Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

yee

27.10.2015. 13:38

stulbie militāristi grib papildināt latvijas mežus ar trīskājainiem aļņiem lohi. Viņus pašus vajag nomiineet

Atbildēt

ASV

15.10.2015. 00:10

Urrra, nekadas Okupacijas ar Krieviju un tiem smirdigajiem baskajiem vatnikiem nav, jo ja butu bijusi okupacija tad tak butu bijusi ari okupanti krievi pilna Latvija. Vo amerikanu gan ir pilna Latvija. Tak sto robezu nost un Metro liniju jataisa. Stulbie un pretigie Rusofobi.

Atbildēt

Sinis

13.10.2015. 10:06

»

Fēlis

Ja tas bija domāts nopietni, tad var secināt, ka laikam teksts nāk no kāda vidusskolnieka sacerējuma. Ja kā joks, tad tas NEBIJA smieklīgi. Pat nav vērts izskaidrot tehniskās nianses- tāpat nesapratīs


Tas murgs nak no safalotam degradetam smadzenem ar tam ir labi pastradajusi asv un musu masumediji tadas smadzenes liek balsot par vienotibu un priecaties par melnajiem begliem

Atbildēt

Sinis

13.10.2015. 09:43

»

protams

Robezu nevajag sargat, bet tramvaja liniju un kadu ertu tiltu izbuvet vajag, rusofobi pretigie, cukas tadi, ka nav kauna


Mums vajag robezas viss apkart Latvijai lielaka dala imigrantu nak no eiropas nevis no Krievijas un tos kas baidas no krieviem lopu vagonos un prom uz asv tikunta neko iznemot zagsanu vini nemak .mums nav vajadzigi patstavigi gaudotaji vainigs krievs krievs nak vai dievin vai dievin prom nikulus un mizejus

Atbildēt

protams

09.10.2015. 12:25

Robezu nevajag sargat, bet tramvaja liniju un kadu ertu tiltu izbuvet vajag, rusofobi pretigie, cukas tadi, ka nav kauna!

Atbildēt

>>>

08.10.2015. 01:58

»

puzes pundurpirdeļi

Imigranti man pagaidām neko nav atņēmuši, tavi maizes tēvi gan


Atslēgas vārds - pagaidām. Veiksmi darbā!

Atbildēt

Zeme

06.10.2015. 11:28

»

vemt gribas no taisnīguma demagoģijas

Dzeloņstiepļu žogs un kājnieku mīnas pret krievijas aviācijas un kosmosa spēkiem...


Nedemagoģē pats! Neko neesmi mācījies no Ukrainas pieredzes? Tur tu redzi kosmosa kuģus vai krievu aviāciju? Jeb tomēr tie ir krievu zaldāti un bruņutehnika, kas nāk pāri robežai, teroristu kontrolētajās zonās? Otrs- imigranti arī ielidos kosmosa kuģos vai gaisa balonos?

Atbildēt

06.10.2015. 09:46

»

pacific

Kājiniekuu mīnas?? Jā...Vai nebūtu laiks legalizēt arī pasdarinātus spridzekļus ,kurus varētu likt pie Nacionālās savienības Taisnīgums biroja


Nepieciešams augstas jaudas elektrisko ultraviļņu valnis, kas jau ir ASV rīcībā, lai izklīdinātu demonstrantus. Asas galvas sāpes un citas nepatīkamās sajūtas atsviež personas no tuvošanās robežai.

Līdzīgus, tikai mazjaudas izmanto kā torsionu laukus, kas paralizē domāšanu, Latvijas DP..

Tā L.Grantiņu, izkropļojot fiziski, spīdzināja DP cietuma kamerā. Kad viņu veda ārā no vieninieku kameras, kur, iespējams, tika apstarots, viņam bija sajūta, ka atrodas lidojošā stāvoklī, bet savu balsi dzird it kā svešu..

Atbildēt

vemt gribas no taisnīguma demagoģijas

06.10.2015. 09:45

»

Zeme

Jāsaka, ka Taisnīguma priekšlikumi pilnībā sasaucas ar militāro speciālistu argumentāciju- https://varabungas.wordpress.com/2014/09/16/argumenti...


Dzeloņstiepļu žogs un kājnieku mīnas pret krievijas aviācijas un kosmosa spēkiem.
Smadzeņu aizdiršanai būtu jāiekļaujas kaut kādās saprāta robežās. Nevar taisīt jaunu partiju no personāžiem, kuriem nav izpratnes par mūsdienu karu. Tikpat labi mēs robežu varam apstādīt ar kukurūzu, kaņepēm vai saulespuķēm. Būs tikpat efektīvi.
http://m.youtube.com/watch?v=AcR0AjCNIB8

Atbildēt

Fēlis

06.10.2015. 09:10

»

Zeme

Jāsaka, ka Taisnīguma priekšlikumi pilnībā sasaucas ar militāro speciālistu argumentāciju- https://varabungas.wordpress.com/2014/09/16/argumenti...


