Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Janks

03.04.2016. 20:41

»

Janks

Atvainojos Apinim, bet šis piedur


jā, vēl protokolistei klāt jābūt un notāram, kurš apliecinās, ka atvainošanās notikusi...

Atbildēt

Janks

03.04.2016. 20:35

Atvainojos Apinim, bet šis piedur:
"...man tās jāatsauc tieši tādā formā un vietā, kā un kur rakstītas...."
Stacijas atejā, trešā kabīnē, rāpus... un obligāts nosacījums - aizvainotā piedalīšanās...

Atbildēt

uzkāpis uz astes naudas izsitējiem

03.04.2016. 14:47

...............sliņķiem visvairāk laika kliegt, kamēr citi strādā

Atbildēt

ezis

03.04.2016. 09:15

»

Brumburbaks

Īsāk,meistar,īsāk


īsāk varētu priedītis ar saviem bezjēdzīgajiem vervelējumiem, kurus lasot aizmigt var.

Atbildēt

ezis

03.04.2016. 09:14

»

Brumburbaks

Īsāk,meistar,īsāk


neko nevajag īsāk! Apiņa rakstus un Lapsas rakstus es vienmēr izlasu no pirmā burta līdz pēdējam un tie nekad nav garlaicīgi, bet vienmēr ir ar asu sarkasmu un trāpīgiem vārdiem rakstīti, tā ka prieks lasīt!

Atbildēt

veseris

03.04.2016. 08:52

Labs!

Atbildēt

:))

03.04.2016. 00:14

Troļļu gans 02.04.2016. 16:52
"...VM darbinieki staigā ar izgrieztām krūtīm..."

Atbildēt

Brumburbaks

02.04.2016. 23:29

Īsāk,meistar,īsāk.

Atbildēt

kapers

02.04.2016. 21:39

e-penis,e-parādnieks,e-belēvičs-tādi parasti kikariņi, viņiem ir VIEDOKLIS.

Atbildēt

gansu trollis

02.04.2016. 21:25

»

Aizver žaunas, Mazpisān


turi muti, vārgul!

Atbildēt

Troļļu gans

02.04.2016. 19:57

Kas gan ir kaut kāds Apinis salīdzinājumā ar caurkritušiem celtniekiem, sirdī īstiem ārstiem un mazpazīstamiem grāmatvežiem? Nekas! Vai tāds Apinis mācēs izvēlēties trešās šķiras pakalpiņus? Tak jau nē! Nabaga Stradiņi, ilgi būs jāvāc atkritumus un jāspodrina reputācija pēc divu lielisku valdes locekļu izvadīšanas pelnītā atpūtā.

Atbildēt

trollis

02.04.2016. 19:48

Vai kāds ir ievērojis,ka sākumā Apinis pret visiem veselības ministriem ir izteikti draudzīgs un kašķēties sāk pēc nepiepildītām alkām. Arī šoreiz viņa alkas ieņemt Stradiņa slimnīcas valdes vaditāja amatu Belevičam likās nepamatotas un žults izgāšana nebija ilgi jāgaida...

Atbildēt

bumbeross

02.04.2016. 19:33

Sveiki visapkārt! Ir bezkaunība, ir ļoti liela bezkaunība un ir beļēvičs

Atbildēt

Troļļu gans

02.04.2016. 19:32

Lūgums bez plaģiātisma, manā komentārā pieminētie vīri (Ulmanis, Musolīni, Kadafi un Švauksts) ir piederīgi tikai īpašiem vīriem, lieliskiem valstsvīriem, izciliem deputātiem, priekšzīmīgiem ģimenes cilvēkiem, zinātniekiem, doktoriem, maģistriem un bakalauriem, nesavtīgiem censoņiem, pieticīgiem un klusiem darba darītājiem, t.i. nepāviem un vispār medicīnas spīdekļiem. Apinis taču tāds nav, nav tas mērogs, vēriens un pāvisms.

Atbildēt

Okšķeris

02.04.2016. 19:21

Jūtams, ka autors stila ziņā ir Pietuka Krustiņa fans, bet pašapziņas vērienā pārspēj Švaukstu. Nekādā gadījumā neko nav mācījies no amerikāņiem. Atsauksme uz amerikāņiem ir meli, kas adresēti latviešu muļķīšiem. Bet varbūt tomēr nav meli, bet ir tas pats slavenais švaukstiskums. Starp citu, par mājas lapas privātumu arī ir samuldēts. Internets ir publiskā sfēra. Katrs tajā ierakstītais vārds ir publikācija juridiskajā ziņā. Arī Latvijā tas tiek atzīts.

