Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Leo

29.01.2016. 20:30

Aivars Lapšāns Šo aizrakstīju uz Gunta Belēviča FB
Aivars Lapšāns Aicinu uz diskusiju Gunti Belēviču. Kāpēc Jūs atbalstāt Straupes pils prihvatizācijas shēmu? Pēc tikšanās ar Jums, straupieši visi kā viens teica - iedomīgs, necieņu izrādošs, problēmā nevēlās iedziļināties. Straupiešus pazemoja ar uzbļavienu - jūs mani par muļķi turat. Muļķis taču ir tas, kurš atbalsta sētas stabu ieduršanu straupes iedzīvotāju kapu mirstīgajās atliekās. Teiksim, kādam , kurš kritis par Latvijas brīvību - acī , sirds vietā... Man šķiet Jums, ministra kungs nav skaidrība, ka Jums jāprezentē valsts likumi, nevis prihvatizācijas shēma.
Like · Atbildēt · 3 · 8 h
Dace Judina
Dace Judina Viņš ir tikai viens no... vēzīšiem maisiņā. Tiem pašiem.
Like · Atbildēt · 4 h
Aivars Lapšāns
Aivars Lapšāns Dace Judina Dace, šāds cilvēks nedrīkst būt par ministru, kurš atbalsta Straupes pils prihvatizāciju. Pieminekļu inspekcijas slēdzienu Beļēvičs ignorē un bīda Straupes pils norobežošanu no sabiedrības acīm un piekļuves. Tas ir mans personīgs lūgums FB draugiem.
Like · Atbildēt · 1 · 2 h

Atbildēt

andris a

27.01.2016. 19:05

Latvijā muslimus=0.00 proc. Pretendentus uz laiku novietojam Abrenes apgabalā, ko Vladimirovičs ir novērtējis ēzeļa ausu.2. cenā, Apmaksātāji ir to atdevushie=Gore jeb Kreituse, Levits...un Godmanis jeb Goldmanis.un co...Lai Ir!:))

Atbildēt

Ziemas slieka

24.01.2016. 19:59

Nu palasoties te , i` vaira smiekli nenāk. Daudz kur trūkst pierādījumu, tāpēc sāk izklausīties pēc tukšām runām, Beļevičam vajag brīžiem pa ausi , bet , Bet ne vienmēr velns ir tik mels kā viņu mālē, Cilvēks vienkārši savos grandiozajos sapņos tik ātri grib tikt uz priekšu , ka nesaprot ka tā kuļķene , kurā grib bērt graudus ir vispirms jāsalāpa, un arī Jūsu pieminētais Apinis tur ir izgrauzis jau iepriekš lielu robu. Tagad runā, nomelno, bet kur tad bija tie darbi kad bija teikšana, iestrēguši padomju domāšanā, un nekādi netiek laukā! Es saprotu , ka Beļēvičam nauda ir pašam cik uziet, bet vajadzētu padomāt , vai pārejai uz maksas medicīnu tautai ir iespējams! Diemžēl nav! JA jau sažuvušajai bārbijai Rozentālei tiek atdota nauda, burtiski rokās personīgajām ambīcijām, nedomājot un nesekojot visatļautībai pakaļ, tad nu tiešām , gribas ņemt rungu rokā!

Atbildēt

Nu, jaaa

23.01.2016. 23:47

Jāiet pie tiesībsarga!

Atbildēt

zaļi dzīvot nedrīkst

23.01.2016. 16:43

mēs ceļam komunismu, kalvīšiem...........

Atbildēt

Sods EUR 1.50 elektrībai

22.01.2016. 11:53

,,,delfi-raksts: 21. janvārī eiro-Sadales tīkli iesniedza SPRK- regulēšanas komisijai jaunu "Mākslas darbu", tas ir visiem maksāt fiksētu summu EUR 1.50 par to, ka ir pieslēgts elektrotīklam un tērē ļoti maz elektrību vai netērē nemaz!!!!!!!
,,,lieliem elektrības patērētājiem, piem 300 kW mēnesī pakalpojuma cena samazināsies pat par EUR 4.76, bet visi sīkie elektrības tērētāji līdz 75 kW mēnesī maksās fiksēto cenu EUR 1.50,,,,,.
,,,vai tas 1.50 ir sods par to, ka trūcīgais cilvēks ekonomē elektrību!! Kur skatās valsts un ekonomijas ministērija. Actung!!, bēgļiem tiks visi labumi, bet kad trūcīgie cilvēki ekonomēs eleketrību, tad sods būs neizbēgams – 1.50 (Viens eiro un 50 centi) ....jāsāk būs svilināt 200 kW mēnesī, lai jau aizrijas sadales tīkli