Esi reāls! Pret zaļajiem cilvēciņiem nepalīdzēs ne dzeloņstiepļu, ne betona žogs. Ungārijā melnie tos žogus knaibīja un līda iekšā, it kā to nemaz tur nebūtu. Tam visam jābūt papildinātam ar sensoriem, gaisa patruļām un citām fīčām, kas to žogu nozīmi noved līdz nullei. Mīnas? Tu vari iedomāties, kādas ziepes mūs gaida, ja tās sāks sprāgt? Aizsardzība ir komplekss pasākums, kuru grūti saprast cilvēkam, kurš dzīvo aizpagājušā gadsimta stereotios un balso par vienotības dumjajiem tukšmuldētājiem.

Atbildēt

Zeme

06.10.2015. 08:57

Jāsaka, ka Taisnīguma priekšlikumi pilnībā sasaucas ar militāro speciālistu argumentāciju- https://varabungas.wordpress.com/2014/09/16/argumenti/
Skaidrs, argumenti, lai nenostiprinātu Austrumu robežu, tuvi vienīgi tiem, kas gaida zaļo cilvēciņu ierašanos. Un, nez kāpēc žogus (turklāt- ne jau tikai nieka dzeloņstiepļu, bet kārtīgus betona) savu robežu stiprināšanā izmanto tādas valstis kā Izraēla, tagad tiek apsvērta iespēja šādu žogu būvēt arī uz ASV robežas ar Meksiku, no kuras nāk iekšā imigrantu plūsma. Dzeloņstiepļu žogu būvē ungāri, par to runā arī citas migrantu apdraudētas valstis. Letiņi, protams, gatavi tikai ņaudēt un kritizēt.

Atbildēt

pacific

06.10.2015. 08:28

Kājiniekuu mīnas?? Jā...Vai nebūtu laiks legalizēt arī pasdarinātus spridzekļus ,kurus varētu likt pie Nacionālās savienības Taisnīgums biroja.
Vai te nebūtu tomēr darbs DP?

Atbildēt

Fēlis

06.10.2015. 07:44

Ja tas bija domāts nopietni, tad var secināt, ka laikam teksts nāk no kāda vidusskolnieka sacerējuma. Ja kā joks, tad tas NEBIJA smieklīgi. Pat nav vērts izskaidrot tehniskās nianses- tāpat nesapratīs.

Atbildēt

migrants

05.10.2015. 23:01

»

Labrīt

Nē, puišeli to domā visā nopietnībā! Patrioti taču, mūsu nākotne! Tas nekas, ka bez prāta un skolas. Tomēr savējie


Labs joks. Mēs nākam no Rietumiem.Žēl gan , Krievijā nevarēsim tikt . Tur žogus bāliņi sabūvējuši.

Atbildēt

Labrīt

05.10.2015. 21:21

»

Es

Nevar īsti saprast, vai tas ir feļatons, vai arī autors visā nopietnībā murgo


Nē, puišeli to domā visā nopietnībā! Patrioti taču, mūsu nākotne! Tas nekas, ka bez prāta un skolas. Tomēr savējie.

Atbildēt

Zeme

05.10.2015. 21:14

Skatos, ka Jenotības troļļi izlīduši no migām. Rudā bestija Āboltiņa pateikusi "fas". Nocietināta Austrumu robeža ir pilnīgi atbalstāma doma. Tad, kad sāksies kāda jezga, varēsim kost pirkstos, ka neesam laicīgi par savu drošību gādājuši.

Atbildēt

Es

05.10.2015. 20:06

Nevar īsti saprast, vai tas ir feļatons, vai arī autors visā nopietnībā murgo?

Atbildēt

derdz

05.10.2015. 19:35

protams, kaut kādi aizsardzības pasākumi jāveic uz robežas, .. bet Eiropas Savienība likuma kārtībā iedos vairāk bēgļu nekā no Krievijas teritorijas ienāks. Nu ja nelegāls par kuru ES nemaksā..ja ES, maksātu, tad lai tik nāk :)))))

Atbildēt

Susla

05.10.2015. 19:25

»

nss aka taisnīgums aka zzs sestais ritenis

Vēlēšanas tuvojas. Veco čekistu jaunie zēni ālējas. Ar kaut ko jau āboltiņas un co jānomaina


Pareizi! Latviešiem būs jauni valdošie tārpi, kurus latvieši ar prieku izbīdīs, lai pēc tam ņaudētu, ka krievi atkal visu sabojājuši. Mēslu vaboles!

