Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Alias

09.09.2017. 15:53

Tiešām,gribētos uzzināt,kā mūsu valsts "aparātā" tik ļoti plaši izplatītā sērga - "padomnieki",īsti izpaužas? Kādā jomā,piemēram,šis sievišķis,kurš patiesībā ir vienkārši sekretūte,varētu konsultēt ārlietu ministru? Valsts pārvaldē ir padomnieki un padomnieku padomnieki un vienā vēsā mierā katrs murmulis savu veceni,vienalga,brūti vai sievu,var ieriktēt pie cita murmuļa un viss šis bardaks saucas "padomnieces". Cik šis viss vājprātīgais bordelis neizmaksā nodokļu maksātājiem!? VID mazajiem / vidējiem uzņēmējiem kontrolē katru vēdera izeju - ja vien varētu piemērot nodokli,noteiktu tūlīt to izdarītu,bet te - hops un visi mierīgi.

Atbildēt

Jau drīz

09.09.2017. 15:52

Āboltiņa jau meklē frakcijā aizstājēju, ilgi nav jāgaida, citādi vēl valdība krīt un amati vējos

Atbildēt

Vo

09.09.2017. 12:18

Kas māk tam nāk.

Atbildēt

n

09.09.2017. 12:06

»

Viņķelis

Komjaunietis labāk būtu Ignātes un veco sievu vecākiem uztaisījis represēto pensijas, kamēr pēdējo reizi dzīvē ir ministrs


Labāk, lai sarunā vēstnieka amatu sev, kam viņam domāt par vecajām sievām. Varēs braukt ciemos uz kādu tālu siltu zemi, jo tur jau par nodokļu maksātāju naidu vēstnieka rezidence apmaksāta, gan jau pašām maizītei pietiks.

Atbildēt

Viņķelis

09.09.2017. 07:03

Komjaunietis labāk būtu Ignātes un veco sievu vecākiem uztaisījis represēto pensijas, kamēr pēdējo reizi dzīvē ir ministrs.

Atbildēt

Labsa

09.09.2017. 06:47

Ņe hilo!!!

Atbildēt

HH

08.09.2017. 23:47

»

Kompartija tevi sauc!

Jānis Reirs ir īpašs cirvis, tādu stulbeni visa labklājības sistēma nav pieredzējusi. Aprobežots, cietsirdīgs un melis ir šis bijušais komjaunietis, tagadējais Vienotības biedrs


Citēju vēlreiz raksturojumu. Tāda ir Vienotības vadošo biedru kadru kalve. Viens no Āboltiņas ciešākajiem biedriem, neatceros, pirms vai pēc, Dzintara Zaķa.
"Jānis Reirs ir īpašs cirvis, tādu stulbeni visa labklājības sistēma nav pieredzējusi. Aprobežots, cietsirdīgs un melis ir šis bijušais komjaunietis, tagadējais Vienotības biedrs."

Atbildēt

Kažoka

08.09.2017. 20:08

Pričene Reira pēdējai sievai kā Providus lezbietēm.

Atbildēt

N

08.09.2017. 18:42

»

Ierēdnis

Mani vienmēr izbrīna, kāpēc valsts iestādes vienmēr pamanās atbildēt viena mēneša laikā. Pat tad, kad pati atbilde ir sagatavota 2 nedēļu laikā, viņi to vēl speciāli notur, lai nosūtītu vēl pēc divām nedēļām. Laikam šī valsts mūs neieredz


Pie tam, citreiz atbildēt var ar vienu diviem teikumiem un atbilde ir pilnīgi skaidra, bet viņi mēnesi raksta uz 4-5 lapām copy past dažādus likums pantus un vienkāršu atbildi tā samudžina, ka atbildes būtību grūti saprast.

Atbildēt

Ierēdnis

08.09.2017. 16:58

»

Važa

Par ko tā lielā alga? Savulaik strādāju valsts iestādē un zinu, ka darbu , kas paredzēts nedēļai, ka to var veikt dienas laikā. Es tā nemācēju, jo biju strādājis privātā biznesā, tāpēc mani sāka kolēģi un priekšnieks neieredzēt. Es uz iedzīvotāju vēstulēm atbildēju dažu dienu laikā, par ko saņēmu rājienu...


