Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

yee

27.10.2015. 13:38

stulbie militāristi grib papildināt latvijas mežus ar trīskājainiem aļņiem lohi. Viņus pašus vajag nomiineet

Atbildēt

ASV

15.10.2015. 00:10

Urrra, nekadas Okupacijas ar Krieviju un tiem smirdigajiem baskajiem vatnikiem nav, jo ja butu bijusi okupacija tad tak butu bijusi ari okupanti krievi pilna Latvija. Vo amerikanu gan ir pilna Latvija. Tak sto robezu nost un Metro liniju jataisa. Stulbie un pretigie Rusofobi.

Atbildēt

Sinis

13.10.2015. 10:06

»

Fēlis

Ja tas bija domāts nopietni, tad var secināt, ka laikam teksts nāk no kāda vidusskolnieka sacerējuma. Ja kā joks, tad tas NEBIJA smieklīgi. Pat nav vērts izskaidrot tehniskās nianses- tāpat nesapratīs


Tas murgs nak no safalotam degradetam smadzenem ar tam ir labi pastradajusi asv un musu masumediji tadas smadzenes liek balsot par vienotibu un priecaties par melnajiem begliem

Atbildēt

Sinis

13.10.2015. 09:43

»

protams

Robezu nevajag sargat, bet tramvaja liniju un kadu ertu tiltu izbuvet vajag, rusofobi pretigie, cukas tadi, ka nav kauna


Mums vajag robezas viss apkart Latvijai lielaka dala imigrantu nak no eiropas nevis no Krievijas un tos kas baidas no krieviem lopu vagonos un prom uz asv tikunta neko iznemot zagsanu vini nemak .mums nav vajadzigi patstavigi gaudotaji vainigs krievs krievs nak vai dievin vai dievin prom nikulus un mizejus

Atbildēt

protams

09.10.2015. 12:25

Robezu nevajag sargat, bet tramvaja liniju un kadu ertu tiltu izbuvet vajag, rusofobi pretigie, cukas tadi, ka nav kauna!

Atbildēt

>>>

08.10.2015. 01:58

»

puzes pundurpirdeļi

Imigranti man pagaidām neko nav atņēmuši, tavi maizes tēvi gan


Atslēgas vārds - pagaidām. Veiksmi darbā!

Atbildēt

Zeme

06.10.2015. 11:28

»

vemt gribas no taisnīguma demagoģijas

Dzeloņstiepļu žogs un kājnieku mīnas pret krievijas aviācijas un kosmosa spēkiem...


Nedemagoģē pats! Neko neesmi mācījies no Ukrainas pieredzes? Tur tu redzi kosmosa kuģus vai krievu aviāciju? Jeb tomēr tie ir krievu zaldāti un bruņutehnika, kas nāk pāri robežai, teroristu kontrolētajās zonās? Otrs- imigranti arī ielidos kosmosa kuģos vai gaisa balonos?

Atbildēt

06.10.2015. 09:46

»

pacific

Kājiniekuu mīnas?? Jā...Vai nebūtu laiks legalizēt arī pasdarinātus spridzekļus ,kurus varētu likt pie Nacionālās savienības Taisnīgums biroja


Nepieciešams augstas jaudas elektrisko ultraviļņu valnis, kas jau ir ASV rīcībā, lai izklīdinātu demonstrantus. Asas galvas sāpes un citas nepatīkamās sajūtas atsviež personas no tuvošanās robežai.

Līdzīgus, tikai mazjaudas izmanto kā torsionu laukus, kas paralizē domāšanu, Latvijas DP..

Tā L.Grantiņu, izkropļojot fiziski, spīdzināja DP cietuma kamerā. Kad viņu veda ārā no vieninieku kameras, kur, iespējams, tika apstarots, viņam bija sajūta, ka atrodas lidojošā stāvoklī, bet savu balsi dzird it kā svešu..

Atbildēt

vemt gribas no taisnīguma demagoģijas

06.10.2015. 09:45

»

Zeme

Jāsaka, ka Taisnīguma priekšlikumi pilnībā sasaucas ar militāro speciālistu argumentāciju- https://varabungas.wordpress.com/2014/09/16/argumenti...