Atbildēt

daļēji piekrītu

02.04.2016. 18:20

»

latvijas ākstu biedrības vadošajam loceklim apenim atkal kārtējās nekontrolētās kritiskās noplūdes. pilnas apenes ar hroniski piecūkotiem pamperiem


bet Apinim jāsaprot,ka viņš VM nepavilktu ne tik,reiz jau pabija šajā amatā un-kā viss beidzās?

Atbildēt

Troļļu gans

02.04.2016. 17:46

Liekas, ka daži cienījami ministri savā sirdī jūtas kā Ulmanis, Musolīni, Kadafi un Švaukts salikts vienā trauciņā

Atbildēt

Troļļu gans

02.04.2016. 17:26

Izvilkumu no cien. ministra izcilās prezentācijas “Vesels! Latvijas veselības platforma 2015 – 2065”:
1. 2065. gads. 90 gadus vecs Latvijas iedzīvotājs, ikdienā komunicē ar ģimeni, kaimiņiem, sociālo darbinieku, ārsts nav pieminēts, jo tādu Latvijā 2065.gadā izcilo reformu rezultātā vairāk nebūs,
2. Katram savs rīcības plāns, no 2015. – 2018. gadam, kur ir rīcības plāns, es gatavojos dzīvot vairāk par 90 gadiem un esmu gatavs sākt pildīt savu rīcības plānu,
3. Finansējums – 2015. gadā no valsts budžeta, sākot 2016. gada – Eiropas līdzfinansējums, Eiropas līdzfinansējums, kur tas šogad ir?
4. Pārtika – bez pārtikas piedevām! Šveice un Norvēģija nobāl aiz skaudības,
5. Iedzīvotāji, kuri gatavam ēdienam nekad nepievieno sāli, šobrīd – 30%, mērķis 90%, bez komentāriem, vienkārši smieklīgi,
6. Latvija - pirmā valsts pasaulē, kurā ikviens iesaistīts vismaz vienā tautas sporta kustībā, cien. ministrs no kautrības nenomirs,
7. Latvija - pirmā pasaulē nesmēķējošā valsts! Tā, ar grūtniecēm un autovadītājiem it kā esam tikuši galā, kurš būs nākamais?
8. Visas grūtnieces nesmēķējošas (arī pasīvi), alkoholu, narkotikas nelietojošas: mērķis 100% (sic!), šobrīd 10 - 20%, lai kāds man nesaka, ZZS savā sirdī un rīcībā tāds boļševiku bariņš vien ir palikuši,
9. Latvija - valsts, kurā ikviens bez maksas reizi gadā ir saņēmis veselības stāvokļa profilaktisko novērtējumu, rindas, slimnīcas bez līgumiem un vienreiz samaksāji turpināsi turpmāk, ir pirmais solis grūtajā ceļā uz bezmaksas novērtējumu,
10. Veselība – ne tikai tiesības, bet arī pienākumi, sk. 8.punkta komentāru,
11. Grūtnieces saņēmušas laicīgu un kvalitatīvu aprūpi: mērķis - 100%, šobrīd - 91%, pirmais solis ir sperts 2015.gadā, cipars 11 ir drošs kritērijs, ka viss būs čiki driki,
12. Informatīvi izglītojošas programmas, veicināšanas pasākumi, īsfilmas, lekcijas, semināri, notikumi pašvaldībās un izglītības iestādēs, vasaras nometnes, informatīvie materiāli un atbildīgo speciālistu izglītošana, citas aktivitātes, 2018.gadā 840 763 eiro (fantastiska precizitāte), a Saules un Mēness aptiekas arī piedalīsies?
13. Informatīvi izglītojošas nodarbības, aktivitātes dažādām iedzīvotāju grupām, tematiskās lekcijas un semināri speciālistiem, pasākumi pašvaldībās, programmas skolās un darba vietās, vasaras nometnes, informatīvie materiāli un cits, 2018.gadā 2 453 563, sk. 12.punkta komentāru, par citiem cipariem sk. izcilo cien. ministra prezentāciju,
14. Latvija – veselīgākā valsts pasaulē. Tas ir iespējams, jo sabiedroto pulciņš aug, sākot no valsts prezidenta līdz pēdējiem 90 gadīgiem pensionāriem Latgales pierobežā, kuriem ir sagādātas visas iespējas saņemt ātru, kvalitatīvu un bezmaksas veselības aprūpi.
Šajā vietā, piedošanu, kādu brīdi aiz sajūsmas pakaukšu uz Mēnesi.