Mani vienmēr izbrīna, kāpēc valsts iestādes vienmēr pamanās atbildēt viena mēneša laikā. Pat tad, kad pati atbilde ir sagatavota 2 nedēļu laikā, viņi to vēl speciāli notur, lai nosūtītu vēl pēc divām nedēļām. Laikam šī valsts mūs neieredz!

Atbildēt

Važa

08.09.2017. 15:56

Par ko tā lielā alga? Savulaik strādāju valsts iestādē un zinu, ka darbu , kas paredzēts nedēļai, ka to var veikt dienas laikā. Es tā nemācēju, jo biju strādājis privātā biznesā, tāpēc mani sāka kolēģi un priekšnieks neieredzēt. Es uz iedzīvotāju vēstulēm atbildēju dažu dienu laikā, par ko saņēmu rājienu, jo nevajagot pieradināt tautu pie ātras darba izpildes, lai gaida mēnesi u.t.t.

Atbildēt

Par kampējiem

08.09.2017. 15:51

Vai tiešām nepietiek kampt un kampt?

Atbildēt

Jerumsp

08.09.2017. 15:07

Abi pa tiešo vēl gluži nevar, vajag caur sievu

Atbildēt

Arturs Nagliņš

08.09.2017. 13:35

Nedaudz ir žēl, ka valdošā kliķe atsacījās no Liepājas cietuma būvēšanas. Valdošā kliķe nepadomāja par visu līdz galam. Ja LR tiks likvidēta krimināli oligarhiskā iekārta, tad valdošā kliķe nonāks zem klajas debess, jo esošajos cietumos visiem vietas nepietiks arī pēc tam, kad tiks likvidēti lielākie nacionālie nodevēji un tautas mantas laupītāji. Ja būtu Liepājas cietums, tad atlikušajiem mēsliem būtu vismaz jumts virs galvas.

Atbildēt

A.P.

08.09.2017. 13:10

»

to - nu...

piemēram, bijušā politiķa paneļejeva dēls, kurš iespējams strādā ārlietās , benrātes dēls, kurš iekārtots savā laikā ārlietās - u.c. viņi arī kā jaunieši tika vecāku iebīdīti un viņi, kā jūs salīdzinoši uzskatāt - arī viņi, šie bērni , uzsākot "darbu" - zaļi gurķi ar ambīcijām, bez pieredzes, bet viņu...


Lai pareizi novērtētu valdošās kliķes anomālo kadru „politiku”, obligāti jāatceras šīs krimināli oligarhiskās mēslu bedres sociālo mērķi no VDK un PSKP izredzētajiem neliešiem radīt jaunu šķiru – buržuāziju. Tāds mērķis tika formulēts „perestroikas” laikā, kad turpmāk bijušās PSRS teritorijā politiskās iekārtas formai, ideoloģijai, ekonomikai, sociālajai struktūrai vajadzēja atbilst kapitālistiskajām prasībām. „Buržuāzijas” kodolu paredzēja veidot no „prihvatizācijas” laupītājiem. Tagad, kad ir pagājuši apm. 30 gadi, pats par sevi ir saprotams, ka ir pienācis „perestroikas” laupītāju bērnu laiks pie lielās siles, Lielajā Bandā, Astoņkāji. Pats par sevi ir saprotams, ka jaunā „buržuāzija” virza savas sievas, sievas mātes u.tml. Dumjā un politiski hiperneattīstītā „tauta”, protams, to visu atbalsta, jo vieni nesaprot būtību, otri visu ir ar mieru atdot neliešiem, lai tikai plīvotu LR karogs, trešiem ir vienalga, kas notiek politikā, kas notiek ar tautu, kā tiek mākslīgi veidota jauna sociālā kasta no tautas nodevējiem.

Atbildēt

zirneklis kurš neauž tīklus

08.09.2017. 13:02

ASTOŅKĀJIS liekas ka pastāv reāli....un katrs loceklis funkcionē kā tam patīk!!!!