Dzeloņstiepļu žogs un kājnieku mīnas pret krievijas aviācijas un kosmosa spēkiem.
Smadzeņu aizdiršanai būtu jāiekļaujas kaut kādās saprāta robežās. Nevar taisīt jaunu partiju no personāžiem, kuriem nav izpratnes par mūsdienu karu. Tikpat labi mēs robežu varam apstādīt ar kukurūzu, kaņepēm vai saulespuķēm. Būs tikpat efektīvi.
http://m.youtube.com/watch?v=AcR0AjCNIB8

Atbildēt

Fēlis

06.10.2015. 09:10

»

Zeme

Jāsaka, ka Taisnīguma priekšlikumi pilnībā sasaucas ar militāro speciālistu argumentāciju- https://varabungas.wordpress.com/2014/09/16/argumenti...


Esi reāls! Pret zaļajiem cilvēciņiem nepalīdzēs ne dzeloņstiepļu, ne betona žogs. Ungārijā melnie tos žogus knaibīja un līda iekšā, it kā to nemaz tur nebūtu. Tam visam jābūt papildinātam ar sensoriem, gaisa patruļām un citām fīčām, kas to žogu nozīmi noved līdz nullei. Mīnas? Tu vari iedomāties, kādas ziepes mūs gaida, ja tās sāks sprāgt? Aizsardzība ir komplekss pasākums, kuru grūti saprast cilvēkam, kurš dzīvo aizpagājušā gadsimta stereotios un balso par vienotības dumjajiem tukšmuldētājiem.

Atbildēt

Zeme

06.10.2015. 08:57

Jāsaka, ka Taisnīguma priekšlikumi pilnībā sasaucas ar militāro speciālistu argumentāciju- https://varabungas.wordpress.com/2014/09/16/argumenti/
Skaidrs, argumenti, lai nenostiprinātu Austrumu robežu, tuvi vienīgi tiem, kas gaida zaļo cilvēciņu ierašanos. Un, nez kāpēc žogus (turklāt- ne jau tikai nieka dzeloņstiepļu, bet kārtīgus betona) savu robežu stiprināšanā izmanto tādas valstis kā Izraēla, tagad tiek apsvērta iespēja šādu žogu būvēt arī uz ASV robežas ar Meksiku, no kuras nāk iekšā imigrantu plūsma. Dzeloņstiepļu žogu būvē ungāri, par to runā arī citas migrantu apdraudētas valstis. Letiņi, protams, gatavi tikai ņaudēt un kritizēt.

Atbildēt

pacific

06.10.2015. 08:28

Kājiniekuu mīnas?? Jā...Vai nebūtu laiks legalizēt arī pasdarinātus spridzekļus ,kurus varētu likt pie Nacionālās savienības Taisnīgums biroja.
Vai te nebūtu tomēr darbs DP?

Atbildēt

Fēlis

06.10.2015. 07:44

Ja tas bija domāts nopietni, tad var secināt, ka laikam teksts nāk no kāda vidusskolnieka sacerējuma. Ja kā joks, tad tas NEBIJA smieklīgi. Pat nav vērts izskaidrot tehniskās nianses- tāpat nesapratīs.

Atbildēt

migrants

05.10.2015. 23:01

»

Labrīt

Nē, puišeli to domā visā nopietnībā! Patrioti taču, mūsu nākotne! Tas nekas, ka bez prāta un skolas. Tomēr savējie


Labs joks. Mēs nākam no Rietumiem.Žēl gan , Krievijā nevarēsim tikt . Tur žogus bāliņi sabūvējuši.

Atbildēt

Labrīt

05.10.2015. 21:21

»

Es

Nevar īsti saprast, vai tas ir feļatons, vai arī autors visā nopietnībā murgo


Nē, puišeli to domā visā nopietnībā! Patrioti taču, mūsu nākotne! Tas nekas, ka bez prāta un skolas. Tomēr savējie.

Atbildēt

Zeme

05.10.2015. 21:14

Skatos, ka Jenotības troļļi izlīduši no migām. Rudā bestija Āboltiņa pateikusi "fas". Nocietināta Austrumu robeža ir pilnīgi atbalstāma doma. Tad, kad sāksies kāda jezga, varēsim kost pirkstos, ka neesam laicīgi par savu drošību gādājuši.

Atbildēt

Es

05.10.2015. 20:06

Nevar īsti saprast, vai tas ir feļatons, vai arī autors visā nopietnībā murgo?

