atbildēt

Dīvaini

02.12.2015. 13:33

Kuzins taču ir vatņiku provokators, viņam vajadzētu paldies pateikt mūsu humānajai sistēmai, ka vēl nekarājas priedes zarā vai cietumā, nevis žēloties par akreditācijām.

Atbildēt

Kirbis

02.12.2015. 11:39

Šo Kuzinam nedienām veltīto publikāciju iespaidā paskatījos Rīgas avīžu tirgotavās - tādas "Gazeta PIK" nav, vēl jo vairāk - sakās tādas nezinām. Tas pats ar "žurnālista/izdevēja dzimtās pilsētas Jūrmalas avīžu pārdotavās - "Gazeta PIK" nav redzēta sortimentā.
Paguglējot iegūstam norādi,ka redakcija esot pēc adreses Rīga, Brivibas bulv.30... .
Jāsecina, ka redakcija tomēr tā kā būtu,bet vai līdz reālai avīzes izdrukāšānai tirāžā tā maz tikusi? Par iznākšanas regularitāti nemaz nerunājot. Vot jautājums.
P.S. Tajā pašā guglē var atrast, ka avīze (t.sk.interneta versijā) ar tādu pat nosaukumu tiek izdota Kamensk-Šahtinskā Krievijā... Interesanti, vai Kuzina kga 'Gazeta PIK" būtu kā tās Latvijas filiāle, klons, vai vienkārša nosaukuma sakritība?

Atbildēt

Līdzjutējs

01.12.2015. 22:27

VK minētie ierosinājumi ir veci kā pasaule.LL varēja painteresēties kāpēc šie priekšlikumi netika sen pieņemti.Tur LL atkal būtu pamats sākt uzbraucienus ... matu nēsētājiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Uzspēlēsim konkursu

FotoMaija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru darbus. Konkurss paredz arī naudas balvas.
Lasīt visu...

21

Postcilvēku logoss un atavisma dumpis

FotoŠis teksts ir domāts cilvēkiem. Tāpēc lietoju cilvēkiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs cilvēku rīcībai. Tas attiecas uz jēdzienu “logoss”. Uzdrošinos šo jēdzienu attiecināt uz postcilvēkiem, lai viņu pazīmes kompleksi asociētu vienā vārdā.
Lasīt visu...

21

Līgo svētkus gaidot

FotoLatvieši pēc savas attieksmes pret tautību daloties trīs grupās. Pirmā grupa uzskata, ka esam maniakāli pārņemti ar savu mākslīgi konstruēto unikalitāti, otrā – ka piedzimt par latvieti esot tas pats, kas izvilkt lielo laimestu loterijā, bet trešajai par savu tautību mainās atkarībā no viņu emocionālā stāvokļa.
Lasīt visu...

15

Vienotības Kariņš un KGB boss Andropovs: negaidītas līdzības

FotoSaprotams, ka gadiem ilgi ar manipulatīvām viltus ziņām apdullinātu labticīgo “Vienotības” vēlētāju šāds salīdzinājums varētu šokēt. Vēl pirms gada kāda oligarha ilgstoši uzturēts laikraksts īsteni ziemļkorejiskā veidā jūsmoja, drukājot savā avīzē ar trekniem burtiem: “Tieši smaids Kariņu padara līdzīgu eņģelim.” Jā, tā nav rūgta ironija vai sarkasms, katrs, kurš māk lietot meklētājprogrammu “google”, ātri atradīs lielā Latvijas medijā šo trulo propagandas piemēru.
Lasīt visu...

12

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

FotoKāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā uz bērnu jautājumiem un nekādā, ne vismazākajā mērā nerisina tās lietas, par kurām vairākkārt jau esmu rakstījusi.
Lasīt visu...