Atbildēt

Karote

21.01.2016. 05:17

Ģimenes ārsti ir tāds jocīgs, starpnieku veidojums, kuram ar iejūtīgo, ģimenes veselību labi pārzinošo dakteri nav nu nekāda sakara :) Man tie bijuši kādi trīs četri. .pat vārdus neatceros, attiecīgi viņi manu.. , " lietojami" saņemot lētākus nosūtījumus pie speciālistiem.. ,tas arī viss. Tāds obligāti apmaksāts ļaužu bariņš. Vai tad ne? :)

Atbildēt

to 17.01.2016. 11:51

19.01.2016. 18:05

17.01.2016. 11:51
Ka tik idiotisks var būt Belēvičs, nekad nevarēju iedomāties. Kādā sakarā? Izvarošanas. Kad te TV gāja runas par tiem, ka migrantiem arī vajagot sievieti. Belēviča viedoklis - tāda pieklusinātā politikā- migrācijai, bēgļiem jā Latviju, bet izvarošana un grabstīšanās - tā tikai tāda sievietes gribēšana.

Infantīlais idiots Belēvičs.
///////
Neticu, ka Belēvičs ta teicis. Lūdzu, pieradījumu! Kad tas bija? Kādā raidījumā?

Atbildēt

Balēvičs ir ģēnijs kubā

18.01.2016. 21:30

Pat 25 pakāpē, tā paredzēt veselības attīstības tendencies suverēnās demokrātijas (Balēviča sirdij tik tuvas)valstī, kurā Veselības ministrija gatavo normatīvo aktu par jauno ārstu obligātu darbu valsts medicīnas iestādēs. Ko padarīsi talantu un siržu saskaņu nevar pazaudēt pat velkot smago un tik atbildīgo ministra un deputāta amatu nastu.

Atbildēt

neko viņi nezin

18.01.2016. 20:53

un ārstus tiem nevajag, maisās pa kājām pūšļotājiem, priekš tiem nauda ir

Atbildēt

doks

18.01.2016. 10:44

»

un vēl Apiņa kungs

Visiem mediķiem, kas ir izglītojušies par valsts budžeta līdzekļiem valstij būtu jāliek atstrādāt cilvēku labā līdzekļus, ko valsts ir ieguldījusi viņu izglītošanā (nodokļu maksātāju nauda), nevis likt tiem pašiem viņu izglītību finansējušajiem cilvēkiem apmaksāt personīgā biznesa uzplaukumu un smalkās...


Ārsts jau tāpat atstrādā izglītību, kas jāiegūst 8-10 un pat vairāk gados. Pie tam laikā, kad ir jau diploms (pēc 6.g.), jāstrādā par pusvelti vai pat jāpiemaksā (rezidentūra, ja nav budžeta). Pēc tam, kad esi dabūjis pilnu izglītību strādā par 800-1000 euro/mēn. (vid.). Somijā tas par 1dn dežūru. Gimenes ārstam, ja viņš strādā savā uzņēmumā, visa aparatūra jāpērk pašam. Un nejauciet-nav vairs LPSR, Nav jau to valsts poliklīniku! Ģimenes ārstam izvēle - vai nu atdoties kādai privātā poliklīnikā vai taisīt savu individuālu praksi.
Ja tik zaļi plaukst šis bizness, tad kāpēc pats neej tur iekšā? Vai akna par vāju, lai 8-10.g. mācīties (nav tagad vai nebija agrāk)?

Atbildēt

Vo

18.01.2016. 09:16

Izskatās, ka te vispirms jau nejēdzība ir iestrādāta pašā veselības aprūpes sistēmā.
Kas tās par privātajām poliklīnikām un privātajām ārstu praksēm, ka "pilda valsts pasūtījumu" un saņem algu no valsts? Protams, ka privātais var pildīt valsts pasūtījumu un par šī pasūtījuma pildīšanu saņemt līgumā noteikto samaksu no valsts, bet ne algu un prēmijas.Tad jau varbūt arī visiem citās nozarēs strādājošajiem privātajiem uzņēmumiem, kas saņēmuši no valsts kādu pasūtījumu jāsāk pieprasīt, lai valsts šo uzņēmumu darbiniekiem sāk maksāt algas?!
Un ne mazāk dīvaina ir bijusi arī tā medicīnas iestāžu privatizācija.Ja valsts ir par nodokļu maksātāju naudu iegādājusies medicīnisko aparatūru un iekārtas, tad kādēļ tā nealgo ārstus lai pilnībā šo aparatūru un iekārtas noslogotu, bet tā vietā ļauj privātā kārtā ārstiem izmantojot šīs ierīces pelnīt sev naudu?!

