Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kri

16.09.2016. 14:11

nez cik lembregs lapsam maksā par rasnača nemitīgu ķengāšanu?

Atbildēt

pilsonis

15.09.2016. 09:56

tieslietu ministrija uzskata, ka tai nav jāatbild uz iesniegumiem pēc būtības, bet Rasnačs vispār atsakās atbildēt uz iesniegumiem un pieņemt pilsoņus, tas ir, atsakās pildīt savus pienākumus, piecas reizes ierakstījos un atteica ierēdņi atsūtīja atrakstīšanās vēstules

Atbildēt

LP

12.09.2016. 15:07

Bravo Lato un Pietiek.com, Jūs padarat mūsu dzīvi gaišāku, paldies par to!

Atbildēt

Eduards Lunis

12.09.2016. 12:44

---Lato! Jā jau Jūs šito pļurzaku ar visu viņa tieslietu ministriju esat iesūdzējis Adm .tiesā, tad jau man ir jāsūdz- tikai vēl nesaprotu kādā-adm. tiesa, kura ir it ka'skatījusi manu prasību, bet pilnībā atkāpjoties no prasībā esošā prasījuma, tā, ka arī nekas nav izskatīts !?Un tā ir bijis 10 gadu garumā! Un Eiropas tiesā arī ir tādi ,,referenti- Liede un Tamužs- met visas sūdzības atpakaļ-bez pārsūdzēšanas un saziņas iespējām , pārkāpjot ECT 34. pantā noteikto!

Atbildēt

koko

12.09.2016. 10:05

Tieslietu ministrija izskatās no malas ļoti nožēlojami, tur būtu jāstrādā augsta ranga juristiem, bet diemžēl nekā. Ir jāiemet tiesā prasība, lai ierēdņi saprastu, ka ir auzas. Lato goot, lai tik plosās, ja savādāk nesaprot. Es tos ierēdņus arī īsti nesaprotu ar kuru vietu viņi domā, nu taču saprot, ka nebūs labi un tādas ziņas ir jādod, bet redz nē, nedosim un viss, un re kur ir rezultāts, blamāža pa visu valsti un reputācija d.....

Atbildēt

Esmu bijis blakus Rasnačam

12.09.2016. 08:41

»

reputācijas institūta uzvara

nu šis ir klasisks stāsts par reputāciju.kuras pie mums it kā nav, visiem viss pofig.....rasnačs ir vistipiski-tipiskākaus latvietis...mīl iedzert, paraudāt, mēreni zaglīgs un melīgs....jā tāds ir vairums latviešu.....un kas viņam ar tiem zobiem...ir-vai nav


Zobi vińam ir, bet sapuvuši, tādēl vinš laikam tik dīvaini smaida kā pīle, lai neredzētu. Ja nespēj savest zobus kārtībā, diez vai kaut ko jēdzīgu spēs izdarīt ar tieslietu jomu.

Atbildēt

strausa sindroms

12.09.2016. 08:28

Tieslietu ministrijas rīcībā nav informācijas.. Bet ja jums tāda ir - ziņojiet! :)))) Murgs!!!! Par ko ir parversta TM????

Atbildēt

ha ha

12.09.2016. 06:33

Lapsa jūtas baigi varens, jo piespiedis ministriju pateikt- informējam, ka Tieslietu ministrijas rīcībā nav informācijas par autotransporta izmantošanu ministra personiskajām vajadzībām citos gadījumos.

Atbildēt

Mans

11.09.2016. 23:39

»

los amigos

Losis arī Āfrikā būs losis ar rabaaberu saišķi


Dzintars Rasnačs taču ir parodija par tieslietu ministru. Vēl joprojām psihiatrija tiek izmantota, lai turpinātu represijas pret cilvēkiem, kuri cīnījās par brīvu Latvijas valsti?! Man ir kauns par savu valsti. Ne jau tamdēļ cilvēki cīnījās, lai barotu visādus parazītus, kuri cīnās pret Latviju, savu liekulību maskējot aiz lozungiem par tikumību un baidot ar Kremli. Droši vien, ka paši pirmie bučos Kremļa tankus, ja vien radīsies tāda iespēja.

Atbildēt

Mans

11.09.2016. 21:53

Dzintars Rasnačs ir NA patiesā seja, kad pa 25 gadiem ne čekas maisus var atvērt, ne reabilitēt politiesliedzītos, par kuriem vēl joprojām psihiatri un prokurori ņirgājās savos atzinumos, jo komunistu pazemojošās represijas turpinās. Algu šim parazītam maksā no atjaunotās Latvijas budžeta visa latviešu tauta, arī tā daļa, kura vistiešākajā veidā deva savu artavu cīņai pret komunismu!

Nost ar Dzintaru Rasnaču!

Atbildēt

reputācijas institūta uzvara

11.09.2016. 21:30

nu šis ir klasisks stāsts par reputāciju.kuras pie mums it kā nav, visiem viss pofig.....rasnačs ir vistipiski-tipiskākaus latvietis...mīl iedzert, paraudāt, mēreni zaglīgs un melīgs....jā tāds ir vairums latviešu.....un kas viņam ar tiem zobiem...ir-vai nav??

Atbildēt

Fufels

11.09.2016. 20:36

nu tak ko var prasīt no Loša ??? losis arī āfrikā ir losis , bet tēlo, ka ir nacionāli noskaņots losis- gluži kā nacionālais gejs !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...