Atbildēt

paskaidrojums

08.09.2017. 12:59

Amats un tāda alga bija nepieciešami, lai efektīvāk dziedinātu Reires kundzes depresiju. Ar Mežaparka priežu gaisu jūtami uzlabojumi netika panākti.

Atbildēt

to - nu...

08.09.2017. 12:02

piemēram, bijušā politiķa paneļejeva dēls, kurš iespējams strādā ārlietās , benrātes dēls, kurš iekārtots savā laikā ārlietās - u.c. viņi arī kā jaunieši tika vecāku iebīdīti un viņi, kā jūs salīdzinoši uzskatāt - arī viņi, šie bērni , uzsākot "darbu" - zaļi gurķi ar ambīcijām, bez pieredzes, bet viņu vecāki VAR viņus iekārtot siltās vietās bez konkursa - par to ir sašutums, ka "siles" vecāki savus bērnus VAR iekārtot ārpus visiem konkursiem un nevajag ne zināšanas, ne pieredzi, jo vecākiem ir blats.

Atbildēt

h

08.09.2017. 09:58

tudalistanas pajolinji. dakshas. ar meesliem. bet nav jau vairs kam taas njemt.

Atbildēt

labprāt

08.09.2017. 08:25

»

U.U.

Vai gribiet zināt, cik liela alga vēl nesen bija BSA profesoram - 20 un vairāk grāmatu autoram


uzzinātu - baidos, ka tā varētu būt minimālā alga....Ja paskatās, kāds ir algu samērs atbilstoši izglītībai, prasmēm un zināšanām - tie, kuriem jāzina visvairāk - algas ir vismazākās :)

Atbildēt

nu

08.09.2017. 08:24

»

Interesanti, kā konkurss būs āboliņai

Interesanti, kā konkurss noritēs āboliņai, ja viņa nebūs ministra birojā , bet kādā ierēdņa amatā, kur konkurss vajadzīgs formas pēc...


par tiem talantīgajiem jauniešiem vēl ir liels jautājums - nesajēdz neko, bet dūša kā miets - tikai vecajiem pēc tam talantīgi ievārītie mēsli jāizstrēbj un vēl jātaisnojas zīmuļu vietā...........

Atbildēt

es

08.09.2017. 08:15

arī gribu būt padomniece - domāju, ka no manis būtu lielāka jēga - vismaz izglītība un darba pieredze atbilstoša :) :)

Atbildēt

Mans vārds

08.09.2017. 07:20

Redziet, šādu personu tīkli dzīvo bez likuma un tikuma, līdz ar to labklājība Latvijā ir neiespējama!

Atbildēt

Ignatāne un citi -āni

08.09.2017. 04:55

no Krievijas pierobežas čangaļiem pazudinās Latviju un latviešus.

Atbildēt

Kompartija tevi sauc!

07.09.2017. 22:57

Jānis Reirs ir īpašs cirvis, tādu stulbeni visa labklājības sistēma nav pieredzējusi. Aprobežots, cietsirdīgs un melis ir šis bijušais komjaunietis, tagadējais Vienotības biedrs.

Atbildēt

Āmen!

07.09.2017. 22:56

Kāpēc maksāt nodaokļus - lai finansētu visādu ielasmeitu no pirksta izzīsto amatu algas?
Pietiek! Totālu tautas cīņu pret valsts bandītisko pārvaldi - nekādu nodokļu!

Atbildēt

Mhm

07.09.2017. 21:16

Visa vecā kompartijas un komjaunatnes šļura

Atbildēt

žanis

07.09.2017. 20:57

»

4. maija komjaunieša liktenis

vieglam darbam toreiz...


Reirs politikā iesaistijās okupācijas laikā. Visi mūsu dižvīri darbošanos okupantu ideoloģiskajās organizācijās droši vien par politiku neuzskata un savu politiskās darbības sākumu skaita no valsts okupācijas beigām,lai gan,kādas beigas var būt,ja nav veikta deokupācija un valsti pārvalda okupācijas režīma politiķi.