Atbildēt

vajag kontrolēt ārstu āstēšanas rezultātus

17.01.2016. 15:30

bet ne jau to kontrolē................

Atbildēt

Demagoģija

17.01.2016. 14:51

»

!!!

Tas jau ir tas ĢA posts , ka viņiem jāraksta tie nosūtīumi, lai pacienti varētu saņemt VALSTS apmaksātus pakalpojumus pie citiem speciālistiem...


Jūs sakāt:
Es pilnīgi piekrītu, ka tas ir neērti un akūtā situācijā pat stulbi, bet citādi organizatoriski nevar.

Var, un vēl kā var. It īpaši valstīs ar tik biežu un regulāru poliklīniku un specializēto medicīnas centru tīklu. tikai nevienam negribas radikālas izmaiņas, jo visi ir sistēmai piemērojušies un visiem visa pietiek, citiem vairāk, citiem mazāk. Nevajag Latvijā Ģimenes ārstu sistēmu! NEVAJAG!

Atbildēt

Arsts no poliklinikas

17.01.2016. 14:34

Vai Jus zinat, ka gandris visas poliklinikas ir privatas. Bet tur strada tukstosiem arstu kuri pilda valsts pasutijumu. Ja tur nebutu valsts pakalpojumu, Jums katru reizi, piem. Riga, butu jadodas vienigi uz Stradina slimnicu vai Gailezeru pat uz elementaru rentgenu, pie acu arsta, ginekologa utt. Pat pie gimenes arsta un nodot asisn analizes - tikai slimnicas. Poliklinikas butu tikai par maksu. Ta Jus velaties?

Atbildēt

!!!

17.01.2016. 14:03

»

Tieši tā

Ātrāk likvidēt ģimenes ārstus, lielākā daļa no viņiem ir kā audzējs. Tas ir pilnigakais idiotisms. Acī trāpijās dzelzs skaidiņa, izradās vajadzēja iet pie ģimenes ārsta, kurš tsd izdomātu kur mani nosūtīt - pie proktologa vai pie ginekologa, a es muļķis uzreiz pie acu ārsta, a tas man rēķinu par 15 ...


Tas jau ir tas ĢA posts , ka viņiem jāraksta tie nosūtīumi, lai pacienti varētu saņemt VALSTS apmaksātus pakalpojumus pie citiem speciālistiem.
Kā cienītais iedomājas : ka visi ārsti sniedz VALSTS apmaksātus pakalpojumus VISIEM ,kas pie ārsta griežas.(Nav nosūtījuma)???
Es pilnīgi piekrītu, ka tas ir neērti un akūtā situācijā pat stulbi, bet citādi organizatoriski nevar.

Atbildēt

!!!

17.01.2016. 13:57

»

???

kādā sakarā valstij vispār būtu jāmaksā alga ārstam kas nestrādā valsts vai pašvaldības iestādē


Kādā sakarā ārstam būtu jābūt darba attiecībās tikai ar valsts vai pašvaldības iestādi?
Kāpēc ārts/i nevar būt pašnodarbināts, nodibinājis SIA u.t.t , kuri slēdz līgumu ar Valsti un nodrošina šos pakalpojumus. Kā tas ir dzaudziem ģimenes ārstiem Latvijā un arī citur.
Par to jau ir runa.

Atbildēt

Tieši tā

17.01.2016. 13:36

»

Pipelštoks

Šeit pienācis brīdis parunāt par ģimenes ārstiem. Pasaulē šo dienestu pieņemts uzskatīt par primāro veselības palīdzību...


Ātrāk likvidēt ģimenes ārstus, lielākā daļa no viņiem ir kā audzējs. Tas ir pilnigakais idiotisms. Acī trāpijās dzelzs skaidiņa, izradās vajadzēja iet pie ģimenes ārsta, kurš tsd izdomātu kur mani nosūtīt - pie proktologa vai pie ginekologa, a es muļķis uzreiz pie acu ārsta, a tas man rēķinu par 15 eur, jo es bez nosūtījuma.