Atbildēt

derdz

05.10.2015. 19:35

protams, kaut kādi aizsardzības pasākumi jāveic uz robežas, .. bet Eiropas Savienība likuma kārtībā iedos vairāk bēgļu nekā no Krievijas teritorijas ienāks. Nu ja nelegāls par kuru ES nemaksā..ja ES, maksātu, tad lai tik nāk :)))))

Atbildēt

Susla

05.10.2015. 19:25

»

nss aka taisnīgums aka zzs sestais ritenis

Vēlēšanas tuvojas. Veco čekistu jaunie zēni ālējas. Ar kaut ko jau āboltiņas un co jānomaina


Pareizi! Latviešiem būs jauni valdošie tārpi, kurus latvieši ar prieku izbīdīs, lai pēc tam ņaudētu, ka krievi atkal visu sabojājuši. Mēslu vaboles!

Atbildēt

nss aka taisnīgums aka zzs sestais ritenis

05.10.2015. 19:15

Vēlēšanas tuvojas. Veco čekistu jaunie zēni ālējas. Ar kaut ko jau āboltiņas un co jānomaina.

Atbildēt

Okšķeris

05.10.2015. 19:14

»

Kā skalot smadzenes

- Pret Maskavas, Briseles un Vašingtonas globālistu diktātu


Jā, viņu programma ir šiziska - tie ir pilnīgi aptaurēti provokatori, uz kuriem nevar paļauties. Kaut kādi neizglītoti muļķi, vēl dumjāki kā antiglobālisti. Tikai idioti var vienlaikus pietaisīt podiņu NATO un taisīt uz galvas jeņķiem. Kāpēc latvieši ir tik stulbi, to nevaru izokšķerēt.

Atbildēt

Kā skalot smadzenes

05.10.2015. 18:35

- Pret Maskavas, Briseles un Vašingtonas globālistu diktātu.
- Par drošu Latviju ar stipru armiju NATO ietvaros

http://www.taisnigums.lv/p/blog-page.html

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

05.10.2015. 18:33

Tie ir tie, kuri sev uz krūtīm sit "latvieši Nr.1". Šādi mazi sīkumi pasaka visu. Žēl tik cilvēkiem īsa atmiņa.
Gan jau galvenais ir naids pret krieviem, pārējais tā starpcitu.
Viņiem konts ir AS Privatbank, ļoti zīmīgs sīkums

Atbildēt

b. Nevilks

05.10.2015. 18:18

Muusu elite ir izveeleejusies citu strateegjiju - censties panaakt, lai neviens neveeleetos beegt shurp, bet tikai prom no shejienes. /s

Atbildēt

nu jā

05.10.2015. 17:55

Domāju šis saceŗejums ir kā izsmiekls "tiesiskuma"kolicijai par labi padarītiem ar gandarījumu "darbiņiem",tā to arī UZTVERT.Žitj stalo lučše,žitj stalo veseleij.

Atbildēt

ip

05.10.2015. 17:13

Prātā kā nepieņemamies, tā nepieņemamies, pat "bēgļi" aprobežotību un stulbumu nespēj ārstēt :(

Atbildēt

U.U.

05.10.2015. 16:21

Ja mūsu "kantoros" sēdētu gudri cilvēki, tad varētu domāt par DP iniciatīvu pārvērst farsā migrācijas tēmu, lai sabiedrībā sekmētu vienaldzību pret doto tēmu. Taču, visticamākais, absurdais priekšlikums ir atsevišķu neadekvātu indivīdu (postcilvēku) privātā iniciatīva.

Atbildēt

A.P.

05.10.2015. 16:10

Interesanti, kas smadzeņu vietā ir šāda teksta autoriem: "Uzskatām, ka šāds vērienīgs projekts ir ne vien būtisks Latvijas drošības garants, jo nodrošina Latvijas robežas papildus drošību pret mēģinājumiem to nelegāli šķērsot, kā arī iespējamiem militāriem draudiem, ko rada Krievijas neprognozējamā un kaimiņvalstis apdraudošā ārpolitika, bet ilgtermiņā arī ekonomiski izdevīgs risinājums, jo būtiski tiek samazināta kontrabandas plūsma, kā arī pilnīgi izslēgta nelegālās imigrācijas plūsma un ar šo imigrantu uzņemšanu saistītais finansiālais un sociālais slogs." Vēl varētu saprast, ja aicinātu mīnēt ar latviešu tautas labi barotās valdošās kliķes "mīnām". Tātad autori neko nezina par dažādu "Žogu" neefektivitāti dažādās pasaules zemēs.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...