Atbildēt

Troļļu gans

02.04.2016. 16:52

Jauks raksts, tāds Beleviča fanu, draudzeņu, biedreņu, niknu cālīšu, caurkritušu celtnieku un sapuvušo mēļu īpašnieku atbalsts ir ievērības cienīgs. Klasiska situācija troļļu pulkā, ja uzbudinās, tad viss ir okei. Cien. ministram ļoti patīk, diena ir izdevusies, atbalstītāju pulciņš aug. ZZS ir stāvā sajūsmā, ātrums uz politisko kapsētu paātrinās, ministra padomnieki un ministrijas sekretāri spiedz aiz sajūsmas, VM darbinieki staigā ar izgrieztām krūtīm par savu izcilo un mīļoto ministru, premjerministrs staro kā saulīte par spējīgāko ministru, Saeimas komisijas priekšsēdētāja jūtas lepna par saviem viedajiem vārdiem par neatlaidīgāko ministru, bet valsts prezidents ir drošs ka 2065. gadā Latvijā būs Galaktikā izcilākā medicīna.

Atbildēt

02.04.2016. 16:08

»

Aizver žaunas, Mazpisān


HIHIIHIHI, stulbeni, tā turpini, aptaurētais muļķi!neviens tev nevar aizliegt izmantot cita niku. HIHIHIHI Droši vien, ka debīlais liberastu trollis mārstrihts srancijs.

Atbildēt

02.04.2016. 15:35

God. Apini!

Belēvičs ir prasts meža gaļas desu rijējs un labas kuc..tes pis..ējs. Tas arī viss.

Vai maz vērts tādam Lemberga muguras kasītājam laiku tērēt? Tāda ir vēstures lappuse par Belēviču. Daudziem teorētiķiem un morālistiem viņš nepatīk, bet tāds nu viņš ir!

Atbildēt

02.04.2016. 15:32

latvijas ākstu biedrības vadošajam loceklim apenim atkal kārtējās nekontrolētās kritiskās noplūdes. pilnas apenes ar hroniski piecūkotiem pamperiem..

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

No LNT ziņām atvadoties

FotoDecembra pašā sākumā apcerīgi un mazliet skumīgās noskaņās atvadījāmies no LNT ziņām. Arī man bija tāda kā savāda sajūta – nu kā var beigties kaut kas tāds, kas šķities vienmēr klātesošs? Nozīmīgās pārmaiņas Latvijas mediju telpā gan bija izziņotas jau kādu brīdi iepriekš ar sekojošo neizbēgamo ņemšanos par to, kā tā drīkst, vai vispār drīkst un kur skatās policija NEPLP!
Lasīt visu...

21

Mēs, Rīgas līga, atbalstām lēmumu par Rīgas domes atlaišanu

Foto6. decembrī VARAM ministrs paziņoja, ka ir lēmis rosināt Rīgas domes atlaišanu. Šo lēmumu, visticamāk, atbalstīs arī Saeima. Iznākums šādā gadījumā būs Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas jau nākamā gada sākumā.
Lasīt visu...

6

Spriņģes idejas sasaucas ar Gēbelsa propagandu par rases tīrību

Foto17. novembrī, diskutējot sociālajā tīklā Twitter, žurnāliste Inga Spriņģe izteicās, ka iedzīvotāji, kuri parakstās par Saeimas atlaišanu ir “stulbeņi” (stupid people) un “idioti”, turklāt piebilda, ka šādi cilvēki “nav spējīgi uz pašorganizēšanos, un viņus parasti kāds vada”.
Lasīt visu...

6

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar Gerharda iesniegto likumprojektu

FotoRīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju vadīja Kaspars Gerhards. Likumprojekts tika precizētā redakcijā iesniegts tā laika premjerministram lemšanai par dokumenta tālāko virzību. Diemžēl nekādas tālākās darbības nesekoja, līdz ar to secināms, ka Rīgas domes atlaišanas likumprojekts vēl pat šodien guļ kādā valdības mājas plauktā vai atvilktnē.
Lasīt visu...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Svētā inkvizīcija

Attieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka...

Foto

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

Šķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā...

Foto

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

Uz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu,...

Foto

Ticība rituāla spēkam

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un...

Foto

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas...

Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....