Atbildēt

minna

17.01.2016. 13:17

Kāpēc jūs, ārsti, pacietiet, ka šis klauns runā jūsu visu vārdā un jūs apkauno? Kas liek paciest? Biedrunauda? Reģistrs? Kredītpunkti par velti? Valsts nemaz privātārstu nedrīkst finansēt. Ģimenesārsts brīnās, ka viņam atskaites jāraksta kur nauda izlietota? Valsts prasa atskaites jebkuram- zemniekam tai skaitā par katru degvielas litru, katru sūdu kravu.Tas nav nekas jauns pasaulē. Demagogs tas jūsu Apinis. Beidziet, ārsti, sevi apkaunot!

Atbildēt

17.01.2016. 11:51

Ka tik idiotisks var būt Belēvičs, nekad nevarēju iedomāties. Kādā sakarā? Izvarošanas. Kad te TV gāja runas par tiem, ka migrantiem arī vajagot sievieti. Belēviča viedoklis - tāda pieklusinātā politikā- migrācijai, bēgļiem jā Latviju, bet izvarošana un grabstīšanās - tā tikai tāda sievietes gribēšana.

Infantīlais idiots Belēvičs.

Atbildēt

un vēl Apiņa kungs

17.01.2016. 11:21

Visiem mediķiem, kas ir izglītojušies par valsts budžeta līdzekļiem valstij būtu jāliek atstrādāt cilvēku labā līdzekļus, ko valsts ir ieguldījusi viņu izglītošanā (nodokļu maksātāju nauda), nevis likt tiem pašiem viņu izglītību finansējušajiem cilvēkiem apmaksāt personīgā biznesa uzplaukumu un smalkās aperatūras.

Atbildēt

pacients

17.01.2016. 11:11

Man nav nekādu simpātiju pret Belēviču, bet naudas sadali valsts un pašvaldību iestādēs strādājosajiem mediķiem atbalstu.Privātā biznesa medicīnas iestādēs ir tik šausmīgas cenas, ka tām netuvojos un nesaprotu, kādēļ lai valsts viņiem dotu naudu.

Atbildēt

Bratka

17.01.2016. 11:01

Gimenes ārstus gŗūti ir pacientam uzturēt,benzīna samaksātos čekus,vajadzēja atdot viņam,par savas masīnas remonta,rēķinu kurš, bija jāuzraksta uz gimenes ārsta uzvārdu,un janodod viņam,slimnīcas grāmatvēdība, šos manas mašinas ekspluatacijas rēķinus,samaksāja,it kā savu personigo mašinu izmantojis,klientu apkalpošanai.

Atbildēt

atis

17.01.2016. 10:30

rakstnieku apini citur vairs nepublicē, tikai pietiek.com, kā tad tā?

Atbildēt

nezini gan,

17.01.2016. 10:29

»

Zinu

Lapsa, cik maksā raksts tavā lapelē


par 10 eiro vairāk!

Atbildēt

kaža

17.01.2016. 10:19

Starp mediķu algam un veselības aprūpes kvalitāti nedrīkst būt =zīmes,kā autors to propone.Šīs atkarības pastāvēšana un sludinašana veicina korupciju un pasliktina aprūpes kvalitāti,pieejamibu.Ģimenes ārsti un veselības sistēma arodslimību gadījumā darbojas darba devēju interesēs un faktiski pret šādiem pacientiem tiek pastrādats noziegums,apzinati bezdarbīgi un pat viltojot dokumentus vēršoties pret šo slimnieku izveseļošanas iespēju.

Atbildēt

???

17.01.2016. 09:54

kādā sakarā valstij vispār būtu jāmaksā alga ārstam kas nestrādā valsts vai pašvaldības iestādē???

Atbildēt

ciniķis

17.01.2016. 09:27

es īsti nesapratu kāpēc valstij būtu jāfinansē/jāsubsidē privātais medicīnas bizness, dodot algas privātklīniku ārstiem? Nu, ja tā ir privātklīnika, tad jau tā pelna uz maksas pacientiem. Kur te kāds "sociālisms'? Tas ir brīvais tirgus! Ja privātklīnika šajā tirgū netur konkurenci, tad pēc kapitālisma likumiem tā bankrotē un tās vietā nāk citi.

Atbildēt

Pipelštoks

17.01.2016. 08:04

Šeit pienācis brīdis parunāt par ģimenes ārstiem. Pasaulē šo dienestu pieņemts uzskatīt par primāro veselības palīdzību
===
Tiešām laiks parunāt par šo institūciju, kura Latvijā ir , kā jau te minēja pensionāru sociālais un uzticības dienests, darba nespējas lapu izrakstītājdienests, bet nekādā gadījumā nav primārās palīdzības dienests. Institūcija kura apēd naudu bez atdeves.