Atbildēt

nss aka taisnīgums aka zzs sestais ritenis

05.10.2015. 19:15

Vēlēšanas tuvojas. Veco čekistu jaunie zēni ālējas. Ar kaut ko jau āboltiņas un co jānomaina.

Atbildēt

Okšķeris

05.10.2015. 19:14

»

Kā skalot smadzenes

- Pret Maskavas, Briseles un Vašingtonas globālistu diktātu


Jā, viņu programma ir šiziska - tie ir pilnīgi aptaurēti provokatori, uz kuriem nevar paļauties. Kaut kādi neizglītoti muļķi, vēl dumjāki kā antiglobālisti. Tikai idioti var vienlaikus pietaisīt podiņu NATO un taisīt uz galvas jeņķiem. Kāpēc latvieši ir tik stulbi, to nevaru izokšķerēt.

Atbildēt

Kā skalot smadzenes

05.10.2015. 18:35

- Pret Maskavas, Briseles un Vašingtonas globālistu diktātu.
- Par drošu Latviju ar stipru armiju NATO ietvaros

http://www.taisnigums.lv/p/blog-page.html

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

05.10.2015. 18:33

Tie ir tie, kuri sev uz krūtīm sit "latvieši Nr.1". Šādi mazi sīkumi pasaka visu. Žēl tik cilvēkiem īsa atmiņa.
Gan jau galvenais ir naids pret krieviem, pārējais tā starpcitu.
Viņiem konts ir AS Privatbank, ļoti zīmīgs sīkums

Atbildēt

b. Nevilks

05.10.2015. 18:18

Muusu elite ir izveeleejusies citu strateegjiju - censties panaakt, lai neviens neveeleetos beegt shurp, bet tikai prom no shejienes. /s

Atbildēt

nu jā

05.10.2015. 17:55

Domāju šis saceŗejums ir kā izsmiekls "tiesiskuma"kolicijai par labi padarītiem ar gandarījumu "darbiņiem",tā to arī UZTVERT.Žitj stalo lučše,žitj stalo veseleij.

Atbildēt

ip

05.10.2015. 17:13

Prātā kā nepieņemamies, tā nepieņemamies, pat "bēgļi" aprobežotību un stulbumu nespēj ārstēt :(

Atbildēt

U.U.

05.10.2015. 16:21

Ja mūsu "kantoros" sēdētu gudri cilvēki, tad varētu domāt par DP iniciatīvu pārvērst farsā migrācijas tēmu, lai sabiedrībā sekmētu vienaldzību pret doto tēmu. Taču, visticamākais, absurdais priekšlikums ir atsevišķu neadekvātu indivīdu (postcilvēku) privātā iniciatīva.

Atbildēt

A.P.

05.10.2015. 16:10

Interesanti, kas smadzeņu vietā ir šāda teksta autoriem: "Uzskatām, ka šāds vērienīgs projekts ir ne vien būtisks Latvijas drošības garants, jo nodrošina Latvijas robežas papildus drošību pret mēģinājumiem to nelegāli šķērsot, kā arī iespējamiem militāriem draudiem, ko rada Krievijas neprognozējamā un kaimiņvalstis apdraudošā ārpolitika, bet ilgtermiņā arī ekonomiski izdevīgs risinājums, jo būtiski tiek samazināta kontrabandas plūsma, kā arī pilnīgi izslēgta nelegālās imigrācijas plūsma un ar šo imigrantu uzņemšanu saistītais finansiālais un sociālais slogs." Vēl varētu saprast, ja aicinātu mīnēt ar latviešu tautas labi barotās valdošās kliķes "mīnām". Tātad autori neko nezina par dažādu "Žogu" neefektivitāti dažādās pasaules zemēs.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

FotoVecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai.
Lasīt visu...

21

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

FotoSIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā pieprasa atsaukt desmit maldinošas ziņas sižetā, kas tika pieteikts kā "No "Latvijas valsts mežu" koksnes eksporta uz Skandināviju krējumu nosmeļ privāts uzņēmums".
Lasīt visu...

21

Dieva valstība

FotoJānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko kalpošanu un kļuva par ļoti ievērojamu Dieva Vārda sludinātāju.
Lasīt visu...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Globālās identitātes amoka skrējiens

Pandēmijai “Covid-19” lepni piestāv pārnestā nozīmē lietotas runas figūras. Tajā skaitā lepni piestāv alegorija “amoka skrējiens”. Alegorijas konkrētais tēls ir psihiskais traucējums vārdā...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Optimisma nomācošā aura

Sabiedrībā ir cilvēki, kuru amata pienākums ir izstarot optimismu. Sabiedrība no viņiem gaida vienīgi optimistiskus izteikumus. Taču tam nav jābūt sentimentāli šķebīgam optimismam...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...