Atbildēt

hah

07.09.2017. 20:35

Nu maybe tas vecais reirs tā cer no tās nastas pamazām atbrīvoties, tā teikt, lai tipina savu celiņu ! :))

Atbildēt

4. maija komjaunieša liktenis

07.09.2017. 19:25

»

M

Valdošā nelietīgā kliķe dara, ko grib


vieglam darbam toreiz:
Latvijas PSR laikā darbojies Rīgas elektromehāniskās rūpnīcas komjaunatnes (ĻKJS) pirmorganizācijas vadībā, piedalījies Latvijas PSR ĻKJS XXIII kongresā un Vissavienības ĻKJS XX forumā

un

sūrai uzdzīvei tagad:
Politikā iesaistījies kā Einara Repšes izveidotās partijas "Jaunais laiks" biedrs un izvirzījies par vienu no tās līderiem.

Atbildēt

M

07.09.2017. 19:06

Valdošā nelietīgā kliķe dara, ko grib.

Atbildēt

Vai viņai vispār ir tādas sajūtas?

07.09.2017. 18:29

»

Interesanti, kā konkurss būs āboliņai

Interesanti, kā konkurss noritēs āboliņai, ja viņa nebūs ministra birojā , bet kādā ierēdņa amatā, kur konkurss vajadzīgs formas pēc...


Ja būtu, tad neūjinātu uz pensionāriem un nebūtu ielīdusi Saeimā pa" logu".

Atbildēt

un nekas nav jauns šajā dīķī

07.09.2017. 17:44

tagad Vienotību tādā paša veidā "apkalpo" partijas sekretāra un Āboltiņas grupējuma veterāna Arta Kampara brūte Elīna Bīviņa.

Atbildēt

o sports, tu esi miers

07.09.2017. 17:41

galvenais jau nav uzvarēt, bet piedalīties...Jančuks vismaz var būt mierīgs, ka ministra kungs padomnieci nepavilks uz kļušku....

Atbildēt

-āns

07.09.2017. 16:49

Reira mērkaķošanās Vašingtonā uz valsts budžeta līdzekļu rēķina"...Reirs pie sievas un meitiņas Vašingtonā ciemojās, jo Gunda aizvadītajā vasarā saņēma Fulbraita stipendiju, kas viņai ļāva pusgadu Džona Hopkinsa universitātē veikt pētījumu par institucionālo sadarbību starp ANO, Eiropas Savienību un NATO kā līdzsvarojošu instrumentu Krievijas politikas iedarbībai. Gunda līdzi bija paņēmusi arī abu mazo meitiņu Sofiju. Tikmēr Rīgā politikas gaiteņos baumo, ka Jānim Reiram angļu valoda nav ne tuvu tik spīdoša kā viņa sievai un tas varētu būt viens no viņa klupšanas akmeņiem ceļā uz premjerministra amatu. ..."

Atbildēt

skuju taka

07.09.2017. 16:45

Solvitu jau aizvadīja, nu kārta Edgaram.

Atbildēt

Materiālās palīdzības nodrošināšana

07.09.2017. 16:41

Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas tāme 
01.00.00 Diplomātisko un konsulāro misiju nodrošinājums
06.00.00 Latvijas Institūts
07.00.00 Attīstības sadarbības projekti un starptautiskā palīdzība
09.00.00 Materiālās palīdzības nodrošināšana
63.00.00 Eiropas Sociālā fonda (ESF) projektu un pasākumu īstenošana
70.00.00 Citu Eiropas Savienības politiku instrumentu projektu un pasākumu īstenošana
97.00.00 Nozaru vadības un politikas plānošana
99.00.00 Līdzekļu neparedzētiem gadījumiem izlietojums

Atbildēt

Labklājības ministrs

07.09.2017. 16:34

Par sievas labklājību vismaz rūpējas :DD

Atbildēt

siles ēdāji

07.09.2017. 16:33

Palasiet Reirienes CV! Gan sagudroti grādi, gan nebijuši darbi un "kompetences" visos jautājumos. Pati, protams, par sevi labās domās un kauns nav.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...