Atbildēt

Jaunajai valdibai!!!!

17.01.2016. 07:47

Visai valstij un ipashi VM vajag ES stingru finansu auditu .. Un pilnu arskaiti ES EK.. Kur un ka Latvija iztereja aiznemuma miljaedus ... Jo tie jaatmaksa realiem to izvazarajiem , ne visai tautai

Atbildēt

Veselibas ministrija

17.01.2016. 07:43

Ar 2016. 1. Martu visam privatam medikamentu firmam un aptiekam arlausim kompensejamos medikamentus par Valsts lidzekliem tirgot tik ar 0% uzcenojumu un pelnu... Ta parejam uz socialismu talak

Atbildēt

Ministrs G. B.

17.01.2016. 07:20

Cerams , ka ZZS tapat ierobezos oligarha Lemberga IESPEJU teret Valsts un pasvalsibas naudu ,,,, lika arskaitities

Atbildēt

ZZS

17.01.2016. 07:18

Belevicha atlauj kapitalismu tik sava biznesa , citur----- parejiem mulka arstiem der tik socialisms

Atbildēt

Komunisms

17.01.2016. 07:15

Tikpat socialistisks esi ari sava dela medikamentu biznesa , kur ar Valsts naudu braucat fan ar Mwrcwdes Benz , par ar Bentley ... Te ari ir ko arskaitities un novirzit VALSTIJ

Atbildēt

:)

17.01.2016. 05:31

»

Zinu

Lapsa, cik maksā raksts tavā lapelē


Tavu pensionāriem salaupīto zāļu miljonu nepietiks, Gunti.:)

Atbildēt

Pajoliņi gan viens, gan otrs

17.01.2016. 00:52

Nav ko lielīties ar algas pielikumiem, drīz slimnīcā visi(sanitārs, māsa, felšers un ārsts) saņems vienādu algu, jo sanitāriem ir vislielākais, jau otrais algas pielikums. Apinim, kā ārstu biedrības prezidentam, tādas problēmas ir par niecīgām, labāk aizšaut uz Parīzi paklausīties par piesārņoto gaisu un uzcept vēl vienu grafomānisku šedevru. Tikmēr Strazdiņa slimnīcā jau paziņots, ka algu ārstiem nepieliks, un vispār viņi ir jâsamazina lai pieliktu algu pārējiem. Runa, protams nav par zvaigznēm, bet...

Atbildēt

Apinis melo

17.01.2016. 00:26

Pirmkārt, arī es neieredzu ģimenes ārstus. Ar tām kaitēm, ko viņi var izārstēt, parasti tieku galā pats, bet tad, kad vajadzīgs speciālists, tad pie tāda nav iespējams tikt uzreiz, bet vēl jāmeklē ģimenes ārsta papīrs.
Un tad sanāk ka man sieva pusi dienas jāvadā starp ģimenes ārstu un speciālistiem 20 kilometru attālumā, jo vienam speciālistam papīrs ir izrakstīts, bet citam nav, dēlu gandrīz aizsūtīja pie dieviem, jo klepu ārstēja ģimenes ārsts kā bronhītu ar antibiotikām vienu reizi, tad otru reizi, tad parakstīja trešās antibiotikas, kuras "ņem visu", bet tikai man, kā stulbajam pacientam, nācās lasīt literatūru, lai saprastu, ka bērns jāved pie alergologa, jo viņam nekāda bronhīta nav, bet irsmaga alerģija kopā ar nu jau antibiotiku sagrautu imunitāti. Par sevi vispār nonsenss- tajā vienīgajā reizē, kad nopietni bija vajadzīga ārstu palīdzība, pataisīja par invalīdu, jo 4 reizes pārcēla pieraktu pie speciālista uz vēlāku laiku, mēģinot piespiest mani aiziet uz "maksātāju plūsmu".
Mana pieredze liecina, ka Latvijā ģimenes ārstus nevajag. Pietiekami maksātspējīga valsts esam, turklāt attālumi līdz specializētajām klīnikām un slimnīcam ir mikroskopiski. Cik jauki būtu ja visi tie simti ārstu, kuri pārvērtušies par papīru rakstītājiem, dispečeriem un pensionāru sociālo dienestu, atkal kļūtu par ārstiem- speciālistiem, atbilstoši savai profesijai.
Un tad varētu tiešām sakārtot modernu medicīnas sistēmu, kur telefona aplikācijā nospiežot pogu, parādās tuvākais brīvais speciālists, pie kura tad nospiežot pogu vari ierasties noteiktajā laikā, bez simtiem kilometru braukāšanas no Rīgas uz Rēzekni, jo saslimt gadās Rēzeknē, bet ģimenes ārsts ir Rīgā, bet vietējais ķirurgs bez ģimenes ārsta cedeles nemaz neko nesāk darīt, ja vien nesāc maksāt pa pilno. Nevajag Latvijā ģimenes ārstus, nevajag!

Atbildēt

Zinu

17.01.2016. 00:04

Lapsa, cik maksā raksts tavā lapelē?

Atbildēt

Uh

16.01.2016. 23:54

»

Troļļu gans

Balēviča troļļiem


Un kurš tad sasmērēja, Belēvičs pata, vai apmaksāti miskastnieciski?

Atbildēt

Troļļu gans

16.01.2016. 23:39

Balēviča troļļiem

O-ho-ho, atkal esam atdzīvojušies. Protams, kad cien.Balŗēviča k-gs sāk murgot par sevi kā ministru prezidenta, dzīvībai ir jābūt. Sasmērēto reputāciju ir jāsāk spodrināt ar ierastiem līdzekļiem, demagoģiju, meliem un sevis pašslavināšanu.

Atbildēt

Lv

16.01.2016. 23:20

»

hortenzija

Pirms rakstīt kārtējo savārstījumu, Apinis no sākuma varētu iepazīties ar likumu par 2016.gada valsts budžetu un atrast formulējumu, kam papildu piešķirtie 10 miljoni eiro paredzēti. Tur skaidri un gaiši ierakstīts, ka finansējums paredzēts valsts un pašvaldību ārstniecības iestādēs strādājošajiem. ...


Apinis sen neko nelasa, jo viņam ir tikai viena taisnība, tá, kuru kāds apmaksā. Nožēlojami ir tas, ka, lai savu svarīgumu pastiprinātu, šis pilnmēnescilvēks sevi pieskaita Lemberga tuvākajiem draugiem.

Atbildēt

Ãrsts

16.01.2016. 23:13

Pēteris jau sen parakstās zem saviem murgiem kā Ārstu biedrības prezidents, lai gan tos nekad nesaskaņo ar Ārstu biedrïbas valdi. Pilnīga izgāšanās bija 12.janvārī, kad uz melīgiem faktiem centās izdabūt valdes lēmumu par ministra nomelnošanu. Ar prieku redzēšu naudas nesējus, kuri neapmierinātībā atprasīs samaksāto naudu no Peķkas

Atbildēt

Es

16.01.2016. 22:59

Apinis ir paņēmis naudu no Dina Šmita, kurš vācalīdzekļus no farmācijas lielkompānijām, lai palaistu nākamo melno PR kampaņu pret Belēviču, Lato Lapsa ir tikai instruments ar kura palīdzību to mēslu sildīt.

Atbildēt

mums visur komunisma ekonomika

16.01.2016. 22:10

'naudu nepelna, bet izsit" , nevajag šito vienu tiesāt, izglītības sistēma tāda pati.
Pasarg dievs, no privātajiem, nedod 20%

Atbildēt

hortenzija

16.01.2016. 20:18

Te ikviens var pārliecināties pats "66.pants. Noteikt, ka Veselības ministrijas budžeta apakšprogrammas "33.01.00 Ārstniecība" finansējums 10 000 000 euro apmērā paredzēts valsts un pašvaldību ārstniecības iestāžu nodarbināto darba samaksas pieauguma nodrošināšanai atbilstoši noslēgtajiem līgumiem par valsts apmaksātajiem veselības aprūpes pakalpojumiem Ministru kabineta noteiktajā kārtībā un apmērā."

http://likumi.lv/ta/id/278623-par-valsts-budzetu-2016-gadam

Atbildēt

hortenzija

16.01.2016. 20:13

Pirms rakstīt kārtējo savārstījumu, Apinis no sākuma varētu iepazīties ar likumu par 2016.gada valsts budžetu un atrast formulējumu, kam papildu piešķirtie 10 miljoni eiro paredzēti. Tur skaidri un gaiši ierakstīts, ka finansējums paredzēts valsts un pašvaldību ārstniecības iestādēs strādājošajiem. Kā Saeima lēma, tā līdzekļi tika sadalīti.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...